Šamanova pomsta

Kniha obsahuje bonusovou povídku Hodina bolesti/The Hour of Pain, která vrhá trochu jiné světlo na závěr Karmadontovy šachovnice. Barliona. Virtuální svět narvaný k prasknutí monstry, bitvami a samozřejmě hráči. Daniel Mahan, legendární šaman barlionského herního světa, si odsloužil ve virtuální realitě svůj trest. Jedenáct měsíců naplněných dobrodružstvím a bitvami je výhodným řešením v porovnání s původními osmi lety v dole. Přesto Barliona odmítá šamana nechat tak jednoduše zmizet a stírá rozdíly mezi jeho dvěma realitami. Ukazuje se, že odejít z kapsle není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Cesta prostě musí být dokončena…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/412943/samanova-pomsta-PAw-412943.jpg 515

Cesta šamana (6.)

Literatura světová, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

Все только начинается/Shaman's Revenge (2015)

Kniha Šamanova pomsta

jakop
předevčírem

Tuhle sérii mám moc rád. Každý díl jsem přečetl tak do 2 dnů podle toho, jak to vycházelo (práce a volno) a už se moc těším na poslední 7. díl

Jacinda
předevčírem

Už strašně dlouho mě nějaká série natolik pohltila, že jsem četbu prožívala jako jednu velkou orgastickou jízdu. Mahan mi dokázal, že je nadále mojí super oblíbenou postavou a jeho pomsta mi přinášela až zvrácené uspokojení. Jak se dalo předpokládat, vše se krapet zkomplikuje a to krapet je tady potřeba popsat slovy: Zápletka v zápletce v zápletce, zvrat v zvratu v zvratu v zvratu... V jeden okamžitk to na mě bylo moc, naštěstí to autor zachránil vynikajícím koncem, kdy k mému překvapení bylo vše vyřešené a uzavřené a navíc ještě v rychlém sledu. Spoiler alert... Co se týče Anastarie, už z anotace povídky je jasné, že bude nějakou strašnou obětí. Ale. Pro mě je to pořád pizda, kterou nesnáším. Prostě ta postava je mi protivná a mým idolem navždy zůstává Plinto či sympatický Hadojed. Stejně tak Fleita byla naštěstí odložena na vedlejší kolej. Celkově je Šamanova pomsta bombastická orgiální jízda, kde Mahanovi držíte všechny pěsti, co na těle máte. (btw povídka je podle mě zbytečná záležitost, autor za Anastarii vůbec neumí psát a celkově to působí jak divná obhajoba na úrovni slohové práce. Nicméně to už je každýmu buřt). Čili ted mi už nezbývá nic jiniého, než hladově vyhlížet poslední díl. N-e-m-ů-ž-u-s-e-d-o-č-k-a-t

Praskot
předevčírem

Co k tomu napsat? Hustý! Přečteno za jediný den :-D.

kruppe

Plány ukryté v plánech, po twistu následuje twist. Jedna kombinace se vrší na další komplikaci. A popravdě i když ve mě hned od první stránky hlodal červ, tak jsem úplné plány neprokoukl. Mahaněnko je kulišák. Neříkám, že je to literát par excellence, ale píše tak, že se bavíte, a to se mi na něm líbí. A přestože se jedná již o šestý díl, tak nenudí. Proč? Protožestejně jako v dobrém rpg, tak i tady často měníte prostředí a dokonce ve svých knihách prostřídá románové subžánry. Stihli jsme klasické fantasy, horror, pirátské dobrodružství a tentokrát i detektivku, vždy tak nějak lehce a vždy mixnuté litrpg.
Jen je škoda, že slečna z obálky v knize vystoupila jen epizodně.
Resumé zní: Velmi kvalitní čtení! Kupujte, čtěte, ať máme víc litrpg (a že Fantomprint podle FBookového vyjádření již chystá)!!!

spiker99

tak tohle bylo zamotanější víc než sem čekal :)

Fifth Element

Jedinečné! Epické! Nutně potrebuju vědět jak to skončí! :)))