Pátá cesta k pádu

Pátá cesta k pádu https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270719/bmid_pata-cesta-k-padu-cLx-270719.jpg 4 407 68

Deset malých nadechnutí série

< 4. díl

Hubatá Reese MacKayová, holka s fialovými vlasy, je mistr světa ve špatném rozhodování. Když ztroskotá její krátké, nevydařené manželství, rozhodne se všechno změnit. Přestěhuje se do Miami – a docela se jí daří, dokud se nedopustí příšerného úletu se sexy blond vyhazovačem jménem Ben. Naštěstí to vypadá, že na ten průšvih bude moct zapomenout… Jenže naděje umře ve chvíli, kdy Ben, teď už dostudovaný právník, nastoupí do nové práce a hned první den se ocitne tváří v tvář kolegyni Reese, nevlastní dceři svého šéfa. Kdyby měl Ben trochu rozumu, vyhnul by se jí obloukem – ovšem Ben se problémům nevyhýbá, zvlášť když jsou tak sexy… Z cyklu Ten Tiny Breaths (4)... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Five Ways to Fall , 2014

jinbr
21.02.2020 5 z 5

Krásné završení série, taková ideální chuťovka či dortík nakonec. Ben se mi moc líbil a Reese byla správně temperamentní. Ano, také se mi líbí holky na motorkách...

salča
31.10.2019 5 z 5

Příběh neodolatelného Bena a Reese byl zábavný, poutavý, sladký a vtipný.Přímo jsem cítila tu nádheru prostředí citrusového sadu,otevřenou náruč Benovy mámy a sílu lásky.
Skvělá autorka-skvělá série.

Cometka
30.06.2019 5 z 5

Krásná kniha na jedno odpoledne. Trochu zdlouhavý příběh, ale na atraktivitě to neubralo. Konec byl takový přeslazený, ale dalo se to vydržet.

malazluta
04.06.2019 4 z 5

První dva díly této série byly super, třetí díl už z mého pohledu mírně pokulhával... Pátá cesta k pádu bohužel kvalit prvních dvou dílů taky nedosáhla, ale navzdory tomu, není to špatné čtení.

Kamiliana
21.02.2019 3 z 5

Aneb jak zjistit, že nejste jediný, kdo má problémy. Kniha je dalším dílem do skládačky okolo striptýzového klubu Penny´s. Tento příběh mi však přijde plytký a povrchní a sráží ho i překlad, který je absolutně nesoučasný (už jen překlad coffee jako káva a ne kafe).

Ivet1990
17.02.2019 5 z 5

podle mě to bylo zajímavé čtení a pořídím si i předchozí díly

helenkan
04.01.2019 5 z 5

Netušila jsem,že je kniha ze série,když jsem jí objevila v knihovně. A jako vždy, při mém štěstí, sáhnu po posledním díle. :-) Takže nemůžu posoudit zda je lepší nebo horší než předešlé díly. Jen můžu napsat,že se mi fakt líbila a bavila mě tolik,že jsem jí zvládla přečíst za jeden den.

Lofda
30.12.2018 4 z 5

O něco lepší než předchozí díl, ale na první dva už to podle mého názoru asi nemá.. Autorka píše čtivě, bavily mě některé hlášky, a to dost ;-) Ale nějak jsem prostě čekala víc? Tady mi chyběla lepší zápletka nebo nevím? Ale i tak dávám 4*, protože dle mého v tomto žánru patří autorka k těm nejlepším. Doufám, že se s jejími příběhy ještě v budoucnu setkám.

uminaa
15.11.2018 4 z 5

Nikto nevie, čo sa skrýva za Tvojím úsmevom! Bolesť, strach, hnev, šialenstvo, láska...
Za mňa... Najlepšia kniha série. Aj keď neviem, či by som Bena v niektorých momentoch nezabila :) Ale úplne najviac sympatií prechovávam k Reese (z pomedzi všetkých postáv série) :)

anishta
01.10.2018 4 z 5

Nebyla to nejlepší kniha od K.A.Tucker, ale bylo to fajn. Kombinace Bena a Reese je dokonalá. Nebylo zde žádné velké drama, ale celkově byla kniha velmi dobrá.

KaileyBlot
23.08.2018 5 z 5

Opravdu moc bych chtěla vyzdvihnout autorku, protože každá její kniha byla úplně jiná a strhující. Pokaždé jsem koukala jakože wow co to proboha zase vymyslela. Tentokrát to byla temperamentní Reese a jistým způsobem pověstný Ben a neskutečně mě jejich příběh chytl. Kdybych měla říct, jaká kniha z celé této volné série se mi líbila nejvíc nebylo by to možné, protože všechny byly boží a moc mě bavily a maličko mě mrzí, že je tato poslední. Vážně by mi nevadilo přečíst si něco dalšího od této úžasné autorky. Protože její knihy stojí za to. (Až teda na ty šílené obálky :D)

Tesset
14.07.2018 4 z 5

Zase parádní jako předchozí díly. Tady asi nejvtipnější dialogy z celé série. Můžu říct, že tuhle sérii si určitě někdy přečtu znova, má šmrnc.

Jaruce
25.03.2018 4 z 5

Přečtená tato celá řada, bylo to zábavné, zajímavé a bavilo mě číst. Ale musím souhlasit s Maruš D., že tento poslední díl byl že všech čtyř nejslabší.

Maruš.D
20.03.2018 4 z 5

Pro mě asi nejnudnější díl z jinak naprosto úžasné série! Miluju všechny díly, styl jakým autorka píše, Vás nenechá knihu odložit ani pro ty nejzákladnější potřeby. Příběh Vás vtáhne do děje ani nevíte jak...
Pátá cesta k pádu se liší od tří předšlích knih hlavně zápletkou. Knihu nedoprovází žádný kriminální podtext jako je to u ostatních. I přesto Vás chytne za srdíčko a nepustí.

veveronka
25.02.2018 5 z 5

výborné jako vždy

Ažula
13.02.2018 5 z 5

Tak tato knížka je za mě z této série nejlepší. Čtení jsem si moc užila. Celkový vztah mezi hlavními postavami byl sladký. Nemohla jsem ji odložit. Určitě bych ocenila i pokračování tohoto dílu.

Lil30
29.12.2017 5 z 5

Úžasná kniha, do které jsem se začetla a nešlo ji odložit. Líbilo se mi škádlení mezi hlavními postavami a je škoda, že není další pokračování. Souhlasím s předchozím komentářem- více takových knih

cukrovka
17.12.2017 5 z 5

Příjemná, vtipná a čtivá oddechovka. Moc se mi líbilo vzájemné popichování mezi hlavními hrdiny.

Evka3814
11.12.2017 5 z 5

Jojo Ben vtipálek nezklamal. Celá série opravdu skvěle napsána, jen více takových knih

Pajan28
09.12.2017 5 z 5

Z celé série se mi tato kniha líbila asi nejvíce. I když je celá série velice předvídatelná k tomuto žánru to prostě patří. Škoda, že už nejsou žádné jiné díly.