Cesta pokojného bojovníka

Cesta pokojného bojovníka https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/186352/mid_cesta-pokojneho-bojovnika-0UK-186352.jpg 4 531 104

Všetko je ovládané našou mysľou, že všetci máme neobmedzený potenciál a že náš život je nekonečnou cestou. Toto učenie je podané formou čiastočne autobiografického, čiastočne fiktívneho príbehu. Na začiatku sa mladý športovec Dan stretáva s tajomným starším mužom zvaným Sokrates, ktorý sa stáva mladíkovým duchovným učiteľom. Táto kniha je dnes už klasikou.... celý text

New Age Biografie a memoáry Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Eugenika

Way of the Peaceful Warrior , 1994

Ikkju
02.01.2012

I přes zdůrazňovanou a až absolutní kázeň a přebytek sportování hlavního hrdiny si mi román velmi líbil x). Po letech jsem si přečetl i Sokrata, ten tajemný týpek u benzínky stál za pozornost..

Jack Bauer
02.11.2011 1 z 5

Nechci se stát pokojným bojovníkem ani knězem. Raději zůstanu takový jak jsem, nebudu si odpírat dobré jídlo nebo sex. Nelíbil se mě film ani kniha. Nechci být duchovně nebo nábožensky založený, tohle téma mě absolutně nezajímá. Nevím, proč jsem knihu vůbec četl, možná jsou další knihy Dana Millmana lepší, snad někdy ještě nějakou zkusím, ale tahle mě neoslovila. Navíc jak se v obsahu píše, kniha obsahuje vymyšlené pasáže.

Blazitek
09.03.2011 5 z 5

Krásná knížka..kdyby tak ten pocit z jejího obsahu nikdy nevymizel z mysli a hlavně ze srdce..

Faith
16.02.2011 4 z 5

Velmi dobrá kniha, která mi sice úplně nevyhovovala stylem psaní, ale inspirovala mě k mnoha pozitivním změnám v životě:-) Byl podle ní natočen také velmi příjemný film "Pokojný bojovník", který určitě doporučuji!