Zlomené srdce

Zlomené srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358802/bmid_zlomene-srdce-DpV-358802.jpg 4 781 210

David Raker série

Dojela na odlehlou pobřežní vyhlídku, zaparkovala, zahodila klíčky a už ji nikdy nikdo nespatřil. Nezanechala po sobě jedinou stopu. Pro Davida Rakera, který se specializuje na hledání pohřešovaných osob, nejsou podezřelá zmizení ničím neobvyklým. Případ Lyndy Korinové se ale od samého počátku jeho dosavadním zkušenostem zcela vymyká. Namísto prostého pátrání po bývalé herečce ho totiž čeká spletitá cesta skrze roky lží, tajemství a podvodů. Lynda při procházení manželovy pozůstalosti objevila děsivou pravdu, která ji přiměla opustit všechno, co milovala, a uprchnout. Kam utekla? Před kým? Co odhalila? A žije ještě? Hledání nezvěstné ženy Rakera zcela pohltí a přivede ho do daleko většího nebezpečí, než si kdy dokázal představit…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Mystery Press

Broken Heart , 2016

domihruzkova
12.11.2019 4 z 5

Bylo to neskutečně zamotané a komplikované, ale přesto výborné. Určitě sáhnu i po dalších ze série.

rm
12.11.2019 5 z 5

Mě se zkrátka jeho knížky líbí a nedočkavě vyhlížím další. Proti gustu... :-)

AlenaF
05.11.2019 4 z 5

Souhlasím s E_Lan. Překvapivé rozuzlení. Doporučuji.

E_Lan
31.10.2019 3 z 5

Trochu dlouhá a pořádně propletená detektivka. Stojí za přečtení, konec je pořádně napínavý a rozuzlení je řádně originální a docela překvapivé. Jinak je to ale “jen” obyčejná detektivka.

mirka71
29.10.2019 5 z 5

Za mě fakt výborné, po dlouhé době knížka, od které se mi nechtělo odcházet. Zajímavé téma, knížka má spád... napětí až do konce...rozhodně stojí za pozornost.

Merry001
29.10.2019 4 z 5

Opět ctiva kniha. Zajímavý začátek, který čtenáře uvede do filmové tvorby minulého století. Od poloviny knihy má dej neskutečný spad a zcela pohltí.
Každopádně jednu hvězdu musím dat opět dolu. Ačkoliv je zápletka poskladana z pečlivě promyslenych střípků, ve kterých snad nelze najít nedokonalost, finiš je možná až moc uspechany a některé závěry nedávají smysl. Stejně tak není v cele knize vysvětleno chování jedné z postav, která svým nesmyslným jednáním zachrání Rakerovi život.
Kniha dobra, nepatří k nejlepším, ale ani nejhorším pocinum autora.
Za nedokonalosti bijící do očí bych spíše vinil tým okolo Weavera. Autor již v mnoha ohledech nemůže být objektivní a je to prave práce spolupracovniku, kteri se maji vžít do vnímání čtenáře.

Wyder
27.10.2019 4 z 5

Další dobrej Raker. Od začátku mě to dost bavilo, až na konci mi to přišlo složitější, než by muselo být... Škoda Melanie, tahle linka mě bavila, třeba bude pokračovat... :)

Jana8774
20.10.2019 5 z 5

Velmi povedene

kiraa
08.10.2019 3 z 5

[audio]
Růžový kruh se uzavřel a ve mně zůstalo nespočet otazníků. Velice propracovaný, o tom žádná. Ale těch ALE. Spletitý, překombinovaný, milion filmových sekvencí se sáhodlouhými rozbory, sošky, andělé a já nevím už kýho výra, vejra ... nevím :) Často jsem přetáčela zpátky, takže mé tempo bych přirovnala - dva kroky vpřed, jeden vzad. I tak se mi ne vše podařilo pospojovat. Na druhou stranu možná to vše tápání bude problémem nás blondýn. Jdu odlehčit, na rozjezd možná “potkali se u Kolína”.To pojede jako po másle:)

anája
30.09.2019 5 z 5

Přesně, bylo to super hlavně od půlky , a taky mě to napadlo skoro hned s tím andělem.

dikobraz
20.09.2019 5 z 5

Uz som ako papagaj... Ano, je to super, bavil som sa. Az sa citim trapne, pisem stale to iste. Ale co mam robit? Mna tato seria jednoducho strasne bavi. Skoda, ze tam nebol Colm. Ale, nemam co vytknut. Az na to, ze ja by som toho vtaka hned rozbil, to bolo uplne jasne.

lenka7679
27.08.2019 5 z 5

Skvělé, ostatně jako vždy, sázka na jistotu. Tima a jeho Davida mám ráda, krásně se čte a příběh plyne skvěle a bez zádrhelů. Kniha se nedá odložit.

