Vikomt, který mě miloval

Vikomt, který mě miloval https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9514/bmid_vikomt-ktery-me-miloval-XFC-9514.jpg 4 1345 227

Rok 1814 slibuje rušnou společenskou sezónu a vikomt Anthony Bridgerton má nejvyšší čas se oženit. Dokonce se už rozhodl, kterou z mladičkých debutantek si vybere - vyhlášenou krásku Edwinu Sheffieldovou. Jedinou překážkou je starší sestra jeho vyvolené, Kate - ta nejvšetečnější žena, jaká kdy poctila návštěvou londýnský ples. Tato troufalá intrikánka ho dohání k šílenství svým odhodláním překazit mu zásnuby, ale když Anthony zavře v noci oči, Kate ho stále víc pronásleduje v neuvěřitelně erotických snech... Vybral si vikomt za nevěstu tu správnou sestru? A co Kate? Dokáže toto rázné děvče ochránit před zpustlým ničemou Anthonym nejen sestru, ale i samu sebe? Zvlášť, když při každém setkání s ním pociťuje takový hněv a takovou touhu? Když se Anthonyho rty dotknou jejích, není si už jistá ničím...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Viscount Who Loved Me , 2000

gabca007
18.08.2013 5 z 5

Rozhodně se musím přidat ke kladným komentářům. Úžasná knížka, skvěle napsaná, bavila jsem se od začátku až do konce. Mohu jen doporučit.

luci2
16.06.2013 5 z 5

Myslela jsem si, že mě příběh Anthonyho a Kate tolik neokouzlí, ale naprosto mě uchvátil. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout a nic bych na příběhu neměnila. Byl okouzlující!!!

malazluta
21.05.2013 4 z 5

Postavu Anthony jsem si zamilovala již v prvním díle "Vévoda a já" a bylo opravdu zábavné sledovat to, jak si naplánoval svou budoucnost a jak šly všechny plány díky jedné prostořeké Kate k šípku:-) Doporučuju, je to skvělé pokračování série "Bridgerton".

liletka_a
23.03.2013 5 z 5

Jedním slovem nádherná. :) Nejlepší z celé série. Vikomta Anthonyho Bridgertona jsem si zamilovala během chvíle a hltala jsem ho do konce :D Podobně na tom byla asi i Kate ;) Líbilo se mi, jak si to Anthony na začátku krásně všechno naplánoval a jak se mu to kvůli Kate začalo postupně bourat. Každopádně oni dva dohromady byli prostě báječní. Jak se neustále škádlili a uráželi, ale nakonec z toho byl přece jen očekávaný happyend :)) DOPORUČUJU! :)

Martinabsp
18.01.2013 5 z 5

Moc hezká knížka, krásný příběh...

machrus
03.09.2012 4 z 5

Musím říct,že jsem se velice pobavila a s chutí se zasmála.Ale příhodu s včelou bych vynechala...nějak mi to tam prostě nešlo.

Charley
15.05.2011 5 z 5

Možná že je to tím, že mé předchozí 3 knížky nebyly vůbec romantické nebo tím, že autorka prostě dobře píše. Knížku jsem přečetla během několika hodin. Po několika románech mi přišlo i jako plus, že mezi nimi byl vidět i romantický vztah a trochu souznění, ne jenom fyzická nevysvětlitelná přitažlivost jako v mnoha jiných románech. Prostě a jednoduše dávám prst nahoru.

Anglie láska 19. století milostné romány rodina historické romance zfilmováno – TV seriál

Julia Quinn
americká, 1970
2005  84%Nevhodný návrh
2005  86%Vikomt, který mě miloval
2006  82%Čekanka
2008  77%Před svatbou
2007  84%Poznáš to z polibků

Kniha Vikomt, který mě miloval je v

Přečtených1 969x