Bez slitování

Bez slitování https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289524/bmid_bez-slitovani-pcU-289524.jpg 4 857 238

David Raker série

Když Leonard Franks se svou ženou Ellie opustí hluk a shon Londýna, aby si užívali vysněného odpočinku v ústraní Dartmooru, všechno se zdá být dokonalé. Jenomže pak se jejich sen roztříští na kusy. Jednoho pozdního březnového odpoledne vyjde Leonard z domu, aby přinesl dříví na topení – a už se nevrátí. O devět měsíců později je stále ještě nezvěstný. Policejní vyšetřování uvázne na mrtvém bodě, a tak se Ellie s rodinou obrátí na soukromého vyšetřovatele Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po zmizelých osobách. Nic jej ale nemůže připravit na to, co brzy zjistí. Za Franksovým zmizením se totiž skrývá hrozivé tajemství, pohřbené tak hluboko, že jej neměl nikdy nikdo objevit. Když Raker začne celou pavučinu lží pomalu rozplétat, ocitne se v nebezpečí nejen on, ale také všichni, na nichž mu záleží.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

Fall From Grace , 2014

TracyB
09.01.2017 4 z 5

Příběh to byl velmi zajímavý, postavy dobře vykreslené, nechybělo napětí a překvapení, konec jsem fakt nečekala.
Ale... To nekonečné popisování naprosto všeho, to mě ubíjelo, to byl důvod, proč jsem chtěla knihu několikrát odložit, zároveň mě však něco nutilo číst dál. Dočetla jsem a myslím, že jsem dobře udělala :-)

kety76
27.11.2016 4 z 5

Kniha měla velmi zajímavý námět, dobře se četla, měla spád, jen ten konec byl takový zvláštní, na můj vkus trochu překombinovaný. I tak knihu doporučuji k přečtení. Dobře se pobavíte.

mulder
22.11.2016 5 z 5

Moje první kniha tohoto autora, pomalejší rozjezd, ale od počátku vtáhne čtenáře do děje. Mě autor nezklamal, kniha měla napětí , slušnou zápletku, stupňovaný závěr, pro někoho možná zbytečně překombinovaný, mně nevadil. Celkově - spokojenost:-)
Jistě zkusím další knihu.

ODINEK
22.11.2016 5 z 5

nejak se mi zamotali hvězdičky a já jsem teď s hrůzou přišla na to, že mám knihu zadanou jako odpad. Už jsm to napravila a dávám plný počet. Jako tato kniha mě už dlouho nic tak nevtáhlo do děje. Určitě si přečtu i další knihy od tohoto autora. Koukám, že mám podobný komentář jako standa24.

Vladísek
19.11.2016 4 z 5

Kniha byla napínavá, to se tomuto čtení jistě upřít nedá. Z konce knihy mám osobní dojem, že měl čtenáře šokovat. V mém případě to nějak nezafungovalo. Nicméně úplně toto dílo nezatracuji, určitě zkusím i další počin tohoto autora.

kozisek1
12.11.2016 5 z 5

Napínavé, ale konec příliš zamotaný .

Standa24
31.10.2016 4 z 5

Je to moje první kniha, kterou jsem od Tima Weavera četl. Velmi se mi líbila, děj má spád a je napínavý hlavně v poslední třetině knihy. Konec knihy je dle mého názoru trochu zmatečný a až moc zamotaný, ale i přes to jsem závěr četl s velkým zaujetím a čekal jsem, jak kniha skončí. Těším se na další příběh Davida Rakera :)

Gewinner
29.10.2016 5 z 5

Dokonale propracovaný thriller, ponurá atmosféra anglických vřesovišť a tajemství, které ničí jednu rodinu. Mě tedy Weaver hodně sedl a těším se na další díl série.

P.S. Někomu se nelíbí, že vztahy jsou propleté opět mezinožně (a nebývá tomu tak i v běžném životě?) a ten někdo má nick DominaCZ? Tak to mě baví :-)

fis.rena
27.10.2016 2 z 5

Hodně pomalý rozjezd celkem slibujícího příběhu,ve kterém mě teda hodně nebavilo to věčné rozebírání kdejaké krabice a jejího obsahu. Velice zdlouhavé a na konec tak zbytečně překombinované,že je to až věčná škoda.

konformita
25.10.2016 5 z 5

LIDI, co to s Váma je????? Ta kniha je obrovskááá. Byla jsem z toho celá vedle. Seděla u ní do tří do rána. To dělám jen u těch nejlepších. Skvělá zápletka, neuvěřitelný konec. Aji nějaká ta slza ukápla. Doporučuju všem bez rozdílu!