Kate72
13.08.2019 5 z 5

No, tak to byla jízda:-). Od půlky se od toho
nešlo odtrhnout, tak není divu, že jsem končila v půl jedné v noci. I přes to, že vstávám ve čtvrt na pět a čeká mě 14km na kole, jsem to nevzdala. Líbilo se mi to, ale asi si další Weaverovku nechám na víkend;-)

Brembelik745
01.08.2019 5 z 5

Kniha má pomalejší rozjezd než ostatní Weavrovy díla. Je tam spousta jmen a názvu filmů a je obtížné si vše zapamatovat a vyznat se v tom. Když ale vydržíte a přečtěte půlku knihy, tak opět začíná skvělá jízda. Opět plno detailů, hrdinských scén D. Rakera, prostě Weavrova klasika. Opět kniha, kterou prolouskate za večer nebo dva. Moc povedený kousek.

Jančislava
28.07.2019 4 z 5

Tato kniha je moje první od tohoto spisovatele. Narazila jsem na ni náhodou v knihovně a nic moc od ní neočekávala. Proto jsem byla míle překvapená. Kniha má zajímavou zápletku, je pěkně psaná, konec taky není prekombinovany. Určitě si přečtu další díly.

Fillipa
20.07.2019 3 z 5

První setkání s autorem mě příliš nenadchlo, čekala jsem úroveň Jeffery Deavera. Vůbec mi nevadí rozvláčnost textu, ale musí být o něčem. Tady jsem narážela jen na uměle natahované dialogy a úvahy o sošce, jejíž tajemství by briskně odhalil kdokoliv, pokud by věděl, že tajemství má.

Nočnípták
17.06.2019 4 z 5

Moje druhá kniha od Tima Weavera. Opět přečteno za dva večery a noci. Napřed jsem se nějak nemohla začíst, ale tak po třetině knihy to vypuklo. Děj měl spád a akce střídala akci. Už mám Tima mezi oblíbenými autory. Těším se na další knihy o Davidovi Rakerovi.

JajinkaBeck
15.06.2019 4 z 5

Zase skvělý počin Tima Weavera. Zase nesmrtelný a neomylný David Raker, ovšem opět jiné a něčím zajímavé prostředí - tentokrát filmu a filmové (rádoby) smetánky. Znovu jsme se hledané postavy dobrali dosti neotřele a jaksi nově, takže člověk nemá pocit, že jede pořád dokola to samé, ačkoliv to tak maličko vlastně je. Přiznávám, že v tomhle dílu na mě vtíravě dorážela myšlenka, že už mě občas nebaví, jak je Raker vlastně bezchybný, a že to v reálném životě prostě není možné. Nikdy nešlápne vedle, nikdy se nevydá špatným směrem, vidí věci, které nikdo jiný... No, občas je to prostě maličko iritující. Člověk asi nesmí ty romány hltat hned po sobě :-) Dějově nicméně opět velmi bohaté a zajímavé a bez chybiček. Doslova :-)

Gaeberys
20.05.2019 4 z 5

Přes všechny předchozí díly je tu zase nějaký detail, který knihu od předešlých odlišil.

Mám jen výtku k dění. Takže dále nečtěte, pokud už za sebou nemáte 475 stran této další výborné Rakerovky.

Nevím, jestli to bylo jen mou nepozorností, ale absolutně jsem nepochopila, co se vlastně stalo v těch bývalých lázních. Proč Egan z ničeho nic omráčil teaserem Alex a David tak získal šanci na únik... Kdybyste měl někdo vysvětlení, hoďte mi ho prosím do zprávy. Díky

vera4669
05.05.2019 5 z 5

Tak jsem na konci (tedy než si v sobotu koupím Muže bez minulosti). Sérii jsem četla popořadě jako i jiné, za mě potom dávají knihy i větší smysl a musím říct, že ani po 7 knihách mě David nepřestává bavit. Sice některé akční scény jsou nadnesené a reálně by už byl dávno pod drnem, ale co. Vždy je mu odpuštěno, protože doufám, že se s ním ještě pár knih dočkáme. Neskutečně čtivé knihy, u kterých jsem byla vždycky napnutá jak kšandy a tak to má být. Opět plný počet hvězd