Nalezený milenec

Nalezený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68232/bmid_nalezeny-milenec-Z7D-68232.jpg 4 900 77

Bratrstvo černé dýky série

Butch O’Neal má povahu bojovníka. Bývalý policista oddělení vražd je jediným člověkem, jemuž byl umožněn přístup do nejužšího kruhu Bratrstva černé dýky. A touží se ponořit ještě hlouběji do světa upírů a zúčastnit se jejich války. Nemá co ztratit, jeho srdce patří upírce, aristokratické krásce, která je ale beznadějně nedostižná. Když ji nemůže mít, může alespoň bojovat po boku Bratrstva. Při záchraně jedné upírky se však Butch stane obětí nejtemnějších nepřátelských sil a na prahu smrti je ponechán svému osudu. Bratrsvo ho však šťastnou náhodou nalezne a jediný způsob, jak jej přivést zpátky k životu se zdá být Marissina láska, ale není jisté, zda ho dokáže zachránit. Z cyklu Bratrstvo černé dýky.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Revealed , 2007

Petraj365
07.11.2020 5 z 5

Díl od dílu lepší

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Som nadsena touto seriu a stale cakam na dalsie casti :)

johana3160
13.09.2020 3 z 5

(SPOILER) Pribeh byl zajimavy, ale ponekud roztahany, trochu dojemny, trochu vesely. Stridani dejovych linek stale stejne rozcilujici. Urcita cast se zabyva premenou Butche a nejdriv vsechny autorka vydesi, navnadi jaky to bude drama, hledani pokrevnich pribuznych a samotna promena, o to celou knihu slo, a pak najednou... je to odflinknute. Myslim, ze zatim nejslabsi dil. Napad genialni ale provedeni nic moc.

karin4338
03.09.2020 5 z 5

Opat prijemne pocitanie.paci sa mi ako spisovatelka pise a cita sa to samo

haWranka
12.05.2020 3 z 5

Na jednu stranu je fajn, že se autorka ve všech knihách věnuje alespoň trochu i jiných postavám (jsou to vesměs sympaťáci). Je také jasné, že se tak nějak více zaměří na postavu, o které bude další kniha. Tady mi to ale přišlo už přes čáru. Na Butche jsem se moc těšila, ale přišlo mi, že byl vedlejší postavou, tak nějak na okraj. Knize by opravdu prospělo vypuštění některých stránek (klidně i kapitol...). Dávám 3 hvězdy, ale možná jen ze setrvačnosti. Ještě dám šanci dalšímu dílu a uvidím.

Szekynka
27.03.2020 4 z 5

Butch a Marissa taky dobrý, četlo se to samo :) Líbí se mi, že i když je to pořád to samé jak se vlastně dá nějaký pár dohromady, tak pořád autorka překvapuje, rozdílnými charaktery a rozdílnými přístupy jednotlivých postav.

Tereza.Fait
07.02.2020 3 z 5

Tenhle dil me sice tolik nezaujal, ale porad se to cetlo jedna basen. Butch s Marisou jsou na me asi moc normalni ????

havrmoni
07.01.2020 5 z 5

Tak jo, tohle jsem si užila. Bylo to o něčem, stále se něco dělo. Přátelství Butche s V je prostě úžasný. Butch tomu dodáva šťávu a ten vtip, fakt jsem se i zasmála. Marissa až na pár situací mi moc sympatická nebyla. Dokonce jsem se přistihla, že když se objevila na scéně, tak jsem si říkala, už je tam zas? :)) Jen to chlapský brečení na mě nějak nezabírá.

Renatapek
03.11.2019 5 z 5

Čtvrtý díl ze serie Bratrstva černé dýky. Neohrožených upírských válečníků, kteří bojují za svou rasu. Jejich řady ovšem hodně prořídly a je čas zastaralé zvyky vyměnit za nové. Člověk, policajt, Butch O'Neal je člověk a už jen to, že mu upírský král dovolil žít se svými válečníky je změna nevídaná. Nechte se unášet příběhem plným napětí, erotiky a nečekaných zvratů. Knihu jsem četla několikrát a ráda se k ní vracím.

