Caraval

Caraval https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342657/bmid_caraval-klC-342657.jpg 4 501 129

Caraval série

Než vstúpite do sveta Caravalu, majte na pamäti, že je to len hra. Či už ste o Caravalu počuli čokoľvek, určite sa to nevyrovná realite. Je to viac než hra! Je to mágia. Scarlett vždy túžila Caraval zažiť a tento rok dostala pozvánku. Lenže vzápätí unesie jej sestru Tello tajomný režisér celého predstavenia. Niet sa čoho báť, Caraval je predsa len zdanie. Ale čo ak nie? Nech už je to akokoľvek, Caravalem musí Scarlett prejsť aj so zlomeným srdcom a sestru rýchlo nájsť, než sa spustí nebezpečný dominový efekt následkov a navždy ju stratí.... celý text

Princezna22
22.06.2017 5 z 5

Přečteno dá se říci jedním dechem. Strašně se mi líbilo prostředí a ty kouzla tam a fikce prostě úžasné. Konečně zase kniha od které jsem se nemohla odtrhnout!! Kniha má též krásnou i obálku. A ten příběh dokonalost!! Za mě doporučuji všemi deseti.

Attia
16.06.2017 4 z 5

Caraval je nádherná kniha plná magie a kouzel, která potěší každého milovníka fantasy a young adult. Nechte se unést krásami a divy přetékajícím světem a napínavými příběhem plným zvratů a překvapení. Občas sice narazíte na nelogické mezery a přešlapy, kniha má pár much a nedotahů, postavy se někdy chovají podivně a trochu otravně, ale jinak u mě panuje všeobecná spokojenost. Pokud hledáte něco příjemného na oddech a relax, rozhodně Caraval doporučuji.

anavi2009
11.06.2017 5 z 5

Tak si říkám, že se tu otevírá další krásná příležitost pro Tima Burtona. Je to celé tak fantaskní a krásně vykreslené, že jsem se celou dobu ráda nechala unášet autorcinym světem fantazie. Sice jsem konec tušila,ale opravdu to vůbec neubralo na zážitku a na pocitu z nahlédnutí do světa, kde nic není tak, jak se na první pohled jeví a vy nikdy nevíte, komu věřit (nejraději nikomu, ale když hra je tak pohlcující). Já už se rozhodne těším na další díl.

Veeria
26.05.2017 4 z 5

Krásná obálka, čtivost, kouzelné. Svět Caravalu vás oslní, svojí tajemnou stránkou a barvami.....Více než hlavní postavy jsem doslova hltala a vítala vedlejší, které, byť na krátkou chvíli, přinesly do příběhu svěží vítr a bylo radost je poznat. Ocenit musím i dopisy, které byly osvěžením pro příběh a celý nápad, na kterém autorka postavila děj knihy. Za mě palec nahoru.

BlogKnihotání
19.05.2017 4 z 5

Tato kniha mi přišla opravdu kouzelná, sice měla pár nedostatků, ale ty jsem nakonec přehlédla. Autorka měla rozhodně zajímavý nápad, možná mohla některé věci lépe promyslet, ale třeba se vše vyjasní v dalším dílu.

A1n2n3a
28.04.2017 5 z 5

dech beroucí kniha.
Chci pokračování!!! Doporučuji!

blazkoma
27.04.2017 2 z 5

Nemohu říct, že by tato kniha pro mě byla zklamáním, protože jsem od ní nic neočekávala, ale ani přes pěknou obálku a zajímavý námět si mě nedokázala získat. Svět Caravalu postrádal slibované kouzlo a postavy... opravdu jsem si je měla oblíbit? Jen ze zvědavosti jsem vydržela číst až do konce, ale ani ten nebyl uspokojivý.

kalinkacz
24.04.2017 4 z 5

Tohle bylo rozhodně zajímavé a neotřelé čtení! Smutné bylo, že první čtvrtina popisovala vše, co se stalo sestrám, než odešly do Caravalu, takže trošku nuda... Poté se ale rozběhla velká magická jízda! No a ta poslední třetina? To bylo něco! I když to teda bolelo i mě, jako čtenáře... Rozhodně si myslím, že stojí za přečtení, pokud jste fanoušky fantasy a magie...

AllyKumari
22.04.2017 3 z 5

Má recenze této třpytivé, blyštivé věcičky: http://www.databazeknih.cz/recenze-knihy/caraval-7821