Nebezpečná hra

Nebezpečná hra https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3111/bmid_buchanan-renard-fbi-nebezpecna-hra-M9Z-3111.jpg 4 378 51

Buchanan-Renard (FBI) série

Katolický kněz Thomas Madden vyslechne podivnou zpověď muže tvrdícího, že zabil ženu, která ho zklamala, a má v úmyslu zabíjet dál. Thomasi Maddenovi je jasné, že hrozbu musí brát vážně, proto se obrací na svého nejlepšího přítele Nicka Buchanana, agenta FBI. Nick právě ukončil práci na případu, který silně otřásl jeho psychikou, ale přijíždí do městečka Holy Oaks za svým přítelem, seznamuje se s jeho sestrou Laurant a společně se snaží přijít na stopu nebezpečného psychopata. Jisté je, že to musí být někdo z nejbližšího okolí, někdo, kdo se bez omezení pohybuje v blízkosti Laurant. Přestože do práce na případu jsou nasazeni další pracovníci FBI a jak Thomas, tak i jeho sestra dostávají osobního strážce, dochází k napadení. Nalézá se i důkaz svědčící o tom, že by útočník mohl být vrahem prostitutky, jejíž tělo se nalezlo krátce předtím. Mezi Laurant a Nickem postupně vzniká velmi blízký osobní vztah. V okamžiku, kdy se zdá, že případ je vyřešen, však vrah zaútočí znovu. Nick Buchanan není v kritické chvíli Laurant nablízku, neboť vyřizuje drobný úkol, jímž ho pověřil nevěstin otec.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Heartbreaker , 2000

haWranka
27.05.2018 4 z 5

Když jsem objevila tuhle knihu, měla jsem nesmírnou radost - má oblíbená autorka romancí se vrhla na krimithrillery a spojila tak dva mé milované žánry dohromady. Moc se to povedlo! Oba hrdinové byli fajn a já se moc těším na další postavy, které se tady jen tak mihly.

Laf
13.05.2018 4 z 5

Velmi pěkně a čtivě napsaná kniha. Nic tomu nechybělo a závěr byl překvapující. Můžu jen doporučit :)

martina.tim
15.04.2018 4 z 5

Za mě to byl skvělý příběh, ale místy až moc zdlouhavý. Určitě bych pár míst proškrtala. Závěrečné rozuzlení mě mile překvapilo.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Shanib
01.01.2018 3 z 5

Z této série jsem přečetla už tři knihy, které jsem si velmi oblíbila. Nicméně tato mě trochu zklamala. K Laurent jsem si nedokazala najít cestu a Nicka zastínil Noah. Také tam byla spousta zbytečných pasáží. Jdu na další díl a doufám, že bude lepší.

bekule
30.09.2017 5 z 5

Díky oblíbeným uživatelům z databáze jsem objevila pro mě neznámou autorku, která mě nadchla. Napínavé zábavné a hlavně příjemně čtivé. Úžasná scéna Laurant a Nicka "hrajících na skrytou kameru". Už se těším na další díl, ještě že jich je tolik!

Evaho73
12.09.2017 4 z 5

Dobrá ľahká detektívka spojená s romantickou láskou, ale boli tam aj hluché miesta, a preto uberám jednu *.

katkaq
02.08.2017 4 z 5

Její historické romance se dobře četly,takové jednoduché oddechovky. Když jsem si ji přečetla, musela jsem změnit své mínění o Julii. Ona nepíše kdejaké slaďárny. Nevím kam na ty nápady chodí, ale tahle detektivní série se jí povedla. Chcete tyhle knížky přečíst, co nejdřív, protože jsou napínavé. Zároveň se pak neděsíte každého stínu, protože děsivé okamžiky jsou proloženy láskou a vtipnými scénami. Možná, že chvílemi se děj zbytečně protahoval, ale výsledek se mi líbil.

Kešu1981
04.02.2017 5 z 5

Napětí a romantika...série Buchanan je skvělá oddechovka a ráda se k ní vracím.

TaLu
23.01.2017 5 z 5

Přečteno podruhé.
Chci si přečíst celou sérii znovu.
Příjemné čtení, přesně tak, jak jsem si to pamatovala, dějově lze tyto knihy číst opakovaně, protože se tak trochu pozapomene o čem že to vlastně bylo a tak vlastně čteme znovu "nový příběh" :o)
Ústřední dvojice prima a už se těším na seznámení s celou rodinou !

Suin
09.11.2016 4 z 5

Serie moc vydařená, ma to přesne to co jsem čekala - detektivní zápletka spolu s romantikou.Hodně dobře čtivé.

niknikita
01.09.2016 3 z 5

Ani nevím, jak hodnotit tolik informací? Stačila by polovina stránek, takže jsem se trénovala v přeskakování - bez většího nadšení.

sadlo
05.05.2016

Doporučuji těm, kdo má rád lehkou, nenáročnou detektivku s dobrodružstvím. Výborné na dovolenou.

LilianaFalcon
04.05.2016 4 z 5

Výborné. Romantika, napětí...
Jen bych ocenila více vodítek pro čtenáře. Radši přicházím na zápletku postupně sama než se honím za nemožným ;-)

alzbeta4340
06.04.2016 4 z 5

Velmi dobrá odpočinková četba, těžko napsat něco jiného, než co je ve většině komentářích. Tuhle sérii čtu napřeskáčku, takže ač je Nebezpečná hra první díl, mám už mnoho dalších přečteno. Dávám proto jen čtyři hvězdičky, protože některé další pokračování jsou o kousínek lepší. Ale i tak jsem si početla a jsem spokojená.

havrmoni
22.03.2016 5 z 5

Knihy ze současnosti moc nemusím,ale líbí se mi tato autorka a tak jsem jsem to zkusila. Nelituju,fakt pěkný. Narazila jsem na známá jména a prošla si obsah celé série a nevím jestli to byl záměr,ale líbí se mi,že se objevují jména úžasných a čestných skotských horalů a Cleybornů. Příjde mi pěkné,že to působí jako když je to o jejích potomcích.

cukrovka
23.09.2015 5 z 5

Od této autorky je to moje první kniha a opravdu se mi velmi líbila. Velmi zajímavá zápletka, příjemné čtení. Hezky propojená romantika s detektivkou. Určitě si přečtu i další díly této série.

Samira
19.09.2015 4 z 5

Vydařený, místy hodně drsný začátek moc příjemné a výborně napsané odpočinkové krimi série. Sympatická ústřední dvojice a skvělý Noah, který mě celou knihu bavil. Sérii vřele doporučuji!

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Tak opětovně detektivka s romantikou, nenásilně spojené prvky obou žánrů, super čtení, i další díly této série stojí za přečtení.

Val
18.08.2015 5 z 5

Opět úžasná oddechovka. Láska a napětí vyvážené snad přesně na polovinu :-) Chlapa jako je Nick by brala všemi deseti snad každá žena. Je velká škoda, že takový existuje vážně jen v knížkách :-)

FBI romantika

Julie Garwood