Izu
23.10.2016 2 z 5

To byla zase slatanina.Spisovatel hral podle me hru, kdo prijde s nejmin uveritelnou kombinaci, vyhrava.Velke zklamani.

1825
02.10.2016

Bozeee, jsem ve ctvrtce a porad se nemuzu zacist.. cekam kdy me chytne a nepusti.. zatim nic! Prokladam to i jinyma knizkama.. prijde mi ze se to zatim vlece a nic se poradneho nedeje.

Roubas
27.09.2016 5 z 5

Kniha je perfektně a čtivě napsána, velice silná v detailech a navození pochmurné atmosféry. Je jen málo atraktivnějších míst, než odlehlá Devonská vřesoviště, kde by se mohl děj detektivky odehrávat. Malým nedostatkem je ne příliš propracovaná postava hlavního vyšetřovatele, který sice v jednotlivých situacích jedná férově, ale jeho chování působí jako z příručky správných postojů a rozhodování. Na druhou stranu tento malý nedostatek rád opomenu, protože kniha se velice těžko zavírá.

kanitsuj
16.09.2016 3 z 5

Zatím knížku hodnotím průměrně, neb jsem po měsíci! terpve v její 1. třetině - zápletka je vcelku napínavá, jinak bych ji dávno přestala číst. Nicméně četbu prokládám jinými tituly. Popisy všeho a všech jsou šíleně zlouhavé a příběh neuvěřitelně překombinovaný. Věřím ve vydařený konec, proto statečně pokračuji...

Palele
06.09.2016 4 z 5

Rozhodně si přečtu další díly i když mě deprimuje způsob vydávání sérií u nás. Jako první vyšel pátý díl a bude následovat díl čtvrtý, nikoliv šestý, který přímo navazuje,takže kdo si přečte konec knihy pochopí, proč mám chuť vraždit :)

Martiiiik
03.09.2016 5 z 5

Po přečtení komentářů lidí, kteří knihu četli, jsem byla na rozpacích, protože jsem zaregistrovala v podstatě dva extrémy, některým kniha připadala úžasná, dalším naopak nudná a rozvleklá. Přidávám se na stranu těch chválících, jelikož kniha byla skvělá a nemohla jsem ji počas čtení vůbec odložit, i když bylo i čtyři hodiny ráno :-D. Určitě vřele doporučuji :-)

Selinute
30.08.2016 5 z 5

Dovolenkové napínavé čtení, které splnilo mé očekávání.

PeM
22.08.2016 1 z 5

Tohle byla u mě nejdéle čtená kniha....dlouho jsem se nemohla rozhoupat, pak nabrat chuť v pokračování a ještě déle se to čte....šíleně rozvleklé, dopodrobna rozepsané..vážně mě nebaví číst "o každém snítku prachu ve skladu"...až mě to znechucovalo....a je to tak zkombinovaný příběh....až mě konec skoro hořce rozesmál....další knihu od tohoto autora si asi (určitě) nepřečtu, tohle vážně stačilo.....

SBH
16.08.2016 3 z 5

David se mi líbil, jeho vyšetřování zmizelého Frankse již kapku méně. První závada - děj postupoval popisem minutových úseků, člověk si podle něj mohl prakticky nastavovat hodinky - zbytečně rozvleklé! Sem tam nějaký odskok by knihu zrychlil, navíc zdlouhavé popisy ani nenavodily patřičnou atmosféru. Jo a publikace byla zatraceně těžká :-).
Padouch byl nejchytřejší, nejvíc toho znal, nejpředvídavější, nejsilnější, nejrychlejší, uf! No dobrá, ale jak je možné, že Frankse neobjevil už dávno sám? Jeho úkryt zas až takovým tajemstvím nakonec nebyl.
Pozitivně hodnotím zasazení děje do reálného detektivova života, žádný inertní Poirot, i reálný posun v uvažování postav (některých). Na prázdniny dobré čtivo.

alzbeta4340
11.08.2016 5 z 5

Skvělá detektivka, která mě doslova pohltila. Byla chvíle, kdy jsem podezřívala úplně všechny! Nejsou tady žádné nesmyslně drastické scény, a přitom je to napínavé od začátku až do konce. Doporučuji všem a těším se na další příběh s tímto detektivem.