Lov

Lov https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397194/bmid_lov-D4t-397194.png 4 1159 220

Briar U série

Říká se, že protiklady se přitahují. A nejspíš to je pravda, protože neexistuje žádný logický důvod, proč by mě měl přitahovat právě Colin Fitzgerald. Obvykle totiž neletím na potetované hokejisty, kteří si libují ve videohrách a jsou přesvědčení, že jsem povrchní a přelétavá. Jeho názor na mě mu vynesl první černý puntík. Nepomáhá ani fakt, že se kamarádí s mým bratrem. A jeho nejlepší kamarád se do mě zamiloval. Jo, a zmínila jsem se, že jsme spolubydlící? Na tom ovšem nejspíš nezáleží. Fitzy dal jasně najevo, že o mě nemá zájem, přestože to mezi námi jiskří tak, že by z toho náš dům lehl popelem. Nejsem holka, která by kluky lovila, a nehodlám s tím začínat. Mám dost práce s novou školou, úlisným profesorem a před sebou nejistou budoucnost. Takže až si můj sexy mlčenlivý spolubydlící uvědomí, o co přichází, ví, kde mě najde.... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Baronet

The Chase , 2018

tanecnica
30.07.2019 4 z 5

Knížka byla přesně taková, jak jsem podle již přečtených knih autorky doufala. Vtipná, čtivá, romantická i erotická :-) Nic, z čeho byste si sedly na zadek, ale stejně se nemůžete odtrhnout a s úsměvem na tváři dočtete poslední stranu, ani nevíte jak. A klidně byste snesly další...

adela2230
29.07.2019 5 z 5

Skvělý návrat, Colin je opravdu top postava a příběh je zlehka jiný než předchozí díly, ale i tak je skvělý. Kniha má opravdu duši a člověk se od ní jen těžko dokáže odtrhnout.

Zlá-Ňufie
24.07.2019 4 z 5

Ja mam takovou radost, ze sem zase zpět v kampusu! Na tuhle knihu jsem se fakt tesila a nezklamala, diky Kennedy, ze te mame!
Bylo to ctive a rada sem potkala zname tvare. Ubiram jednu hvezdicku za takovej pomalejsi rozjezd a taky za to, ze uz sem chvilema nemela troelivost se Summer :D.

Market = )
23.07.2019 4 z 5

Já Briar a hokejky vážně žeru :-). Parádní oddechovka, těším se na příště :-). Bezva náplast po dovolený, abych nebyla smutná, že jsem zase doma :-).

Nessa
17.07.2019 4 z 5

Na začátek musím říct, že jsem hrozně ráda, že se autorka vrátila zpět do prostředí kampusu, ke známím postavám.
Tenhle díl mě celkem bavil, jen jsem se hodněkrát při čtení přistihl, jak nad hlavní hrdinkou převracím oči a kroutím hlavou. Prostě mi nesedla. :/
Upřímě musím říct, že tohle je pro mě jeden z tech "slabších" dílů téhle serie, který mě moc nenadchl.
Daleko víc se těším na další díl jménem Risk. A neco mi říká, že tenhle bude daleko zajímavějš. :)

Tanya007
15.07.2019 4 z 5

Fajn oddechovka...

Skalara
13.07.2019 5 z 5

Úžasná kniha stejně jako série Off-campus. Už teď se nemohu dočkat dalšího dílu :D Prostě toto se mi líbí hodně :D Teď navím jakou knihou začít po tomto, abych nebyla příliš zklamaná :D

Lee7
12.07.2019 5 z 5

Pro mě skvělá, vtipná, drsná a zároveň se četla jak po másle..na cestě v buse do Berlína přečteno a těším se na další díly. Kámoška mě bude zajímat.. :)

