Nebezpečná hra

Nebezpečná hra https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3111/bmid_buchanan-renard-fbi-nebezpecna-hra-M9Z-3111.jpg 4 378 51

Buchanan-Renard (FBI) série

Katolický kněz Thomas Madden vyslechne podivnou zpověď muže tvrdícího, že zabil ženu, která ho zklamala, a má v úmyslu zabíjet dál. Thomasi Maddenovi je jasné, že hrozbu musí brát vážně, proto se obrací na svého nejlepšího přítele Nicka Buchanana, agenta FBI. Nick právě ukončil práci na případu, který silně otřásl jeho psychikou, ale přijíždí do městečka Holy Oaks za svým přítelem, seznamuje se s jeho sestrou Laurant a společně se snaží přijít na stopu nebezpečného psychopata. Jisté je, že to musí být někdo z nejbližšího okolí, někdo, kdo se bez omezení pohybuje v blízkosti Laurant. Přestože do práce na případu jsou nasazeni další pracovníci FBI a jak Thomas, tak i jeho sestra dostávají osobního strážce, dochází k napadení. Nalézá se i důkaz svědčící o tom, že by útočník mohl být vrahem prostitutky, jejíž tělo se nalezlo krátce předtím. Mezi Laurant a Nickem postupně vzniká velmi blízký osobní vztah. V okamžiku, kdy se zdá, že případ je vyřešen, však vrah zaútočí znovu. Nick Buchanan není v kritické chvíli Laurant nablízku, neboť vyřizuje drobný úkol, jímž ho pověřil nevěstin otec.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Heartbreaker , 2000

AndreaOn
26.09.2023

Bylo to divné a zmatečně napsané, úplně jsem se ztrácela, odložila jsem.

cornetka
30.08.2023 4 z 5

Musím říct, že kniha mě mile překvapila. Poslouchala jsem ji jako audioknihu - pro mě první audiokniha, takže jsem nejdřív musela přijít na to, za jakých podmínek ji mám poslouchat. Hlas a změna intonace Kateřiny Lojdové mě zaujal hned od začátku a dobře se mi poslouchal. Bavil mě i děj, jak se vyvíjel a zamotával. No a ten konec? Samozřejmě byla fain i milostná linka mezi Laurent a Nickem. U Laurent mě bavilo, že uměla nazvat věci pravým jménem - třeba že Nick je idiot Nejedná se o knižní novinku, ale jako audiokniha stojí za poslechnutí.

kacenka0239
17.10.2022 5 z 5

Celou sérii čtu znova po cca 15 letech a musím říct, že opět velmi baví. Nic moc složitého, naopak spíš milá oddechovka.
Nick a Laurant jsou jeden z mých nejoblíbenějších párů z této série.

Marci_Vaj
13.07.2022 4 z 5

Pěkný úvod do série. Jednu knihu, devátou v sérii o Maxovi, jsem už četla, ta se mi líbila o něco víc, ale i tak očekávám, že celá série bude stát za to :)

kacenka6144
08.07.2022 4 z 5

Mám ráda knížky Julie Garwood a je mi jedno, jestli jsou ze současnosti nebo historické (ale ty mám trochu raději). K této sérii se vracím po letech, takže si samozřejmě už nic nepamatuju a těším se na každý příběh, jehož rozuzlení je pro mě zase nové. Je to kombinace lehké detektivky s románem pro ženy, takže neočekávám žádné obrovské drama. Kdo chce mít při čtení detektivky strach se ohlédnout za sebe, musím sáhnout po jiném autorovi. :-) :-) :-)

Maggie686
01.07.2022 2 z 5

Přečíst se to dalo, ale nějak mi psaná forma příběhu nesedla.

TeaPeter
09.06.2022 2 z 5

Nechci být nezdvořilý, ale byla to slátanina plná klišé. Postavy ploché, až se navzájem pletly. Laurent naivní (u chovanky klášterní školy se to dalo čekat), zbrklá a nesympatická. Prostě jsem sáhl vedle...

Vaiolet
24.05.2022 5 z 5

Tak tato kniha mě moc bavila. Hlavní hrdinové mi byli moc sympatičtí a děj pěkně plynul. Laurant mi sice přišla trochu naivní, ale její brácha kněz a hlavně Noah byli super. Nebyla zde žádná hluchá místa a celkově mi děj připadal uvěřitelný a pravděpodobný. Žádná přehnaná bondovka. Spojení romance a krimi příběhu je super nápad a autorka dokáže tyto žánry nenásilně propojit. Určitě budu v sérii pokračovat :)

MonaLisa42
20.03.2022 5 z 5

Moc pěkná kniha.
Líbí se mi propojení detektivky a románu pro ženy. Při čtení jsem se ani chvilku nenudila. Kniha byla napínavá a až do konce jsem nevěděla, kdo je náš zločinec.
Jsem moc zvědavá na další díly. Moc děkuji!!!

