Milenec z temnot

Milenec z temnot https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34605/bmid_milenec-z-temnot-FFL-34605.jpg 4 1237 179

Bratrstvo černé dýky série

Úvodní román slavného cyklu představuje tajné bratrstvo šesti upírských bojovníků, ochránců svého rodu. Ti ve skrytu noci vedou nekonečnou a neúprosnou válku se svými odvěkými nepřáteli o svá území v Caldwellu. Nejkrvežíznivějším z nich je vůdce bratrstva, Wrath, který touží odplatit dávnou vraždu svých rodičů. Avšak když jeden z jeho nejstatečnějších bojovníků padne a zanechá po sobě nevlastní dceru, musí za ni Wrath převzít zodpovědnost. Zavede ji do světa neživých, o němž dosud neměla tušení, do světa smyslnosti, o níž se ji nesnilo ani v nejdivočejších snech. Dvoumetrová Wrathova postava zahalená v kůži ztělesňuje čirý děs. Dlouhé černé vlasy spadající doprostřed čela, oči, jež nikdy nikdo nespatřil, ukryté pod tmavými brýlemi. Ramena dvakrát širší, než má většina mužů.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Dark Lover , 2005

Marcia
23.05.2013 5 z 5

Po velké chvále jsem se do toho pustila a... naprosto nezklamalo. Ward nás seznamuje se světem upírů zase jinak. Wrathův příběh mě jako úvod do děje naprosto dostal, také se moc ráda k této knížce vracím. Její postavy a děj je naprosto propracovaný - nechybí tam napětí, city i nějaká ta erotika, bratry ukazuje jako bojovníky ale i lidi, který mají hodně za sebou a svoje problémy. A každý je skrývá za něčím jiným (pochopíte až si přečtete další díly, tak do toho :-)

pocketka
20.05.2013 5 z 5

moje vůbec první "upírstvo". byla jsem nadšená. líbí se mi styl psaní i příběh. jakmile začnete číst, nemůžete přestat

Iworri
07.05.2013 2 z 5

Jasná mafie. Na beton. :D
Protože je si příběh velice podobný s Larou Adrian a jejím Polibkem šarlatu, který jsem četla jako první a líbil se mi více než tento, dávám o jednu * méně. Další půl * strhávám za fiasko ve stodole. Scéna s krvežiznivými, po masu běsnícími pitbully předčila i nudné scény s Panem X, které do jisté míry chápu, že byly nezbytné. Pokud bych měla pokračovat, pak další * strhávám za nekonečné uhlazené scény s milovanou "shellan" a nekonečná vyznání lásky. Jaaaj ! To už začalo být zralé na skok z okna a na okamžité vyhledání naší mužské české testosteronem nabyté populace, aby mi krev v žilách úplně neztuhla znechucením. Celkově v globále není kniha žádné terno a hodně se rozmýšlím, zda sáhnu po dalším díle, když první mi dal hodně přemáhání donutit se číst další kapitoly..

hrubik
27.04.2013 4 z 5

Knížka se mi velmi líbila. Po dlouhé době zase upíři, kteří mě nadchli. Doporučuji, pokud máte rádi upírskou tématiku, romantiku, napětí, sex, tak nebudete litovat :-)

lenča30
13.04.2013 5 z 5

Bratrstvo černé dýky.... pro mě jednoduše úžasné..:-)

aktak1203
03.04.2013 4 z 5

Opět fantasy, upíři, romantika, boj, tentokrát s erotickými scénami, které pro mě byly zpočátku překvapením, ale pak jsem podlehla. Tento styl hravě strčí do kapsy 50 odstínů šedi. Všem co mají chuť na erotiku s napínavým dějem doporučuji.

