Vikomt, který mě miloval

Vikomt, který mě miloval https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9514/bmid_vikomt-ktery-me-miloval-XFC-9514.jpg 4 1359 1359

Rok 1814 slibuje rušnou společenskou sezónu a vikomt Anthony Bridgerton má nejvyšší čas se oženit. Dokonce se už rozhodl, kterou z mladičkých debutantek si vybere - vyhlášenou krásku Edwinu Sheffieldovou. Jedinou překážkou je starší sestra jeho vyvolené, Kate - ta nejvšetečnější žena, jaká kdy poctila návštěvou londýnský ples. Tato troufalá intrikánka ho dohání k šílenství svým odhodláním překazit mu zásnuby, ale když Anthony zavře v noci oči, Kate ho stále víc pronásleduje v neuvěřitelně erotických snech... Vybral si vikomt za nevěstu tu správnou sestru? A co Kate? Dokáže toto rázné děvče ochránit před zpustlým ničemou Anthonym nejen sestru, ale i samu sebe? Zvlášť, když při každém setkání s ním pociťuje takový hněv a takovou touhu? Když se Anthonyho rty dotknou jejích, není si už jistá ničím...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Viscount Who Loved Me , 2000

MonaLisa42
31.12.2019 4 z 5

Jedná se, stejně jako v minulém díle, o skvělou knihu.
Velice jsem se při čtení pobavila, především vždy když se hlavní pár setkal u vody :-D Také mě překvapuje, co všechno dokáže jedna malá včelka. :-D Musím se přiznat, že mi při čtení v jednu chvíli naskočila husí kůže a měla jsem trochu strach (při vyprávění o bouřce a úmrtí matky). Musím pochválit, skvělý prolog, který čtenáře seznámí s hlavní postavou. Kniha je velice čtivá. Kate mi přišla skutečně skvělá, naopak... Edwininu volbu muže jsem příliš nepochopila. Anthonyho nechci příliš soudit, ale z bratrů mám zatím nejraději Colina.
Bohužel mi v knize něco chybělo, určitě více napětí a větší seznámení s postavami...
Konec knihy byl doopravdy úžasný. Každopádně se těším na další příběhy. Děkuji!!!

AniDi
22.09.2019 4 z 5

Hezké ale nebylo to ono.

Lee7
20.09.2019 4 z 5

Bavila jsem se stejně dobře jako u prvního dílu..rodina je skvělá a vtipné hlášky a situace nesmí chybět..

rampapa
23.08.2019 5 z 5

Zamilovala jsem se do této autorky a nemůžu se dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji.

účetní
10.08.2019 5 z 5

Opět moc pěkná kniha od této autorky. Julia Q. je sázka na jistotu, její knihy jsou moc milé, zábavné, pohodové a plné sympatických postav a krásných rodinných vztahů.

petraj30
07.08.2019 5 z 5

Konečně se i natvrdlý Anthony zamiloval, opět velmi krásný příběh. Kate byla naprosto úžasná, velmi se mi líbila zápletka se včelou.

Cometka
19.07.2019 5 z 5

Druhý díl je stejně dobrý, jako první. Jednoduchá odpočinková knížka.

pip11
12.06.2019 4 z 5

Bridgertonovi jsou skvěle bláznivá a veselá rodina, s kterou se příjemně zasmějete.

MinaHawke
23.07.2018 4 z 5

Opět hezký díl, s dalším bratrem.

keiko33
21.01.2018 5 z 5

Znovu skvele, plne humornych hlasok, ktore dodavaju pribehu stavu a tiez sa mi pacia tie novinove clanky, snad sa nakoniec prezradi tajomna novinarka. Anthony bol dost zadubeny, ale takym milym sposobom, no Kate ho svojou rozvaznostou dokonale doplnovala.

ketvin
08.01.2018 5 z 5

První díl této série se mi líbil více....ale jen o malou trošku :) Tento byl opět dokonale zábavný (některé hlášky sem prostě musím přidat....stojí za to :D) a oproti mnoha jiným hist. románům i úžasně originální! Anthony je na jednu stranu strašně sympatický, na druhou je to trubka :) Ale vzpamatuje se z toho, takže to vůbec nevadí :) Kate je rovněž zvláštní, ale tím se k sobě vlastně úžasně hodí. Opět byl děj plynulý, bez nudných přestávek, zábavný, napínavý a nečekaný :)) Jediné co bych uvítala, by bylo, aby se tu více objevovala Daphne a Simon z předchozího dílu, ale pall mall byl prostě skvělý - takže VÍCE takových okamžiků :) Moc se těším na Colina, opravdu je to sympatická postava :)