AniDi
04.07.2019 5 z 5

Knihu jsem si schovávala až bude chuť na něco lehčího s fungující chemií mezi oběma hrdiny, protože u této autorky funguje vždy. A nebyla jsem vůbec překvapená, kniha se krásně četla a místy jsem se některým obratům opravdu zasmála.
SPOILER:
To že hlavní hrdinka trpí ADHD jsem ale nečekala. Kdybych věděla, nečetla bych. Jsem maminka dítěte nejen s touto poruchou a knihy čtu právě proto abych na chvíli zapomněla a odreagovala se. Ale v této knize je nemoc popsána s citem a spíše pozitivně, i tak se dokázala hrdinka prosadit.

ardeas
03.07.2019 4 z 5

Stale sa to nehrabe a 1. a moju druhu naj 3.knihu ze predošlej série, ale autorka pise tak super, ze mi to nevadi. Aj tak sa tesim na jej ďalšiu knihu :D je to proste zabava čítať

rosewilliams
03.07.2019 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Sérii Off Campus jsem přečetla jedním dechem a když jsem se dozvěděla o téhle knížce, neváhala jsem ani minutu. Přečetla jsem ji přes noc a jako opět jsem se nasmála a totálně zamilovala. Musím říct, že mi nejdřív byl Fitz hrozně nesympatický a nechápala jsem, proč se choval tak odtažitě, a tak jsem ze začátku spíš byla pro dvojici Hunter+Summer, ale po jejich prvním polibku jsem kompletně otočila. Prostě opět naprosto dokonalá knížka a už se nemůžu dočkat na díl o Brenně!

sd1992
02.07.2019 5 z 5

Elle Kennedy opět nezklamala :-) Ráda jsem se vrátila na Briar :) Napsat navazující sérii o hokejistech byl moooc dobrý nápad :D Summer mi byla od začátku neskutečně sympatická a Fitz tééž. Miluju, když je kniha napsaná z pohledu dvou nebo i více osob... a u Elle je to kór boží.. moc doporučuji, luxusní letní čtivo :D

happy19
30.06.2019 4 z 5

Super-bláznivé jako "léto":-)))
A zbytek zastíní ten potetovaný hezoun:-*
Risk se chystá a 3.díl The Play bude o.. "
HUNTEROVI;-))))..
Takže opět topová série!XOXO

V3runecka
28.06.2019 5 z 5

Elle je boží. Kniha opět nezklamala. Přečteno jedním dechem a nechybělo nic. Oceňuji návaznost na Off - Campus.

Tesset
27.06.2019 4 z 5

Super trošku slabší než díly ze série Off-Campus, ale stejně super. Bavilo mě, že jsme se znovu setkali i starými známými a už se nemůžu dočkat dalšího dílu. V tomhle by autorka mohla ještě dlouuuuho pokračovat, protože tohle vysokoškolské prostředí se sexy sportovci mě strašně baví.

astra3
25.06.2019 3 z 5

Už jsem od autorky četla lepší knihy.

Janicga88
25.06.2019 5 z 5

Další skvělá kniha, moooc se mi líbila :) už se těším na další díl, už aby to bylo:))

Knihomolka97
23.06.2019 5 z 5

Opět naprostá paráda! Bylo skvělé vrátit se k partě ,,starých známých". Summer i Fitzy byli sympatičtí, tvrdohlaví a prostě se k sobě dokonale hodili. I když se Fitzy choval někdy jako nechápavý a nerozhodný hňup. :-D
Příběh mě bavil od začátku až do konce, opět tam byly velmi vtipné pasáže, což autorka velmi dobře umí. :-D
Trochu..no trochu víc mi bylo líto Huntera..:/

Netrpělivě budu vyhlížet další díl, Brennu jsem si hned oblíbila a Jake mě taky hned...zaujal..:D a moc se těším na jejich příběh.

Damonka12
17.06.2019 5 z 5

Skvělá kniha. Knihy o spolubydlících jsou úžasné a já je miluji. A tahle je o bohaté holce a hokejistovy, což tomu dodává i trošku originality. Autorka píše čtivě a kniha se čte rychle.

Nika320
17.06.2019 2 z 5

nevím, co říct... mám ráda knihy od Kennedy, ale tahle se mi moc nelíbila .. ale každý má jiný vkus samozřejmě