Božský bastard

Božský bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170926/bmid_bozsky-bastard-170926.jpg 4 2977 598

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Jota

Beautiful Bastard , 2013

snilek.holka
29.09.2015 3 z 5

Na mě ten děj byl dost rychlí, což možná,aspoň u mě snížilo malinko kvalitu. Ale to je můj problém. Jinak taková pohodová knížka, kde vás nic nepřekvapí...

ruzenka3419
28.09.2015 5 z 5

Musím se přiznat že to bylo super moc doporučují.Přečteno pomale jedním dechem :-)))

juli2
23.09.2015 4 z 5

Po přečtení této knihy vůbec nechápu poprask okolo 50 odstínů. Tato kniha je o 100% erotičtější a má alespoň nějaký příběh. Líbí se mi prolínání kapitol z pohledu jí a jeho. Nejen fanynkám 50 odstínů vřele doporučuji, určitě nebudete zklamané, ba navíc možná i mile překvapené.
P.S.: Jen drobné upozornění, nečíst v MHD se zvědavým sousedem :-D.

dudunka
19.09.2015 5 z 5

Krásná,vtipná,čtivá kniha vřele doporučuji nezklamala! ;-)

evelýny
15.09.2015 4 z 5

Přečetla jsem všechny tři knihy autorky a tahle je bezesporu nejlepší. Přiznám se, že někdy - pro vylepšení nálady - se ke knize vrátím. Žádné veledílo to ale fakt není.

jirinax16
30.08.2015 3 z 5

Nejlepší díl z celé série, u těch dalších se to spíš všechno opakuje a je to hodně předvýdatelné.

eva6572
29.08.2015 5 z 5

Kniha se mi moc libila. Cte se uplne sama. Dialogy jsou vtipne nejen mezi dvema hlavnimi hrdiny, ale I jejich prateli. Ano, pribeh by se dal shrnout asi nasledovne: "debil" - sex - "krava" - sex - "nenavidim ho" - sex - "nesnasim ji" - sex - .... To je pravda, ale i tak se to cte fakt dobre. Eroticke sceny jsou liceny velmi ctive, nijak vulgarne. Krasne, nenarocne odpocinkove cteni na nedelni odpoledne.

mysacka
24.08.2015 5 z 5

První co jsem četla, tak knihu vášnivý.. a musím říct, že s Božksým se nedá srovnat. Parádní kniha, uplně mě dostala.. velmi čtivá a nevydržíte v klidu při těch představách :D přečetla jsem ji najeden zátah, což je trochu škoda.. teď pokračuji v druhé knize a musím říct, že mě asi dostává ještě víc, třeba scéna na začátku v restauraci :D prostě doporučuji.

Lacerta.j
20.08.2015 3 z 5

Knížku mi doporučila sestra. Byla nadšená. Vzala jsem si ji na dovolenou k moři. Tam se četla celkem dobře ;) Ale doma se mi do ní nechtělo a nakonec jsem ji za půlkou odložila. Nemá cenu se do ní nutit. Ero scény supr, ale hodně me rušila ta jejich neustálá vzájemná nenávist... bože, to je ten největší vůl na světě...sex...nenávidím ho....to je ale namyšlená kráva...sex...nemůžu ji vystát... To mi dost vadilo. Pořád dokola...

petra6006
06.08.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbí. :)

Laf
03.08.2015 4 z 5

Pohodové čtení, které je napsané tak, že to má spád, a tudíž to nenudí.

Tess0
02.08.2015

Nevíte kdy mají vyjít ty ostatní knihy? Jako ta jak připravují svatbu apod? A jinak tyto knihy me nadchli, líbili se mi. ..Já je četla v poradit božský bastard -bozska mrcha -božský cizinec -bozska mrcha -božský hráč. .

kujuduss
31.07.2015 2 z 5

Tahle kniha mě moc nezaujala a musím se přiznat,že jsem ji ani nedočetla. Jde tady pouze o sex a nic jiného. Další knihy z této série jsou podle mého názoru mnohem lepší, takže se nenechte odradit.

Pandaaa
30.07.2015

Chtěla bych se zeptat, jak navazují knihy na sebe? Pochopila jsem ze Bozský bastard je prvni kniha, potom je bozská mrcha a pak bozská kocka. Ale Bozský cizinec má taky dalsí návaznost? A Bozský hráč má také další návaznost? Děkuji Pandaaa

1v8na
16.07.2015 1 z 5

Kniha mě osobně moc nezaujala. Přišlo mi to, že v daném příběhu jde jen o to jedno. Copak hlavní hrdinové nemyslí na nic jiného??
Knihu jsem odložila bez toho aniž bych ji dočetla.
Zklamala mě.

SmisekIvuska
15.07.2015 3 z 5

Knížka se četla dobře, ale četla jsem již lepší. Není to knížka, ke které bych se znovu vrátila :-)

mona5629
03.07.2015

Super kniha , ale pokračování téhle knihy není ani Božský cizinec ani Božský hráč nýbrž Božská mrcha... ;) tahle seriie je spíše oddechová a dá se přečíst jedním dechem.....

ylena.k
29.06.2015 5 z 5

Naprosto fascinující počtení :D

alexandrejka
11.06.2015

Oddechové čtení, které přečtěte skoro na jeden nádech. Líbílo se mi střídání postav, které vyprávěly příběh ze svého úhlu pohledu. Příběh měl spád, nenudil.

msjadepaton
31.05.2015 4 z 5

Oddechové, lehké čtení, které udrželo moji pozornost od začátku do konce. Hlavní hrdinka mi byla opravdu sympatická a hlavní hrdina byl přinejmenším zábavný. Bylo hezké mít oba úhly pohledu, i když si myslím, že bylo dost zřejmé, že i Bennettovy vstupy psala žena. Ale co, fantazie je fantazie.

Jediné, co mi docela vadilo byl místy trochu váznoucí překlad, díky kterému každou chvíli někdo koulel očima a někdo se po někom vozil, přestože autorky tím evidentně myslely něco jiného.