Vlci

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Novela Františka Kotlety, jejíž děj předchází legendární trilogii Bratrstvo krve. Nechal si říkat Gerhard. Dřív ho však nazývali jinak – Radegast. Slavný válečník. Obávaný protivník. Postrach Avarů, Keltů i Římanů. Na vrcholu své slávy zmizel, aby se stal členem Bratrstva krve. Germánský upíří klan se vyhřívá v paprscích moci. Vládne rozsáhlým územím nejen v krajích ovládaných Germány, ale i v lesích patřících odnepaměti Bojům, kam nedávno přitáhli Slované. Jsou jako lovná zvěř. Kmen bez ochránců, snadná kořist pro vampýry i lykany. Ale časy se mění. Zítřek přinese zradu a krev…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272455/vlci-l06-272455.jpg 3.9478

Bratrstvo krve

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno, Epocha (ČR)

Kniha Vlci

kure91
20. listopadu

Dlouho jsem váhal nad hodnocením, kdybych si Vlky přečetl někdy hned poté, co jsem četl Bratrstvo, tak bych byl možná přísnější, ale takhle s odstupem mi to přišlo jako příjemný návrat do světa Bratrstva. Děj se motá okolo toho, kam a proč zmizeli ze světa vlkodlaci a při tom zjistíme, kým byl Gerhard, než se stal Gerhardem a kdo je zakladatelka české upíří rodiny, která hraje ústřední roli v již zmíněném Bratrstvu.

PETERYY

(+ SPOILER) Četl jsem hned po Nářezech. Čekal jsen trochu větší spojitost s původní sérii. Spokojený jsem se však i přes ne naplněna ocekavabi. Gerhard je lidumil od zacatku :-)

DagonCZ

Když se tak dívám na ty komentáře, začínám se ptát, jestli jsme četli stejnou knihu. Já po tom šíleném a zběsilém kolotoči Hustých nářezů (ač byly opravdu skvělé) byl naopak rád, že příběh Bratrstva krve zakotvil do tradičnějších kruhů a upustil od té mimozemské jízdy. Navíc zasazení do raného středověku pro mě bylo příjemným překvapením.

morpheus

Precteni teto knihy je svatou povinnosti kazdeho fanouska Bratrstva krve :) Za me opravdu povedeny.

soupik2012

Bylo to mé první seznámení, ne s autorem, mám za sebou již sérii Spad, ale s touto sérií. Mám velmi ráda upírské příběhy. Zároveň mám ráda historické a dobrodružné příběhy. Tady mám všechno v jedné knize. Příběh sice není ničím originální, ale je to napsané zábavnou formou a moc mě to bavilo. Ale až na ten sex. Je ho v knize příliš a je doslova nechutný. No jo, nikdy nemůžu být maximálně spokojená. Každopádně se již teď těším na celou sérii Bratrstva krve. Audioknihu čte pan René Šmotek. Občas zařve tak, že Vám to může protrhnout ušní bubínky. Takže na to pozor. Jinak knihu načetl slušně.

zylla

Fajn jednohubka na propršené odpoledne. Škoda, že není víc knížek s Gerhardem, je mi sympatičtější než Bezzemek.

lucakuca

To jako jen tak málo stránek jo? No Kotleto fuj. Takhle dobře naladit a rozjet a …. SKONČIT?! Bůh hrátek ti to vrátí! Karma je mocná!

Fifineek

„Odcházíme na východ, Gerharde. Založím tam svůj vlastní upíří klan. Slovanský. Už nikdy nikdo nebude můj lid honit jako lovnou zvěř a zotročovat. Už nikdy.“

První prequel k sérii Bratrstvo krve, který se odehrává v Sámově říší a popisuje, jak přišel Gerhard ke svému jménu, že společně s upíry stvořila bohyně Sangot také vlkodlaky a jak vznikl Slovanský klan upírů.

Lituju toho, že jsem prequel odkládal a přečetl jsem si ho až po přečtení celé série a druhého prequelu – Stalingrad. Takže pokud to máte stejně, okamžitě to jděte napravit! Jestliže to mám shrnout, tak v knížce najdete vše, co byste od Františka Kotlety čekali - akci, sex, super hlášky, další akci a znovu sex.

Pokud se vám Hustej nářez líbil a chtěli byste se o historii upírů dozvědět zase něco nového, tak je pro vás tento prequel samozřejmostí. I když není na takové úrovni jako ostatní Kotletovy knížky, tak svůj účel splnil!

Atlantský gen
Atlantský gen