Vyvolený milenec

Vyvolený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119368/vyvoleny-milenec-119368.jpg 4 792 72

Bratrstvo černé dýky série

Se svou neskonalou věrností Bratrstvu se Phury obětoval pro zachování svého rodu a stal se mužem zodpovědným za jeho pokračování. Byl vybrán, aby se stal otcem mnoha synů a dcer a zajistil tak přežití rodu a zachování jeho tradic a zrodu nových jeho bojovníků. Jeho první žena Cormia, která touží získat nejen jeho tělo ale i srdce, odkrývá Phuryho obavy skryté pod jeho vznešenou zodpovědností. Mezitím se však divokost útoků nepřátel rodu stupňuje, smutek se šíří sídlem Bratrstva, a Phury se musí rozhodnout mezi láskou a povinností.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Lover Enshrined , 2008

Renatapek
04.11.2019 5 z 5

Šestý díl vaší, už určitě oblíbené, serie Bratrstvo černé dýky. Na scénu do světel reflektorů přichází hrdina tohoto dílu, Phury bratr Zsadistův. Nenápadný a zatím většinou držící se v pozadí. Nastal čas, aby si i on našel životní partnerku i když to vypadá, že dobrovolný panic jich bude mít nakonec několik. Někdo musí zachránit rod bojovníků. Musím říct, že tento díl se mi asi líbil nejméně. Přesto jsem ho přečetla raz - dva.

LucijeT
21.10.2019 3 z 5

To jsem četla nezvykle dlouho.. Phury je jako esmeralda, všechno mu hrozně trvá a jeho drogové veselí bylo taky dost úmorné.. Jsou to hrdí válečníci, ale mysl jim občas funguje jako hormonálně nevyrovnaným ženám :D

TomuVer
05.10.2019 5 z 5

Pre mňa veľmi nečakané odhalenie temnej stránky Phuryho, ktorého od začiatku série milujeme pre jeho veľké srdce. Je tak tomu aj naďalej, no ten jeho boj s vlastnými démonmi je veľmi napínavý a zaujímavý. Phurymu a Cormii budete držať všetky prsty,aby konečne našli svoje šťastie.

MonaLisa42
17.05.2019 4 z 5

Docela dobrý díl, každopádně lepší než dva předchozí. Téměř by se mohlo jednat o ukončení série.
Kniha velice rychle utekla. Bylo v ní vidět, co dokáže závislost s lidmi udělat. Závěr knihy byl skvělý, doufám, že se Phury vrátí zpátky do boje. Líbí se mi postava padlého anděla Lassitera, vypadá to, že s ním bude legrace. Jen se obávám toho, aby mě tato série nezačala nudit, knihy si jsou navzájem velice podobné a prolíná se zde mnoho příběhů. Myslím si, že Qhuin a Blaylock by byli skvělý pár... No uvidíme, jak se to bude nadále vyvíjet. Děkuji!!!

denniys
26.12.2018 4 z 5

bavilo mě to, ale je to pořád to samé, jen se střídají jména..těžká červená knihovna..nějak nevím, co dodat dalšího, jelikož všechna slova padla na hodnocení předchozích dílů a nechci psát to samé pořád dokola..

trynitrix
09.08.2018 4 z 5

Hustýýý čím dal tím lepší propracování a vyvíjení příběhu a děje, že se těšíte hned na další díl , Phury a Cormia prostě k sobě patřily :-D

veronika9143
18.05.2018 5 z 5

Co víc napsat, tahle série, je prostě skvělá. Těším se na další díl.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Evka3814
02.03.2018 3 z 5

Musím říct že s tímto dílem jsem bojovala,Phury byl ukňouraná a nerozhodná slečinka a k tomu ještě feťák,což mi k upírovi vůbec nesedne. Moc se těším na díl s Johnem,ten bude určitě lepší:)

lenhart23
04.11.2017 4 z 5

Phury je tak kladný hrdina, že jsem byla ráda, že aspoň fetuje. :)

