Milenec z temnot

Milenec z temnot https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34605/bmid_milenec-z-temnot-FFL-34605.jpg 4 1237 179

Bratrstvo černé dýky série

Úvodní román slavného cyklu představuje tajné bratrstvo šesti upírských bojovníků, ochránců svého rodu. Ti ve skrytu noci vedou nekonečnou a neúprosnou válku se svými odvěkými nepřáteli o svá území v Caldwellu. Nejkrvežíznivějším z nich je vůdce bratrstva, Wrath, který touží odplatit dávnou vraždu svých rodičů. Avšak když jeden z jeho nejstatečnějších bojovníků padne a zanechá po sobě nevlastní dceru, musí za ni Wrath převzít zodpovědnost. Zavede ji do světa neživých, o němž dosud neměla tušení, do světa smyslnosti, o níž se ji nesnilo ani v nejdivočejších snech. Dvoumetrová Wrathova postava zahalená v kůži ztělesňuje čirý děs. Dlouhé černé vlasy spadající doprostřed čela, oči, jež nikdy nikdo nespatřil, ukryté pod tmavými brýlemi. Ramena dvakrát širší, než má většina mužů.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Dark Lover , 2005

Laf
18.04.2015 4 z 5

Čtení se mi opravdu líbilo a nešlo se od toho jen tak odtrhnout. Líbí se mi na tom to, že je zase jinak pojatá tématika upírů. Teď jen doufám, že další díly budou stejně skvělé jako tento :)

jitka7
21.02.2015 5 z 5

Kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Těšila jsem se až dorazím domů z práce a zase vezmu knihu do ruky. Skvělé téma, skvěle napsané. V knize je vše. Jakmile jsem ji dočetla, okamžitě jsem si musela dokoupit zbylé knihy. Bratrstvo mě pohltilo.

NicaCola
30.12.2014 4 z 5

Kniha se mi líbila od samého začátku. Líbilo se mi, že každou kapitolu vyprávěla jiná postava... opravdu zajímavý nápad :) Rozhodně se těším na další díl!

Kvices
22.12.2014 5 z 5

Po dlouhé době něco, co mě naprosto nadchlo, sexy chlapi - upíři. láska, sex, zápletka, žádné dlouhé zbytečné protahování nikde, kde to není potřeba!

Narissa
25.11.2014 1 z 5

Začátkem jsem se vůbec nemohla prokousat... ale když člověk nemá co dělat a neměla jsem po ruce jinou knihu.... konec se mi líbil.

Karolína18
08.10.2014 5 z 5

Opravdu velmi poutavá knížka. Už jenom z důvodu, že to není jen nějaký fantasy román, ale je v něm i ta erotika. Hned se vrhám na další díl a těším se, jak se vyvrbí situace mezi Beth a Wrathem a také jaké nové útoky a výzvy si pro Bratrstvo černé dýky připraví bezduší.

Buhvico
27.09.2014 4 z 5

Tahle série mě úplně pohltila :-)

georginaa
02.09.2014 5 z 5

J.R.Ward nám ukazuje novou tvář upírů, kteří nejenom zabíjí, ale i chrání. Buď někoho milují a ctí, pak je budou chránit do smrti, a koho neznají, tak jsou ostražití, nedůvěřivý a je těžké k nim proniknout. Každý upír má své tajemství, své touhy a své prokletí. Jejich příběhy jsou vzájemně propojené, i když každý díl je psán o každém upírovi zvlášť. Ukazují se, že nejsou jen skvělými milenci, ale i výbornými válečníky, kteří trpí a bojují jak za lásku nebo odplatu, spravedlnost nebo za životy jiných. Nejhorší protivníci jsou tzv. bezdušší, kteří jen násilně zabíjejí nejen upíry, ale i bezbranné lidi.

Beni
05.08.2014 5 z 5

Na knihu jsem narazila asi před rokem náhodou v jednom internetovém knihkupectví, okamžitě jsem šla do knihovny a zjistila, že je už nějakých 9 dílů... Kvůli škole jsem zatím přečetla asi jen první čtyři díly, ale v brzké budoucnosti to hodlám napravit :-)

Kniha je naprosto úžasná, nemohu hodnotit jinak než plným počtem hvězdiček. Líbilo se mi pojetí knihy - o upírech, ale ne náctiletých (jako třeba VA, kterou mimochodem také velice miluju). Jejich pohled na svět, celkové netradiční pojetí upírů... Co mi vadilo bylo číst kapitoly o Xavierovi (pokud se ten zmetek takto jmenoval - už si nejsem moc jistá). A ty jejich rituály...