Myška43
04.03.2021 4 z 5

,,Laurant, zašeptal ďábel. Jmenuje se Laurant. Toma se zmocnila panika. Moje Laurant? Ano. Teď už to víte otče. Chystám se zabít vaši sestru."

Nedávno jsem četla knihu od Sandry Brown a velice mě upoutala kombinace detektivky a romantiky. Koukla jsem na přečtené knihy mých oblíbených uživatelek a vybrala si tuto autorku. Udělala jsem dobře. Je to moje první kniha od ní, takže chvilku mi trvalo se začíst a zvyknout si na styl. Pak už to šlo jako po másle.

,,Ne, chtěla jsem ti říct ještě jednu věc. Jo? A copak? Že jsi idiot."

Samotný příběh byl moc zajímavý. Laurent s Nickem mě moc bavili. Byla zde spousta dalších zajímavých postav. Zápletka byla super. Mám ráda, když až do konce nemám tušení, kdo je ten zloduch. Bylo to pro mě velké překvapení, jak si s tím autorka poradila.
Ve čtení této série budu rozhodně pokračovat.

angelbooks
12.09.2020 5 z 5

Velmi zajímavý příběh, kde se mísí situace z oblasti policie, božské víry i všedního života. Byl zde nádherný vztah mezi sourozenci a protože mám sama sourozence, velmi jsem to ocenila.

Knihu doporučuji.

johana3160
29.08.2020 4 z 5

Pekny detektivni pribeh s romantikou. Pro me trochu nezvykle, ale nebylo tam moc niceho, ani tezka nebo prilis “drsna” detektivni zapletka, romantika tak akorat. Postavy byly realne, nevyumelkovane a prijemne, zadny velci “bouchaci” a primadony. Prijemne cteni i kdyz obcas s trochu prilisnymi popisy pro me nepodstadtnych veci.

lusitta05
17.03.2020 4 z 5

Čo sa týka FBI a pekných chlapov, toho nie je nikdy dosť. Takže za mňa áno, bolo to dobré. Určite si prečítam ďalšie diely.

jinbr
13.03.2020 5 z 5

Moc pěkné. Připomíná mi to Sandru Brown, ale přeci jen je to trochu jiný styl psaní. Ale byl to napínavý příběh, hodně dlouho nebylo zřejmé, kdo je pachatel.

helenkan
31.12.2019 5 z 5

Tuhle sérii nečtu zrovna přesně od prvního dílu. Vůbec mi to nevadí a tyhle pěkný chlapy od FBI jsem si prostě zamilovala. :-)

Kudík
21.12.2019 5 z 5

Aktuálně mám přečteno 5 dílů z této série a musím říct, že všechny hodnotím 4-4,5*. Psáno čtivě, hlavní postavy jsou sympatické, ať už Laurant s Nickem, anebo její bratr Thomas, či Nickův kolega Noah. Ten byl v 1. až 3. díle opravdu super. Jsem zvědavá na jeho samostatný příběh. Je to sice červená knihovna s krimi zápletkou, ale děj je svižný bez "hluchých" míst a s jasným cílem. V tomto případě jsem pachatele netrefila, ale bylo to těsně vedle. :)

Kukicka
06.09.2019 1 z 5

Tak toto byla neskutecna nuda. 70% knihy se nedelo vubec nic jak v kriminalni zapletce, tak v romanticke casti. Na kriminalky nejsem zadny odbornik, ale padouch mi byl jasny, hned jak se objevil na scene a romanticka stranka slabota. Vztah nebyl vubec propracovany. Na to jak ma kniha vysoke hodnoceni, za me velke zklamani.

petraj30
14.08.2019 5 z 5

Zajímavé odstartování skvělé série. Laurant a Nick byli úžasní, nechyběly ani vtipné přestřelky. Konec byl překvapivý, napínavý a o to krásnější. Nicka bylo potřeba trochu popostrčit, ale výsledek stál za to, opravdu mohu jen doporučit

jani.ruzicko
17.06.2019 4 z 5

Díl se mi moc líbil. Opět sympatické postavy, napínavý a čtivý děj a nakonec happyend. =) Co víc si přát?
Není nějaký díl o Noahovi? Ten byl teda podle mého gusta =)))
Odpočinkové a mohu doporučit =)

Suzynka29
04.05.2019 5 z 5

Naprosto super kniha, která mě bavila od začátku do konce. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, za mě jedna z nejlepších od této autorky, celkově mě tato série moc baví.

FBI romantika

Julie Garwood