Vlci

Vlci https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272455/mid_vlci-6Ue-272455.png 4 705 113

Novela Františka Kotlety, jejíž děj předchází legendární trilogii Bratrstvo krve. Nechal si říkat Gerhard. Dřív ho však nazývali jinak – Radegast. Slavný válečník. Obávaný protivník. Postrach Avarů, Keltů i Římanů. Na vrcholu své slávy zmizel, aby se stal členem Bratrstva krve. Germánský upíří klan se vyhřívá v paprscích moci. Vládne rozsáhlým územím nejen v krajích ovládaných Germány, ale i v lesích patřících odnepaměti Bojům, kam nedávno přitáhli Slované. Jsou jako lovná zvěř. Kmen bez ochránců, snadná kořist pro vampýry i lykany. Ale časy se mění. Zítřek přinese zradu a krev…... celý text

tlllk
30.12.2020 4 z 5

Prečo nie, prišlo mi to lepšie ako Underground, malo to svoje miesto v dejovej línií, príbeh nenudil, ako audiokniha to bolo príjemné spestrenie, len bacha aby Vás pri počúvaní nenachytali deti, niektoré pasáže by som len ťažko vysvetľoval....

Selve
29.12.2020 5 z 5

Musím říct, že to byl fajn "návrat" k hustému nářez. Knihu jsem četl s odstupem a užil jsem si jí od první stránky až do konce. Po těch šílenostech kolem mimozemšťanů toto byla příjemná změna (jak už někdo také v komentáři psal). Za mě opět super kniha, kterou rád doporučím.

kokosek
14.12.2020 5 z 5

Tak jo poslední díl, který je vlastně první je za mnou. A sice někdo tam píše o tom, že vydavatel byl na koksu, ale já si myslím, že i autor má pěkně bílej frňák. Protože nějak ty strašný prachy za tohle musí utratit, že jo. Ale nutno konstatovat, že to vymyslel a uzavřel pěkně, takže matroš je asi dobrej. No nic jde se na novou sérii co píše s tou ženskou, na tu jsem fakt zvědavej.
Jo a jsme rád, že už je s upírama konec. Přeci jsem vám furt psal, že upíry nemám rád.

kure91
20.11.2020 4 z 5

Dlouho jsem váhal nad hodnocením, kdybych si Vlky přečetl někdy hned poté, co jsem četl Bratrstvo, tak bych byl možná přísnější, ale takhle s odstupem mi to přišlo jako příjemný návrat do světa Bratrstva. Děj se motá okolo toho, kam a proč zmizeli ze světa vlkodlaci a při tom zjistíme, kým byl Gerhard, než se stal Gerhardem a kdo je zakladatelka české upíří rodiny, která hraje ústřední roli v již zmíněném Bratrstvu.

PETERYY
24.10.2020 4 z 5

(SPOILER) Četl jsem hned po Nářezech. Čekal jsen trochu větší spojitost s původní sérii. Spokojený jsem se však i přes ne naplněna ocekavabi. Gerhard je lidumil od zacatku :-)

DagonCZ
07.09.2020 4 z 5

Když se tak dívám na ty komentáře, začínám se ptát, jestli jsme četli stejnou knihu. Já po tom šíleném a zběsilém kolotoči Hustých nářezů (ač byly opravdu skvělé) byl naopak rád, že příběh Bratrstva krve zakotvil do tradičnějších kruhů a upustil od té mimozemské jízdy. Navíc zasazení do raného středověku pro mě bylo příjemným překvapením.

morpheus
04.09.2020 5 z 5

Precteni teto knihy je svatou povinnosti kazdeho fanouska Bratrstva krve :) Za me opravdu povedeny.

soupik2012
21.08.2020 4 z 5

Bylo to mé první seznámení, ne s autorem, mám za sebou již sérii Spad, ale s touto sérií. Mám velmi ráda upírské příběhy. Zároveň mám ráda historické a dobrodružné příběhy. Tady mám všechno v jedné knize. Příběh sice není ničím originální, ale je to napsané zábavnou formou a moc mě to bavilo. Ale až na ten sex. Je ho v knize příliš a je doslova nechutný. No jo, nikdy nemůžu být maximálně spokojená. Každopádně se již teď těším na celou sérii Bratrstva krve. Audioknihu čte pan René Šmotek. Občas zařve tak, že Vám to může protrhnout ušní bubínky. Takže na to pozor. Jinak knihu načetl slušně.

zylla
19.06.2020 4 z 5

Fajn jednohubka na propršené odpoledne. Škoda, že není víc knížek s Gerhardem, je mi sympatičtější než Bezzemek.

lucakuca
20.04.2020 4 z 5

To jako jen tak málo stránek jo? No Kotleto fuj. Takhle dobře naladit a rozjet a …. SKONČIT?! Bůh hrátek ti to vrátí! Karma je mocná!

