Nesmírný

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Oddělení Q znovu v pohotovosti. Šéfa oddělení Q Carla Morcka vyruší při obyvklém ranním šlofíku v práci telefon. Požádá ho o pomoc kolega z Bornholmu, ale Carl odmítne. O několik hodin později za to ponese následy a svou tvrdohlavou asistentku Rose tentokrát rozžhaví doběla. Oddělení Q se pod velkým tlakem vrací k sedmnáct let starému a mimořádnému případu dívky, která jednoho dne zmizela ze školy a později byla nalezena mrtvá vysoko ve větvích stromu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248253/carl-morck-nesmirny-xry-248253.jpg 4.2913
Série:

Carl Morck (6.)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Host
Orig. název:

Den Grænseløse (2014)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (202)

Kniha Nesmírný

Přidat komentář
azazel1
21. května

Skvělý detektivní příběh který bavil. Z mého pohledu jeden z nejpovedenějších z oddělení Q.

diNov
28. dubna

Splnila očekávání.

lenysek69
17. dubna

Tak tento díl opět nabral obrátky. Bavilo mě to od začátku až do konce. Ten konec byl fakt hustej. Tento díl opravdu doporučuji.

Mája01
26. března

Napínavá, jako vždy.

Evišťátko
20. března

Bohužel to nejhorší co Adler Olsen napsal. Kdyby tahle knížka byla pro mě ta první co jsem od něj četla, nepochybně bych přišla o spoustu dalších ,které byly vynikající. Škoda.

Arwen777
02. března

Moc jsem se těšila na další knihu Jussi Adlera Olsena, ale musím přiznat, že taková pecka jako Vzkaz v láhvi to nebyla. Bylo to zbytečně dlouhé a rozvleklé. Humor už nebyl tak osvěžující, možná se trochu okoukal. Ale celkově si myslím, že je to dobrá detektivka, netradiční prostředí a zajímavá zápletka. Ubírám hvězdičku za délku.

SimonaP
02. března

Poslední čtvrtina napínavá, jinak zdlouhavé. Některé postavy, zejména ženy, se chovaly podle mě úplně nepochopitelně. A detektivové přijíždějící do sekty vyšetřovat vraždu odevzdají beze všeho své mobily? To jako vážně?

gabriela7145
22. února

Nelze nic vytknout, opět další poutavý příběh!