Adelin239
10.12.2017 5 z 5

Přesně, jak jsem čekala byla tato kniha stejně vtipná a zajímavá jako ta předchozí. Nemohla jsem a ani nechtěla se od ní odtrhnout. A proč taky že? Z některých scén jsem byla vážně překvapená a pobavená. V některých mi bylo Kate dokonce i líto. Měla takovou starost o sestru, že si ani neuvědomovala vlastní pocity.
Za mě jsou obě dvě knihy bezvadné, proto se ani nemohu rozhodnout, která z nich je lepší. Každá má nějaké to své kouzlo a jedinečnost. Proto je, samozřejmě, doporučuji přečíst. Rozhodně se u nich pobavíte! :-)

nani_nka
11.09.2017 5 z 5

Pre mňa najlepší diel série (i jedna z mojich najobľúbenejších kníh) o najstaršom Bridgertonovcovi Anthonym, ktorý si uvedomuje svoju povinnosť oženiť sa. Avšak keďže verí, že tak ako aj jeho otec, aj on sa nedožije vysokého veku (?!), hľadá manželku, do ktorej by sa nezaľúbil a ktorá by dobre reprezentovala jeho rod. Anthony si vyhliadol Edwinu, avšak nerátal s jej sestrou Kate, ktorá nechce aby sa taký záletník uchádzal o jej mladšiu sestru. Slovné prestrelky, vzájomné podpichovanie hrdinov, vtipné dialógy, scéna s včelou, scéna s búrkou, Bridgertonových závislosť od rodinnej hry...alebo lepšie povedané od začiatku do konca ide o úžasnú knihu.

Michalka98
20.08.2017 5 z 5

Pro mě nejlepší díl série. Anthonyho a Kate jsem si okamžitě zamilovala. Jejich slovní přestřelky jsou zábavné a duchaplné. Výborná oddechovka.

Turiel11
15.08.2017 4 z 5

Super, stejně jako první kniha. Pravda, hlavní hrdinka mi zpočátku nebyla úplně sympatická, ale to se postupem knihy změnilo. :-)

katkaq
02.08.2017 4 z 5

Tenhle díl mě zaujal o trochu víc než ten předchozí. Možná kvůli hlavní hrdince Kate. Už od začátku mi byla sympatická a její slovní přestřelky s Anthonym mě pobavili. I když červená knihovna není můj oblíbený literární žánr, knížky od Julie se mi líbí. Rozhodně doporučuji. Oddechnete si u ní a ještě se zasmějete.

JackieDecker
13.07.2017 4 z 5

Knihu jsem četla před několika lety a na to že nejsem zrovna vášnivou čtenářkou romantické literatury, tato kniha se mi líbila. Postavy tam působily realisticky a líbily se mi některé detaily. Celkově se to četlo lehce a příjemně. I konec byl příjemný.

kackajh
02.07.2017 5 z 5

Krásná. Tahle autorka mě začíná bavit! Těším se na další sourozence.

PerlaZP
25.06.2017 4 z 5

Knížky J. Quinn mě téměř vždy pobaví - Nechybí v nich, ani romantika. Malé plus musím dát i za výběr obálky, která se Ikaru opět docela povedla...
Nejzajímavější části příběhu: Pes Newton – Bouřka – Včela...
Knížce dávám čtyři hvězdičky…

michaela8804
11.04.2017 5 z 5

Výborně jsem se bavila! Dialogy​ mezi Kate a Antonym byly vtipné a zábavné. Kate se mi jako postava neuvěřitelně zalíbila, zase měla neskutečnou trpělivost. Je zajímavé, že zatím měly všechny mužské postavy nějaký problém s přiznáním si, že se zamilovali až po uši. Třetí díl láká svým pohádkovým příběhem alá Popelka, tak snad nezklame.