Fifineek
27.03.2020 4 z 5

„Odcházíme na východ, Gerharde. Založím tam svůj vlastní upíří klan. Slovanský. Už nikdy nikdo nebude můj lid honit jako lovnou zvěř a zotročovat. Už nikdy.“

První prequel k sérii Bratrstvo krve, který se odehrává v Sámově říší a popisuje, jak přišel Gerhard ke svému jménu, že společně s upíry stvořila bohyně Sangot také vlkodlaky a jak vznikl Slovanský klan upírů.

Lituju toho, že jsem prequel odkládal a přečetl jsem si ho až po přečtení celé série a druhého prequelu – Stalingrad. Takže pokud to máte stejně, okamžitě to jděte napravit! Jestliže to mám shrnout, tak v knížce najdete vše, co byste od Františka Kotlety čekali - akci, sex, super hlášky, další akci a znovu sex.

Pokud se vám Hustej nářez líbil a chtěli byste se o historii upírů dozvědět zase něco nového, tak je pro vás tento prequel samozřejmostí. I když není na takové úrovni jako ostatní Kotletovy knížky, tak svůj účel splnil!

Popculture
09.03.2020 2 z 5

Myslel, jsem, že když se pan Kotleta tak pěkně rozjel, že Vlci budou ve stejném duchu. No, není každý den posvícení. Tohle mi připadá, jako by to měl spisovatel někde v šuplíku, jako svou prvotinu a teprve teď se s tím vytasil.

stanislav0373
02.03.2020 5 z 5

I když je to knížka celkem útlá, svým obsahem mile hutná...Je těžké o ní napsat cokoliv, abych neprozradil, že...

Přechází trilogii "Nářez", ale oceníte ji až po přečtení této trilogie, mající nyní 5 dílů...navíc, to, o čem vypráví již víte, aniž byste ji četli, i když netušíte, že jste tušili to, co již víte a po přečtení víte, že jste nejspíše tušili dobře...

adevr
14.02.2020 5 z 5

Je to takový kraťas, který musíte mít, když je ve vaší knihovně celá série Bratrstva krve. Ale funguje to ,samozřejmě, i jako samostatná kniha.

RemiBlack
02.02.2020 3 z 5

2019/41
Vlci jsou fajn. Na Bratrstvo to nemá, ale čte se to dobře. ;)

Elkiss
29.01.2020 4 z 5

Mene popsaneho sexu, vic popsana taktika a boj. Prijemna zmena. Po vsech ostatnich ze serie mi chybela jen tato kniha a muzu rict, ze takovy zacatek jedne z hlavnich postav proste nevymyslis. Nechci uvadet spoilery, proto tak stroze, ale kdo cetl, pochopi:-). Za me super, ale Hustej nazer lepsi o tu jednu hvezdu.

jan3783
10.01.2020 4 z 5

Rychlá, svižná, z bratrstva krve za mne asi nejlepší knížka. Akorát je člověku někdy líto, když pochopí zápletku už v polovině. A TO z doslovu mně napadlo taky proklatě brzy, koneckonců to ani jinak být nemohlo, autor si na to připravuje půdu hned od první kapitoly.

Jo, a sedí mi poměr střelného prachu k chladným zbraním (a taky to, co upíři vydrží). Mega hustej nářez byl přece jen trochu moc mega...

DiLay
01.11.2019 4 z 5

Odííííín !!! Super čtení opět. Gerharda není nikdy dost.

A jako upřímně mi taky nedošlo TO co je v doslovu, ale jsem za tu infošku fakt ráda :D

avalonek
30.09.2019 5 z 5

Luxus,sice hodně krátkej,ale fakt super.Vyloženě jsem si knihu užila a snad se jednou dostanu k Hustýmu nářezu..Opravdu jsem si našla dalšího výborného spisovatele

Ashermind
25.08.2019 2 z 5

Fajn jednohubka zo sveta Bratrstva krve.

Dozvieme sa v nej veľa zaujímavých aj keď zbytočných informácií o Gerhardovi a iných postavách a celom lore.

Nejak som zozačiatku očakával prepracovanejší story, ale čo môže človek čakať od 180 stranovej Novely?

S ohliadnutím sa na trilógiu Hustej nářez musím konštatovať, že je to ale najnadržanejšia kniha, takže milovníci erotických fanfiction si prídu na svoje.