Úžasná série, kterou jsem nakazila i mladší sestru :-)

angelbooks
05.08.2014 5 z 5

Když jsem narazila hned jsem věděla že si ji musím přečíst... Tedy narazila jsem na 3. díl této série a zaujala mě obálka. Když jsem pak zjistila že v knihovně mají celou tuto sérii hned jsem se na ni vrhla a půjčila si první 3.díly, ale ted už ke knize.
Určitě jí dám 5*, lepší knihy o upírech jsem nečetla.
Bylo tam hodne napínavých pasážích. Např když se Beth proměňovala, nebo když byl ke konci Wrath zraněný.
Občas jsem byla popletená když např mezi bezduchými byl pan O a nějaký pan O něco řekl tak jsem přečetla to o jako písmeno ne jako označení člena... To samé se mi stávalo i u členů bratrstva, ale ani toto mi nezkazilo dojem z knihy.
Všem moc, moc doporučuju :).

Adris
04.07.2014 5 z 5

Výborná kniha pro milovníky upírů + 50 odstínů šedi. Erotický román romanticky psaný + muži jako vojáci a zachránci své rasy. Určitě vřele doporučuji.

Kátí09
29.06.2014 5 z 5

Když jsem knížku začínala číst, bylo to spíš jen zvědavost a moc jsem tomu nedávala. Knížka mě však ihned vtáhla do děje a já se nedokázala odtrhnout a pořád musela číst dál. Opravdu mě to bavilo, příběh byl napínavý a místy opravdu "žhavý". Za mě to je výborná knížka, u které jsem se vztekala pokaždé, když mě někdo vyrušil. Doporučuji.

Julinka679
13.06.2014 5 z 5

Musím říct, že když jsem tuto knížku začala číst říkala jsem si, že to asi nebude můj šálek kávy, ale po první straně jsem musela přečíst i druhou a pak dvacátou a potom jsem se přistihla, že jsem přečetla celou knížku jedním dechem :-)
Bratrstvo černé dýky je rozhodně nejlepší sérií knih jakou jsem kdy četla, právě čtu už třetí díl a nemůžu se od těchto knih odtrhnout :-) určitě bych tyto knihy doporučila všem, kdo chtějí propadnout kouzlu upírů :-) Bratrstvo vás jednoduše nenechá spát dokud nezačnete číst a nebudete prožívat jejich životy... nenechají vás spát dokud se nestanete součástí děje... :-)

mazzone
11.06.2014 5 z 5

best of the best. moja srdcovka , ktorú môžem čítat asi milionkrát

ChristinT
05.05.2014 5 z 5

Pamatuju si první čtení této knihy, jak jsem hltala každé slovo a přiznám se, že jsem ji četla několikrát. Autorka mi vnesla do života naprosto odlišné upíry a myslela jsem si, že mě po nějakém čase knihy přestanou bavit, ale s každým přečtením jsem na nich závislejší. Opravdu úchvatné čtení, které mě nikdy neomrzí... :)

esussi
03.05.2014 2 z 5

Opravdu mám ráda romány o upírech, a dokonce v nich ráda snesu i trochu té erotiky, ale tohle za mě rozhodně ne. Prostě mě to ani trochu nevtáhlo do děje, žádný z hrdinů mi nebyl sympatický, v ničem mě to nezaujalo. Stydím se za to, že jsem to dočetla.

Ladys
05.03.2014 5 z 5

Nedejte na odpuzující názvy dílů. Je to nářez! Ale uznávám, že nebýt doporučení známého, tak bych to nečetl.Obal i název katastrofa.Ale ten děj. Slušně nadupaná záležitost!

dubakm
27.02.2014 4 z 5

Po přečtení několika částí jiných upířich ság jsem si říkala: Dubáku, chráň tě ruka páně, ještě jednou sáhnout na upíry. No a teď, po nějakém čase jsem nahlédla pod pokličku Bratrstva černé dýky a musím říct, že tohle můžu. Kniha se četla sama, žádne extra zbytečnosti jsem v ději nenašla. Upíři jsou prostě upíři a bezduchý tak nějak bezduchý :-)))Takže si dám pokračování a uvidím, jak se brotherbandě povede dál.
PS: jen ty názvy knih nedávají nějak manželovi spát :-)))

zoja
24.02.2014 5 z 5

Jakmile se před pár lety s upíry roztrhl pytel, přestalo mě tohle téma zajímat. Nicméně jsem se nechala přesvědčit k přečtení prvního dílu a musím říct, že to není tak hrozné jak jsem si myslela. Kniha se čte pěkně, párkrát jsem se opravdu pobavila u některých hlášek a té upírčiny tam zas není tolik, aby mi to vadilo. Jsou to prostě velcí, hezcí a vtipní chlapi, kteří mají jen jiný život než obyčejní smrtelníci. Nejvíc jsem si u nich cenila cti a odvahy, což u lidí se dnes vidí jen výjimečně. A v první řadě je romantika, ta tam rozhodě nechybí.

shey
19.02.2014 5 z 5

K sérii lze napsat jediné: POZOR ZPŮSOBUJE ZÁVISLOST! :o)

upíři láska erotika rodina horory bojovníci

J. R. Ward (p)
americká, 1969
2010  86%Milenec z temnot
2010  91%Probuzený milenec
2014  89%Král
2010  90%Milenec z věčnosti
2013  90%Vytoužený milenec

Kniha Milenec z temnot je v

Přečtených1 948x