Kakatja
19.10.2017 4 z 5

Na Phuryho příběh jsem se těšila, ale nějak mě zklamal. Množství vedlejších dějů jeho příběh zazdil. Rozhodně se těším na Rehva, Qhuina i Johna ... Myslím že z Phuryho se dalo vykřesat více. Chyběl mi tu humor V&B i když v závěru setkání s Lassiterem a hlášky bratrů k němu ... ha těším se na něj je to zajímavej týpek. A návrat ztraceného syna/bratra ...

marieanni
20.09.2017 4 z 5

Tento díl byl slabší než předešlé díly. I když se tam prolínalo více dějů Phury a Cormia mi k sobě nějak neseděli.

Dceradábla
02.08.2017 5 z 5

Musím říct, že to co Phury ke konci knihy udělal sem nečekala :)

lucinka653
26.06.2017

Kniha je první, kterou jsem ze série přečetla, avšak mám pocit, že se vlastně nic nestalo. Pár dějových linek, ale žádné pořádné rozuzlení, něco překvapivého nějaký zvrat, nic z toho tam nebylo.

ardeas
24.06.2017 5 z 5

Na rovinu, Phury mi prišiel v predošlých knihách taký neoťukanec, čo nemá čo ponúknuť, takže som touto knihou bola milo prekvapená. Nemalú rolu hrali aj vedľajšie dejové línie a všeobecná linka celej série, ktorá začína naberať grády, sľubuje zaujímavé pokračovanie.

Ladys
02.06.2017 3 z 5

Je to už déle, co jsem sérii začal číst a dočetl až k tomuto dílu.
Vzpomínám si, že už předešlý díl jsem byl lehce na rozpacích, že si dám pauzu, ale tenhle díl mě tvrdě přesvědčil. Sérii jsem tenkrát přerušil.
No a možná nastává čas se k ní zas vrátit. Jsem zvědavý, jak se příběhy bratří budou vyvíjet dál.

Adriana21
22.03.2017 5 z 5

Tento díl se mi nelíbil zdaleka jako ty předchozí, Phuryho jsem si moc neoblíbila a něco mi na jeho postavě vadí. Nedokážu říct co, ale prostě mi nesedí a tak ani díl, kde byl hlavní postavou mě až tak neoslovil. Cormia mi ale byla hodně sympatická a další dějové linie, které se odehrávaly v knize mě taky bavily.

cukrovka
18.03.2017 3 z 5

Tak tento díl mě moc nenadchnul. Více než hlavní dvojice mě v příběhu upoutal vedlejší děj. Phuryho sebepodceňování mi chvilkama lezlo na nervy. Naivní Cormia, která trpně čeká co s ní bude, příběh nevylepšila.

Mellisek
24.10.2016 4 z 5

Musím uznat že knižní celek je super,ale tato kniha byla nejslabší. Opravdu ano, P. Je sympaťák od začátku takže mě nic okolo něho nepřekvapilo,ale strašně střídavý děj. Nejdřív bratrsto,sympatha,klub,klinika,škola atd. Prostě na jedno brďo. Moc mě to nenadchlo. Byť vím že ty informace v dalším čtení využiju tady jsem se prostě nemohla začíst.

Etule
12.09.2016 4 z 5

Tahle kniha byla spíš o vnitřních démonech Phuryho než o vztahu hlavní dvojice, ale rozhodně to nevadilo. Phuryho jsem měla od začátku moc ráda. Stejně jako většina členů Bratrstva neměl lehký život a jeho vnitřní démoni ho pronásledovaly i do současnosti.
Měla jsem teď nějakou krizi co se čtení týká, ale když se mi podařilo do knihy začíst nešlo se odtrhnout.
Musím říct, že se těším na díl o Johnovi a Xhex. :-)

upíři erotika

J. R. Ward (p)