Král

Král https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206942/bmid_kral-fFn-206942.jpg 4 533 71

Bratrstvo černé dýky série

Wrath, syn Wrathův, po staletí odmítal převzít po svém otci trůn krále upírů, ale nakonec se ho ujal - s pomocí své milované ženy Beth. I když ho koruna tíží neméně než královské povinnosti, vykonává svou funkci poctivě a zvládá i svou slepotu. Jenomže válka s Vyhlazovací společností neustává, upíří aristokracie spolu s Bandou bídáků plánuje převrat a Wrathovi nezbývá, než všechno riskovat a nebezpečím čelit. K tomu ještě čelí osobním problémům - Beth chce dítě, ale Wrath reaguje úplně jinak, než by si přála. Zvítězí spravedlnost a pravá láska? Další část románové ságy Bratrstvo černé dýky si nezadá s předchozími díly - čeká vás napětí, láska, vášeň i skvěle vykonstruovaný příběh.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The King , 2014

Tereza.Fait
07.02.2020 4 z 5

Za me porad skvely!

havrmoni
18.01.2020 4 z 5

Tak kde začít, no asi tím, že budu spoilerovat. Hlavní dějová linie je fajn, bratrstvo se mi líbí, ty vedlejší linky ne. Assail a Sola pro mě naprosto nezajímavé a popis mučení a zabití mě fakt nenalákal k k sympatiím této dvojice. Layla mě taky dvakrát nebaví a Xcor je možná zajímavý, ale přerod psychopata na něco trochu,, normálního" bude asi už moc. I přes to, že mě to baví, tak mě rozčilují maličkosti typu John x Darius, slepota Wrahta. Tolik zázračných vlastností a nic. Tak se pustím do dalších a uvidíme ????

LucijeT
17.11.2019 5 z 5

Jak jsem si myslela, že další díl o králi a o Johnovi už mě bude nudit, tak spisovatelka překvapila a úplně mě odstavila. Moc se mi to líbilo a příběh Soly už nevnímám jako vložený děj, ale moc se mi líbí. Paráda, těším se na další díl

denniys
27.12.2018 4 z 5

ačkoliv mi dělá problém přiznat na veřejnosti, že čtu erotickou knížku o upírech, musím uznat, že jsem si tuto sérii oblíbila více, než jsem myslela..a zjistila jsem to po dočtení 11.dílu, když jsem nikde nenašla ke stažení další díl..dokonce jsem měla v plánu zajít pro Krále do knihovny..nicméně jsem přečetla 4 jiné skvělé knížky a když jsem pak náhodou Krále našla na uložtu, srdce mi poskočilo radostí..Bratři jsou výtečná oddechovka, všechny díly mají stejnou úroveň a s radostí budu pokračovat v četbě o dalších jejich osudech..za mě prostě ano,je to dobrý

Lenny33
16.06.2018 4 z 5

Série si udržuje pořád dobrou kvalitu, ale už se popravdě hromadí věci, které mi trošku vadí. Třeba neustálé přidávání nových postav, které podle mě škodí, protože se autorka nedokáže dostatečně věnovat tím "starším" (konkrétně zde bylo třičtvrtě knihy o Trezovi či Assailovi, nové postavy které mě moc nebaví, naopak moji oblíbenci mnohdy nebyli zmíněni ani slůvkem). Také mě více bavily dřívější bitvy s bezduchými než současné politické intriky s glymerou a Bastardy - a bezduší už záhadně přestali dělat problémy?
Série mě pořád baví a i když je to erotická fantasy, překvapivě patří mezi nejlepší knižní série, co jsem kdy četla, ale začínám mít každým dílem větší a větší pocit, že autorka neví kam sérii dále směřovat a pouze ji natahuje přidáváním dalších nesmyslných postav.

Eponka
12.04.2018 5 z 5

Moje nejoblíbenější série prostě at už přečtu 50díl nebo první furt mě to bude bavit proto že autorka to píše čtivě napínavě dosti sexuálně a nezapomíná na detaily :D. Vedlejší postavy jsou super že to není celá knížka jen o jednom páru :) za mě prostě top.

misak94
02.04.2018 5 z 5

Jako vždycky to byl parádní zážitek. Kniha velmi čtivá,příběh plynulý. Líbí se mi i příběhy vedlejších postav, kterým se nedostalo vlastní knihy. Absolutní spokojenost asi jako všechny díly této série :)

Evka3814
27.03.2018 5 z 5

U této série si užívám styl psaní,není to jednotvárné a nudné. Takže se už moc těším na pokračování,jsem zvědavá jak se to bude vyvijet s iAmem a taky jak to dopadne s Marisol a Assailem. No a nemohu opomenout ty parádní obaly knih;)

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

nai.ivka
13.02.2018 4 z 5

Série se mi líbí, upíři zase trochu jinak. Něco vztahů, něco akce, něco erotiky, těším se na další díly. Moc fajn pohádky pro velké holky.

gabice4
27.01.2018 5 z 5

Výborně, výborně, výborně,...... pořád mě to baví

claryssa
14.01.2018 4 z 5

Stejně jako u první knihy, a vůbec, co se týká Wratha a Beth - autorka to s nima neumí dobře zakončit. Začátek a prostředek skvělý, ale finish se vždycky horzně rychle odbyde. Těžko říct, jestli k nim má autorka tak hluboký, nebo nulový vztah, že jim za každou cenu a co nejrychleji dopřeje happyend. U ostatních postav se příběh plynuje odvíjí, jemně zakopává o připravené zápletky a končí buď neurčitě, vcelku dobře, nebo tragicky. Zato Beth s Wratem mají všechno až nepřirozeně uspěchané. Hádky i usmíření, zápletku i rozuzlení. Vždycky se na ně dva tak těším a vždycky jsem zklamaná. Ale i tak se jedná o další skvělý výtvor, který nezůstává v pozadí, bohužel se ságou ani příliš nezahýbe.

