Probuzený milenec

Probuzený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46655/bmid_probuzeny-milenec-wve-46655.jpg 5 1028 117

Bratrstvo černé dýky série

Zsadist je jedním z šesti upírských bojovníků Bratrstva černé dýky bránícího svou rasu před neúprosnými nepřáteli. Nosí ve své duši temnou minulost plnou utrpení a pokoření, která v něm vyvolává neuhasitelnou zuřivost. Je znám svými strašnými činy a jeho divokosti se obávají jak lidé, tak upíři. Hněv je jeho jediným druhem a hrůza vášní – dokud neosvobodí krásnou dívku z nepřátelských rukou. Bellu okamžitě uchvátí Zsadistova nespoutaná síla. Oba v sobě nalézají zalíbení, ale bojovníkova touha po pomstě dívčdíliným mučitelům jej přivádí k šílenství. Proto musí Bella pomoci jeho utrápené duši a najít cestu ke společné budoucnosti. Z cyklu Bratrstvo černé dýky.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Awakened , 2006

Catie_
19.12.2013 5 z 5

Zadist si prostě zaslouží 5*. A už se těším na další díl. S přibývajícími díly je pro mě příběh lepší a lepší :).

Ditules
11.11.2013 5 z 5

Zsadist je můj nejoblíbenější Bratr.

ewisek22
29.08.2013 5 z 5

Taky můj nejoblíbenější díl série:)) Zsadista miluju a mám jednu otázku??? Kde se dá sehnat takové úúúžasné "plemeno"????:))))))))))))

Marcia
23.05.2013 5 z 5

Můj naprosto nejoblíbenější díl série :-) už z předchozích dílů bylo znát že jeho příběh bude hodně zajímavý a silný. A proto se k němu ráda vracím. Jeho postava je prostě propracovaná a složitá (jako u všech a všeho v této sérii :-) A vřele doporučuji. Určitě si přečtěte i doplňující povídku Otec, která je součástí Průvodce. Je tam jak se srovnává se svojí novou rolí a znovu si s Belle k sobě nalézají cestu.

Lensiiee
12.05.2013 5 z 5

Můj nejoblíbenější díl série a zároveň i nejoblíbenější člen Bratrstva. Úžasně silný příběh. Skvěle vykreslené postavy.

hrubik
05.05.2013 5 z 5

Tahle série prostě nemá chybu :-) S každým dalším dílem bych čekala, že to bude pořád na jedno brdo, že už z toho nebudu tak nadšená jak na začátku, ale opak je pravdou. Vždycky mě ten příběh chytne za srdce a líbí se mi to snad čím dál tím víc.

lenča30
13.04.2013 5 z 5

Bratrstvo černé dýky.... pro mě jednoduše úžasné..:-)

aannyy
08.03.2013 5 z 5

Na to, jak je v předešlých knihách Zsadist popisován jako monstrum na zabíjení téměř bez mozku, je ta knížka romantická jako prase :-) ale čte se to hezky, v konec jsem ani nedoufala. Už se těším na osudy dalších bratrů jako Thor nebo Phury a jsem ráda, že tu autorka nakousla trochu i Butchův osud :-)

odinka
07.03.2013 5 z 5

Moc pěkná kniha, nejlepší v této sérii.

xxiixxi
24.02.2013 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Zsadist byl můj temný oblíbenec, přesto je kniha velmi romantická. Jen doufám, že se z něj nestane omdlévající tatík.

simca144
27.01.2013 5 z 5

Z prvního dílu mi Zsadist přišel děsně nepříjemný...to se ale změnilo a je to..podle mě..druhý nejlepší příběh..přece jenom se mi první knížka série líbila víc. Je to ale zase úplně jiné, zajímavé téma, které si do posledního písmenka užijete ;)

ala.mihalikova
09.01.2013 5 z 5

Tenhle pribeh se mi libil zatim asi nejvice. Moc pekne napsano.

MissBlack
23.07.2012 4 z 5

Zsadist je jedním z mých NEJ bratrů a kniha mě nezklamala. Rovněž mě potěšilo, že jsem se dozvěděla víc o tom, co se Zsadistovi vlastně stalo, část knihy patřila i Phurymu a po tom všem, co jsem se o něm dočetla, u mě jako postava, zase stoupl.

Vendulik
16.07.2012 5 z 5

Skvělá kniha :) konečně jsem se dozvěděla něco o jiných postavách. Akorát mě mrzelo co se stalo Thorove družce a jsem zvědádá jak se to bude odehrávat dále.

faoleha
30.06.2012 4 z 5

Zaím asi nejlepší kniha série. :-)

Tcica
15.03.2012 5 z 5

Jé... super. Nemůžu než obdivovat autorku, jak skvěle je to napsané. Měla jsem pocit, že se to celý skutečně odehrává - prostě nádhera.

Senza Jenka
11.10.2011 3 z 5

Hm, na to jak byl Zhadist předtím popisován jako monstrum s vypáleným mozkem, je to romantické až běda. Konečně se dozvíme v podrobnostech, co se stalo jemu a částečně i nějaké informace o jeho dvojčeti. Také je tu lehce nakousnut Butchův osud.

upíři erotika horory

J. R. Ward (p)