Šamanova pomsta

Kniha obsahuje bonusovou povídku Hodina bolesti / The Hour of Pain, která vrhá trochu jiné světlo na závěr Karmadontovy šachovnice. Barliona. Virtuální svět narvaný k prasknutí monstry, bitvami a samozřejmě hráči. Daniel Mahan, legendární šaman barlionského herního světa, si odsloužil ve virtuální realitě svůj trest. Jedenáct měsíců naplněných dobrodružstvím a bitvami je výhodným řešením v porovnání s původními osmi lety v dole. Přesto Barliona odmítá šamana nechat tak jednoduše zmizet a stírá rozdíly mezi jeho dvěma realitami. Ukazuje se, že odejít z kapsle není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Cesta prostě musí být dokončena… Přeloženo z anglické verze (Shaman's Revenge, 2017) ruského originálu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412943/samanova-pomsta-NPn-412943.jpg 4.7143

Cesta šamana 6.

Literatura světová, Fantasy
Vydáno, Fantom Print

Все только начинается (Vsje tol'ko načinajetsja), 2015

Kniha Šamanova pomsta

Elea

Perfektní, autorovi se podařilo udržet vysoké tempo, spoustu nápadu a hromadu překvapení.

danny_21
15.07.2020

Zajímavá záležitost, která potěšila duši RPG playera, který zamlada kostil krysy, netopýry, gobliny, minotaury a podobné příšernosti ve slavné hérní sérii Might and Magic. Připadal jsem si v Mahan(ěnk)ově světě levelování, sbírání a rozdělování zkušeností, aliancí s ostatními postavami a samozřejmě bojůvek v dungeonech s odolnými bossy - stvůrami, jako ve známé a oblíbené hospůdce. V šestém díle pokračuje Šamanova cesta za tajemstvím Barliony především v odhalováním spiknutí, díky kterému Mahan zažije několik zvratů a často se nachází na scestí, komu vlastně uvěřit, ze všech stran se na něj řítí konspirační teorie. Po konci tohoto dílu jsem vážně zvědavý na to, o co Šaman bude vlastně usilovat, kam sahá jeho motivace a kde skončí(pokud) jeho pouť - 80 %

roso.mak
09.07.2020

Zajimave rozuzleni. I kdyz me zaver neprekvapil, cetlo se to jedna radost.

davidurban1973
02.05.2020

Opět velice ctive, se spoustou nečekaných zvratu, které provází Mahanovu plánovanou pomstu. Nicméně jsem se obcas v tom přemýšlení hlavního hrdiny a zamotanosti cele situace hodně ztrácel. Každopádně nakonec vše dobře poskladano dohromady.

protokol
19.11.2019

NO A POMALY SME SA PREKÚSALI AŽ K 6 KNIHE
čo už zvrat zvrat zvrat na jednej strane šok na druhej strane predvídatelný dej ale o5 skvelé bavilo ma to

myskakarel
18.10.2019

Uf naprostý zvrat všeho co měl člověk načteno. Bezva čtení stejně jako předchozí díly.

Teredo
25.08.2019

Tak tohle bych nikdy nečekala. Zvrat z předchozáho dílu dostává úplně nové obrátky a celou dobu nechává čtenáře na pochybách, komu vlastně věřit. Přestože to už vypadá, že je příběh u konce, čeká nás poslední ještě poslední díl a já doufám, že nenechá nic otevřeno (tím myslím žádný z Mahanových nedokončených úkolů).

nikol0783
30.07.2019

Přestože povídku umístili až na konec knihy, já jsem byla po závěru předchozího dílu tak zničená, že jsem se nejdřív vrhla na ni :) Sice neurazí-nenadchne, ale každopádně ji beru jako příjemné oživení ságy. Nejspíš má kniha o trochu jiný feeling, když nevíte, komu věřit a co se vlastně děje - než když víte, o co jde a můžete si pak všímat detailů zapojení třetí strany a lépe porozumět příběhu... To záleží na každém čtenáři, jakou cestu zvolí ;) Taky mě bavily vsuvky z "reality" a samozřejmě procházení nových scénářů a jeskyní. Teď napjatě čekám na další nálož Barliony, snad ještě nikdy jsem se takhle pro nějakou sérii nedokázala nadchnout. Jo, jsem definitivně v černé úrovni závislosti :D