Čísla života

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Světoznámý autor "filozofie pokojného bojovníka" přináší mimořádně rozsáhlý a ucelený numerologický systém, založený na prastaré pythagorejské moudrosti. Čísla života pomohla statisícům lidí objevit nový smysl a směr svého života. Tato zasvěcená publikace s podtitulem Život, k němuž jste zrozeni jistě pomůže i vám....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/10782/cisla-zivota-10782.jpg 4.137
Žánr:
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Eminent
Originální název:

The Life You Were Born to Live, 1993


více info...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Čísla života

RendyaDav
12.01.2020

Určitě super knížka, i bratr si ji půjčil na přečtení....Opravdu to hodně sedí...

evelýny
05.09.2019

Kniha je věnována všem, kteří hledají určitý posun ve svém životě. Umožní vám pochopit PROČ tím, že lépe poznáte sami sebe. Vlastní sebeanalýzou můžete poznat JAK a kniha Vám dokonce nabídne i určité prostředky k nápravě.
A co každý z nás může udělat pro to, aby pochopil?
Odložit pýchu a svoje ego a neschovávat se za ,,odpad", když nepochopil. Věřte, nejste sami, protože tuto knihu je velmi těžké pochopit a nestačí ji jenom přečíst. Tato kniha vyžaduje pravidelné studium.
K této knize je třeba dozrát.

P.S: Další knihy tohoto vrcholového gymnasty a později i trenéra jsem nečetla. Proč? Já v mládí vsadila na úplně jiný sport. V gymnastice jsem skončila u výmyku na hrazdě a úplně mi to stačilo.

P.P.S: Gymnastiku však nezatracuji a pravdivostí této knihy jsem velmi překvapena a vím, o čem mluvím... Amen.


zebra121
08.01.2018

Cesta pokojného bojovníka mě nadchla a ráda si přečtu i další Millmanovy knihy , ale tahle je fakt úlet. Ten numerologický systém, který vám má pomoct poznat sami sebe, je založen na tom, že se podle vašeho data narození spočítá jedno číslo a to určuje jednu vlasnost, která se máte buď v pozitivní formě (tedy tu vlastnost máte) nebo v negativní formě (tedy že ji nemáte). Takže ten systém má vlastně vždycky pravdu, vždycky to sedí, ale nic nového se o sobě nedozvíte.

Kacenka22
21.04.2016

Úžasná kniha, není stroze napsaná jen s holými fakty, ale opravdu čtivě. Našla jsem v ní spoustu odpovědí a užitečných informací, jak vztahující se ke mně, tak k mým blízkým. Sedělo to dokonale. Určitě se k ní zase vrátím ... doporučuji.

gabriela8886
20.02.2016

Úžasná kniha, jen ji asi člověk potřebuje číst, až je na to připraven. Četla jsem o svém čísle života již asi stokrát, ale stále tam neviděla to, co tam vlastně stálo :)
Teď, o pár let později, jsem se k ni opět vrátila a četla ji celou od začátku a najednou mi došlo, co vše dělám špatně sama sobě.
Skvěla kniha, velmi dobře napsaná.. jen čtenář už musí být víc uvědomělý, aby z ní mohl čerpat.

marmara23
17.01.2016

Je úžasné jak čísla ovlivňují naše životy a to není vidět jen v astrologii, ale i v této knížce. Při čtení této knihy my nezbývá nic jiného než jen žasnout, kolik toho o nás vypovídá vesmír a čísla, už v dávných dobách se lidé zajímali o tomto tématu a já se každý rok utvrzuji, že vesmír funguje podle nějakého řádu, který je otisknut i na našich životech, našich vlastnostech. Pokud se chcete dozvědět něco o sobě a vaší cestě, nebo pokud chcete zjistit jak pokročit dál ve svých životních problémech, stoprocentně doporučuji! Opravdu zaujme a hodně prozradí.

nickym
30.05.2015odpad!

Jak mohl někdo něco takového vůbec vydat!? Kniha dle mě stojí hodně mimo realitu....

Sayuri
22.02.2014

Moc doporučuji, našla jsem spoustu odpovědí. Popis dokonale sedí na mě a na hodně známých s kterými jsem se o knihu podělila. Nalezla jsem více než jsem hledala.