Nájezdníci

Nájezdníci https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137785/mid_najezdnici-rZF-137785.jpg 5 647 46

Bratrstvo série

Hal a bratrstvo Volavek se vydávají pronásledovat Zavaka a jeho loď s drahocenným nákladem. Zastihne je však blížící se zima, a tak musejí vyhledat útočiště, aby přečkali mrazivé roční období. Během něj budou mít spoustu času vymyslet nějaký plán. Dokážou ale najít piráty, až se počasí zlepší? A pokud ano, jak si poradí s Havranem a jeho posádkou zákeřných zabijáků a hrdlořezů?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Invaders , 2012

Darkry
25.12.2013 5 z 5

Ještě o kus povedenější než první díl Bratrstva. Flanagan jednoduše drží svou laťku a člověk se dobře baví. Vtipná, nenáročná, zajímavá a napínavá odpočinková četba.

Mergirus
16.12.2013

Velmi čtivá kniha, stejně jako první díl. John Flanagan mě zaujal Hraničářovým učněm a ani severskou sérií nezklamal. Vřele doporučuju, čte se jedním dechem.

joni
17.07.2013 5 z 5

skvělá knížka, ale už se docela těším až konečně získají ten Andomal :-)

ala.mihalikova
31.03.2013 4 z 5

Knizka se mi libila. Ale abych rekla pravdu, Hranicar se mi libil mnohem vic, byl takovy vic pestrejsi. Tady mi chvilemi prislo, ze nektere pasaze jsou jak pres kopirak, stale jen na tom mori. Ale celkove vzato knizka ma neco do sebe, je vtipna a napinava. A urcite stoji za to si ji precist. Ale uz tak trosku vite, co vsechno se tam muze stat.

slecna2
07.02.2013

Abycg pravdu rekla...skvela kniha plna napeti a humoru...sice pro mensi deti,ale me osobne to nevadi. Musim priznat,ze Flanagan je jeden z mych nejoblibenejsich autoru...vrela doporucuju...

leidy
05.01.2013 5 z 5

Výborná,dobře napsaná kniha,hlavně pro -náctileté.Vřele doporučuji i starším ročníkům.