Nesmírný

Oddělení Q znovu v pohotovosti. Šéfa oddělení Q Carla Morcka vyruší při obyvklém ranním šlofíku v práci telefon. Požádá ho o pomoc kolega z Bornholmu, ale Carl odmítne. O několik hodin později za to ponese následy a svou tvrdohlavou asistentku Rose tentokrát rozžhaví doběla. Oddělení Q se pod velkým tlakem vrací k sedmnáct let starému a mimořádnému případu dívky, která jednoho dne zmizela ze školy a později byla nalezena mrtvá vysoko ve větvích stromu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248253/carl-morck-nesmirny-xry-248253.jpg 4.2913

Carl Morck (6.)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Host

Den Grænseløse (2014)

Kniha Nesmírný

azazel1

Skvělý detektivní příběh který bavil. Z mého pohledu jeden z nejpovedenějších z oddělení Q.

diNov

Splnila očekávání.

lenysek69

Tak tento díl opět nabral obrátky. Bavilo mě to od začátku až do konce. Ten konec byl fakt hustej. Tento díl opravdu doporučuji.

Mája01

Napínavá, jako vždy.

Evišťátko

Bohužel to nejhorší co Adler Olsen napsal. Kdyby tahle knížka byla pro mě ta první co jsem od něj četla, nepochybně bych přišla o spoustu dalších ,které byly vynikající. Škoda.

Arwen777

Moc jsem se těšila na další knihu Jussi Adlera Olsena, ale musím přiznat, že taková pecka jako Vzkaz v láhvi to nebyla. Bylo to zbytečně dlouhé a rozvleklé. Humor už nebyl tak osvěžující, možná se trochu okoukal. Ale celkově si myslím, že je to dobrá detektivka, netradiční prostředí a zajímavá zápletka. Ubírám hvězdičku za délku.

SimonaP

Poslední čtvrtina napínavá, jinak zdlouhavé. Některé postavy, zejména ženy, se chovaly podle mě úplně nepochopitelně. A detektivové přijíždějící do sekty vyšetřovat vraždu odevzdají beze všeho své mobily? To jako vážně?

gabriela7145

Nelze nic vytknout, opět další poutavý příběh!