Kakatja
17.11.2017 5 z 5

Ať žije král a glymera si může trhnout. Konečně Wrath usedl na trůn. Xcor překvapuje a iAm s tím svým odhalením ... no sEx mě taky baví ... autorka to pěkně roztáčí. Lassiter a jeho Elvis :). Jen mi chybí dvojka V&B.

ardeas
14.11.2017 3 z 5

Tak troška ľutujem, že som neskončila pri predošlom diele ako som pôvodne zamýšľala. Ten pocit, že tam to malo skončiť ma neopúšťa a asi ani neopustí.
Na to, čo všetko sa tam zomlelo, je rozsah adekvátny, ale vedľajšie dejové linky ma pomerne dosť štvali. Taký Assail a Sola či Layla a Xcor, tí mi tam prišli úplne zbytoční. Nijak výrazne nezasahovali do deja, len sa viezli popri na časovej linke. Trez, to je iné, ale ten pôvodný vesmír BČD sa rozšíril o veci mimo, že už to stráca na sile.
Hlavná dejová linka s Wrathom a Beth, tak musím povedať, že to sa zo začiatku vlieklo a eskalácia na záver mala konečne hodnotu predošlých kníh.
Celkovo je tá kniha u mňa priemer z dôvodu rozsahu a jeho nepomeru deja. Popravde 3/5 knihy by som vedela zhrnúť do pár viet a o nič by sa neprišlo. Zvyšok už mal "šťavu" a čítalo sa to veľmi dobre. Príde mi, že sama autorka už stráca dych a nevie si rady s vlastnými problémami, ktoré vystavala. Veľká škoda.
Asi časom môžno opäť siahnem po ďalších knihách, ale skôr sa presuniem na spin-off sériu, prípadne začnem čítať sériu od začiatku po Quina, kde to malo podľa mňa skončiť. Už by aj autorka mala vedieť, kedy prestať...

kacaaba
03.08.2017 5 z 5

Tak tento díl se mi moc líbil, teď když už jsem je znala, bylo to jiné než v prvním díle a prožívala jsem to s nimi. Mám ráda, jak se proplétají příběhy ostatních hrdinů.

makynka911
25.07.2017 3 z 5

Miminko sem, miminko tam. Nějak mi to k bratrstvu jako takovému, kterým to začínalo nesedí. Na druhou stranu se mi líbily příběhy vedlejších postav a ještě se máme na co těšit. Ale pro mě je Král prozatím jedinou knihou ze série, která mě nebavila. Ale těším se co vymyslí pro iAma :)

cukrovka
20.05.2017 4 z 5

Opět zajímavý díl o bratrstvu, kde se dovídáme více o životě krále a jeho Beth. Sice se tentokrát vše řešilo spíše politicky a ne bojem, přesto byl příběh zajímavý. Jen mě dost rozptylovaly další rozpracované linie, kterých se mi zdálo až dost. Trochu to ubíralo na spádu děje a měla jsem nutkání tyto příběhy přeskakovat. Náhled do minulosti byl ale zajímavý.

Kočičáci
28.02.2017 5 z 5

Tento příběh posune dál vztah nejen Wratha a Beth, ale i dalších postav...linie dějů se opět protínají a navnadí nás na další pokračování. Zpestřením byl i příběh Wrathových rodičů.
Ať žije král!!!

Ewik
13.11.2016 4 z 5

Oproti předchozím dílům příběh plyne v poklidnějším tempu, je plný citů a musím uznat, že má série stále šmrnc a jiskru. Ani mi nevadí, že kniha mapuje osudy více párů, kupodivu mi to sem tak nějak pasuje. Moc ráda jsem se opět setkala s ostatními bratry a jejich patrnerkami, ale na koho jsem se vždy těšila úplně nejvíc byli Assail a Sola. Doufám, že i o nich bude samostatná kniha. Tolik reklam na filmy, hudbu, elektroniku... je autorka fanynka zmíněných značek? :-)
Teď už se nemůžu dočkat pokračování Rhage a Mary.

jitka7
20.10.2016 5 z 5

Wrath je prostě Wrath, syn Wrathův :) tahle kniha byl super... člověk se dozvěděl spoustu souvislotí. Prolíná se zde Wrathova minulost, přítomnost. Vždycky všechno samozřejmě dopadne dobře, to je docela jasné. Líbí se mi ale, že přestože je král tachový macho, má i své nedostatky. Její styl mám ráda a tahle série mi pyšně leží v knihovně a jsem si jistá, že si ji přečtu víckrát než jednou.

upíři erotika

J. R. Ward (p)