Slitování

Slitování https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3115/bmid_slitovani-P4h-3115.jpg 4 304 37

Buchanan-Renard (FBI) série

V knize Slitování se setkáváme s prokurátorem Theo Buchananem, kterému krásná lékařka Michelle Renardová prakticky zachrání život. Do mnohem většího nebezpečí ho přivádí záměr odhalit skupinu nelítostných zločinců operujících ve světě vysokých financí, která převádí miliony dolarů na bankovní účet na Kajmanských ostrovech. Součástí jejich dohody je i závazek, že konto zůstane netknuté, než částka na něm dosáhne čtyřiceti milionů dolarů. Šéf skupiny John nechá zabít svou nemocnou manželku a hranice mezi smrtí z milosrdenství a vraždou se rychle vytrácí... Kliniku Michelle Renardové ničí vandalové, protože Michelle zná možná informace, které mohou přispět k odhalení zločinné čtveřice. Před časem tato žena zachránila Theovi život... Dokáže teď pro ni on udělat totéž?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Oldag

Mercy , 2002

Kešu1981
04.02.2017 5 z 5

Příběh Thea Buchanana je navíc okořeněn humorem, který mě baví pokaždé :o)

TaLu
31.01.2017 5 z 5

Tuto knihu série jsem dosud nečetla. Moje oblíbená autorka opět vytvořila napínavý, dobře napsaný a vtipný děj. Ústřední dvojice je sympatická a já se vždy ráda dozvím i o dalších hrdinech, které znám z předchozí knihy. A těším se, jak si splním předsevzetí o četbě celé série popořadě.
Současné thrillery, které jsou tak oblíbené, by možná tuto knihu "odsoudily" do role odpočinkové literatury, ale já se ptám, co je vlastně špatného na odpočinku ? Po únavném dnu jsem se opravdu dobře bavila. Já po práci čtu, - ovšem hlavní hrdinové neúnavně a v dešti kulek nacházejí vždy sílu projevit lásku jeden druhému - no není to obdivuhodné a poučné ? To píši pro ten případ, kdy čtenář potřebuje v knize najít vždy poučení :o)

havrmoni
23.03.2016 5 z 5

Opět pěkný detektivní a romantický příběh.

cukrovka
10.12.2015 5 z 5

Zajímavý a velmi čtivý příběh. Vtipné a netradiční seznámení hlavních hrdinů, romantika, detektivní zápletka - vše co lze od této autorky očekávat.

Samira
16.11.2015 4 z 5

Ačkoli je to stejně jako všechny díly série skvělé čtení, má tento konkrétní díl veliké výkyvy. Počátek je poměrně vleklý, úžasné je však seznámení hrdinů. Následuje hodně poklidný a romantický střed, kde se toho jinak moc nestane. Ten je naštěstí vyvážen perfektní honičkou a do konce už dech neztratí. Celkově jsem, ale spokojená!

xindl007
04.11.2015 4 z 5

Pomalejší rozjezd, jinak pěkný příběh.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Série FBI mě mile překvapila, tento díl není výjimkou.

avad
03.06.2015 5 z 5

Opět, krásný romantický příběh.

Laf
01.02.2015 3 z 5

Kniha mi nepřišla ani nejlepší, ale zase ani nejhorší. Nejhorší tedy bylo dostat se přes nudný začátek, pak už to čtení bylo lepší.

rýýpák
27.04.2014 1 z 5

hrozná knížka nikdy bych ji nečetl :( a za přečtení nestojí *

fidáš
19.03.2014 5 z 5

Výborná knížka. Napínavý příběh. Určitě se k ní vrátím.

kika 13
13.02.2014 3 z 5

Pěkná romantická knížka.

malazluta
26.07.2013 3 z 5

Napětí této knize rozhodně nechybí, určitě stojí za přečtení.

Tiama
26.06.2013 3 z 5

Začátek mě málem trochu odradil, ale vytrvala jsem a pak měla knížka i spád

invocation
03.04.2013

Začátek dobrý...pak to šlo spádem. Divné, že právník, který nikdy nestřílel, figuruje jako největší pistolník. Ale pěkný příběh, fandíte hrdinům až do konce.

Evaevelína
01.03.2013 4 z 5

kniha mě ze začátku strašně chytla..hlavně seznámení hrdinů mě pobavilo..potom mě připadala kniha táhlá a ke konci mě zase chytla.Je tam nevyřešená událost a tak jdu na druhou navazující knihu " vrat mi můj sen,, jinak doporučuji přečíst..

Terinka1982
04.05.2012 4 z 5

Velmi čtivé, zápletka, erotika....vše co od Julie Garwood očekávám a v každé další knížce od ní jsem něčím mile překvapena.