LucijeT
13.10.2019 5 z 5

Pěkné pokračování série, baví mě stále, těším se na další díl. A jestli bych z tohohle něco vyzdvihla, tak vztah Vishouse a Butche - nechodí okolo horké kaše, mluví spolu narovinu, to se mi na tom hrozbě líbilo.

MíšaS.
12.09.2019 odpad!

Tento díl jsem přečetla stylem - prvních 10 kapitol a posledních 5 kapitol a bohatě mi to stačilo. Co se dělo jsem si domyslela.
Doopravdy se divím, co na této sérii kdo vidí. Nemám nic proti upírům, nemám nic proti romancím, ale tohle nemá hlavu ani patu. Psychologický vývoj postav je nijaký a celou sérii přemýšlíte jen o tom, proč proč proč proč ?????, a říkáte si, co je to za kravinu a jak může dospělý upír, který žije 300 let být tak nevyzrálý. Mám doma ještě jeden díl, tak na něj také použiji tuto rychločetbu, ale dál pokračovat určitě nebudu.

JančaP.
24.06.2019 4 z 5

Zatím asi nejlepší díl - oproti předchozím. Přišlo mi, že je tam mnohem víc akce a hodně se to lišilo od předchozích dílů - ty mi přišly dějem podobné, ale tohle bylo úplně něco jiného. Pecka, moc doporučuju :)

lady.k
20.06.2019 5 z 5

Super příběh užila jsem si :-)

MonaLisa42
14.05.2019 3 z 5

Další díl přečtený... bohužel se zatím jedná o ten nejslabší.
Kladně hodnotím, že v knize bylo mnoho napětí, lásky, sexu, humoru, odchodů a návratů, zvratů, překvapení,... Celou knihu jsem Marissu obdivovala, jak si vždy dokázala poradit, a za skvělý nápad s azylovým domem.
Občas jsem se ale nudila a měla jsem chuť některé části, především ty o Panu X, přeskočit. Ze začátku jsem měla problém s pojmem Lesser, protože se do nynějška používal název Bezduchý. Na druhou stranu... Moc se mi líbilo několik okamžiků, u kterých jsem se skutečně zasmála. Mezi ně patří, když to Marissa nandala aristokratům, a především schůzka Stvořitelky s Butchem :-D
Věřím, že už mě v této sérii nemůže nic překvapit (to, jak si autorka poradila s Butchem je neuvěřitelné). Přesto se chystám na další díl. Děkuji!!!

denniys
23.12.2018 4 z 5

nebylo to špatné čtení, ale pomalu a jistě mě přestávají bavit ty přeslazené románky, jsou jako přes kopírák - věčné rozchody a návraty, poté happyend..nevím, kolik dílů ještě má trpělivost snese..

trynitrix
09.06.2018 4 z 5

Nevím co říct ale Butchuv příběh byl super nebudu nějak rozebírat kdo četl ví takže hurá na další :-D

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Evka3814
25.02.2018 5 z 5

Tento díl mě zaujal asi nejvíc,ze začátku jsem si říkala že nic moc,ale potom se to rozjelo. Mělo to překvapující děj,akorát ten konec,no snad se na to v dalším díle naváže

Kakatja
14.10.2017 5 z 5

Mnohem lepší než příběh Zsadista. Marrissa mě rozčilovala, ale asi se není čemu divit zkostnatělá aristokracie. Už na straně 87 jsem brečela když Butch umírá v nemocnici. Každopádně děj je překvapivý, toto jsem nečekala.
Dvojici V & B není co vytknout, několikrát jsem se neřízeně rozřehtala. Stvořitelka mě začíná bavit.

ardeas
19.06.2017 3 z 5

Zatiaľ najslabšia zo série, to Marisino tokanie ohľadne bežných záležitostí bolo pre mňa otravným prvkom. V s Butchom to držali nad vodou, ale ostatné dejové línie boli trocha viac mimo oproti predošlým dielom, kde to celkom fajn do seba sedelo a dej pekne plynul. V tejto knihe mi to už tak neprišlo. Ale v konečnom dôsledku to bolo dobré, na takých 60% u mňa :)

upíři erotika

J. R. Ward (p)