ciniminisek
23.03.2013 3 z 5

Nejednou jsem knih zavřela, s tím, že "někdy" jí dočtu. Když jsem se do ní pustila naposledy, tak jsem jí přečetla na jeden zátah. Kdybych jí četla před rokem, jsem z toho nadšená, teď musím říct, že jsem určitě četla lepší. Za posledních cca 100 stránek dávám hvězdičku navíc. Přesně do 245 strany mě to vážně nudilo. Nejvíc se mi příčilo, to časté přehazování pohledů. Teď jsem si "bratry" oblíbila a někdy v budoucnu, se do dalšího dílu určitě pustím.

simca144
27.01.2013 5 z 5

Krásně napsaná knížka...Skvělý styl psaní, který hned vtáhne do děje :)

xxiixxi
13.01.2013 5 z 5

Kniha se mi líbila, je pravda, že akční scény mohly být trochu propracovanější, ale zato postelové scény byly propracované bohatě. Tento upíří svět se mi líbí.

ala.mihalikova
30.12.2012 5 z 5

Moc se mi libila. Byla napinava i zabavna.

Inefafe
08.08.2012 5 z 5

Tak tohle jsem teda nečekala. Jakmile jsem se začetla tak koukám, že už jsem u konce. První díl byl nejlepší i proto, že jsem ho četla nejdříve. Další díly byly stejně povedené a nestratily na zajímavosti.

MissBlack
23.07.2012 5 z 5

První díl byl úžasný. U spousty sérií mi první díly přijdou nejlepší. Ovšem tahle série je parádní celá, některé díly jsou slabší, jiné lepší, ale to bude možná taky hlavními postavami, o kterých kniha zrovna je a o tom, jak je která pro nás zajímavá.
Ale Bratrstvo mám opravdu ze všech (prozatím) knih o upírech, které jsem četla, nejraději.

aannyy
24.03.2012 4 z 5

Skvělá kniha. Zasmějete se i si popláčete.

Vendulik
24.02.2012 5 z 5

Skvělá kniha. Moc mě překvapila a v některých pasážich se člověk aji zasměje. Mohu jne doporučit. Už se těším na další díl.

Kordula 111
28.08.2011 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. A plně souhlasím s fionKou. Kdo má rád upírskou tématiku a erotiku k tomu, určitě se mu bude celá sága líbit.

Lea
26.08.2011 3 z 5

Moc sexu a málo děje. Postavy by se daly propracovat víc do hloubky, kdyby se vyškrtlo pár až nechutně \"živočišných\" scének. (Spoiler - Na to, jak se na ni dlouze připravovali, byla přeměna Beth docela prostá a nezajímavá. Stejně tak její záchrana Wrathem na konci knihy. Na to, že to bylo vyvrcholení, v hantýrce tzv. katastrofa příběhu, nebyla to nejlepší pasáž knížky.) Připadalo mi, že je tam moc velkých řečí a málo činů. Třeba se to v dalších dílech zlepší, ale nemám moc chuť se do nich pouštět v konkurenci toho, co na mě v knihovnách čeká. Třeba později...

fionKa
09.05.2011 5 z 5

Popis knihy mě nijak moc nezaujal, ale přesto jsem si řekla, že to risknu. A risk, je zisk. Další z mnoha ság, které vyprávějí o upírech a obecně také nadpřirozenu, ale obohacené zvláštně krásným, kouzelným, chytlavým, dosud neprodukovaným směrem, který mě absolutně uchvátil a nadchl. Doporučuji!!!

Senza Jenka
04.01.2011 2 z 5

Číst se to dá, ale žádný zázrak.

Sponka
30.11.-0001 3 z 5

Tato kniha mi silně připomínala Když uvěříš. Ne tak svým obsahem jako zpracováním, i když v tomhle případě je MZT o stupínek lepší. V každém případě žádná sláva, ale ani pohroma.

upíři láska erotika rodina horory bojovníci

J. R. Ward (p)
americká, 1969
2010  86%Milenec z temnot
2010  91%Probuzený milenec
2014  89%Král
2010  90%Milenec z věčnosti
2013  90%Vytoužený milenec

Kniha Milenec z temnot je v

Přečtených1 949x