Božský bastard

Božský bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170926/bmid_bozsky-bastard-170926.jpg 4 2977 598

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Jota

Beautiful Bastard , 2013

Jenny3
19.05.2015 5 z 5

Parádní oddychovka. Nejvíc mě bavilo, že se dá děj sledovat z pohledu obou hlavních postav, to bylo zajímavý a zatím jsem se s tím ještě nikde nesetkala. Příběh je svižný, má dobré tempo, za mě palec nahoru. :)

petule1
08.05.2015 5 z 5

po dlouhé době supr kniha

27len
06.05.2015

Další variace na 50 odstínů šedi, ale je skvěle napsaná, má dynamické tempo a dobrou psychologii postav. Charaktery hlavních hrdinů jsou velice sympatické, žádná ufňukaná nána, která se nechá využívat/zneužívat/ovládat, žádný tyran bez špetky soucitu. Ke zmíněným nadávkám v knize, přijde mi že to tam patří, jak píší níže, v několika místech k zasmání

petvet
03.05.2015 3 z 5

Z celé série ,,Božských" se mi tato kniha nejméně líbila - nevím proč. Nebyla špatná, ale spíš byla především o hodně sexu, než o vyvíjení vztahu. Bennett vystupoval jako chladný a opravdu neomalený chlap...:-D
Ale taky nemůžu říct, že je to propadák...takže dávám 3*. Tuto knihu beru jako ,,základ" dalších dílů, takže si ji přečtěte, ať jste trochu v obraze v dalších pokračováních Cizince a Hráče.

PomněnkaPrvní
22.04.2015

No... Číst se to dá. Ale jde o ten děj, o to jiskření a o ten vztek mezi hlavními hrdiny. A zejména o sex. Rozhodně to není o spisovatelském umu. Kdyby mě nezajímalo, jak budou ti dva válčit dál (a kdybych neměla další 4 pokračování série), dál bych nečetla. Místy nudné, místy dost kostrbatě popsané pasáže. Ale sexuální scény fakt žhavé. U jiných knih tohoto žánru je nutné erotické scény přeskakovat, aby člověk neusnul. Ne tady, erotika (spíš porno ;) tu bylo popsané dobře. Jen upozorňuji, že oba hlavní hrdinové mluví vulgárně jak dlaždiči (popravdě jsem ale ještě nepotkala žádného dlaždiče, který by tak sprostě mluvil :), takže komu to vadí, mohlo by ho to v knížce rušit. Na netu se dá najít pokračování pod názvem "Božská mrcha." Z části je to vzpomínání a rozepsání již proběhlého děje, z části je to o průběhu jejich vztahu až k ... Děj neprozrazuji. Dále se dá přečíst "Božská kočka", která je pokračováním vztahu Bennetta s Chloe i Maxe se Sárou (z Božského cizince). Příběhy mají ale silně klesající tendenci.

zuzipol
11.04.2015 3 z 5

Z počátku se zdálo že to bude pecka, super sloh, místy vtipné ale po třech či čtyřech kapitolách mi došlo že je to jen smršť sexu a dějová linie se moc neposouvá. Nicméně nehodnotím záporně, v několika místech jsem se fakt od srdce zasmála.... :-D

Petrulelll
06.04.2015 5 z 5

Kniha je psána velice poutavě i přesto, že děj tam v podstatě žádný není a 90% knihy jsou sexuální scény. Styl psaní mi hodně sedí, na další díly se bezpochyby chystám, jen trochu doufám, že v nich najdu aspoň jednu kapitolu bez popisu sexu :)

Coucouha
26.03.2015 4 z 5

Naprosto skvělá kniha! Úplně mě pohltil tento příběh a styl, jakým je kniha napsaná mi absolutně vyhovoval - žádné opakování otřepaných frází a celou dobu jsem nevěděla, jak se bude děj dále vyvíjet, takže SUPER! :)

Coucouha
26.03.2015 4 z 5

inuska6280
19.03.2015 5 z 5

Nemůžu si stěžovat, knížku jsem dočetla za 2 dny ... Doporučuju :)

greetchen
16.03.2015 4 z 5

Příjemné jako oddechovka, dráždivé, což od erotického románu očekáváte, s trochou příběhu i vcelku uvěřitelnými postavami (i když chování a zejména mluva hlavního hrdiny je někdy přehnaně ženská, autorka si muže až příliš idealizuje). Pokud od této knihy neočekáváte dráždění intelektu, ale spíše jiných tělesných pochodů, pak rozhodně splní očekávání. S chutí sáhnu i po dalších dílech.

Bramhr
14.03.2015 5 z 5

Cetlo se to samo, velke prekvapeni ,po umornych Odstinech jsem si az rikala, ze tento zanr pro mne ani neni a ejhle...staci jednoduchost...zadne svazovani a smlouvy, jen cisty sex...;-)

střapatá
14.03.2015 4 z 5

Příjemné překvapení. Kniha dokola neomílá stejné fráze a klišé, jako její slavnější sestřičky. Čte se fakt dobře, jen ten konec byl trochu zdlouhavější. Ve svém žánru čtyři hvězdy, v porovnání s ostatními knihami samozřejmě méně - nelze čekat nic intelektuálního, ale to je snad jasné.

spirit
11.03.2015 5 z 5

super kniha

Lenčule
09.03.2015 5 z 5

Úplně nejlepší všechny díly :)

lucie0942
07.03.2015 5 z 5

Božský bastard byl první erotický román, který jsem kdy četla. Bohužel jsem se rozhodla pro četbu v místním parku, kde jsem už po pár stránkách byla rudá snad až na "prdeli" ( s prominutím za tento výraz ) a můj mělký dech s potutelným chichotáním musel kolemjdoucím jasně naznačit co čtu :-DD Kniha se velmi dobře čte, erotické pasáže jsou velmi dobře popsány, hlavní hrdinové sympatičtí, dějová linie do sebe skvěle zapadá..za mě rozhodně ANO!!!

hexe
06.03.2015 5 z 5

Sprosta slova, kleni, napadity sex snad vsude kde se da, nenavist mezi zenou a muzem...jak ze zivota. Proste kniha u ktere zenu napadne jedine ano, ja chci taky:) bez servitek napsany roman, s radnou spetkou vtipu. A co vic je napsan i z pohledu muze, kde jsem si rikala jak realne autorky vystihly myslenky chlapu:)
Nelituji, uverila jsem recenzim ctenarek a celou radu si koupila. S chuti se vrhnu na dalsi dil.

TiNNA5599
04.03.2015 5 z 5

Práve som dočítala a už idem aj na ďalšiu z tejto série. Určite si prečítajte. Trošku (alebo aj trošku viac) erotiky väčšinu z nás poteší, romantika sa tiež nájde a príbeh je zaujímavý. No čo si človek môže viac priať?

petra9637
21.02.2015

Nejlepší tahle série,uvidíme.Zakoupila jsem Vášnivého svůdníka snad milé překvapí.

jitka7
21.02.2015 4 z 5

Knížku jsem četla už po druhé :)) - série se mi moc líbila. Vtipná kniha a sex je dobře popisován. Vše do sebe zapadá. Je to dobré odreagování.