Božský bastard

Božský bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170926/bmid_bozsky-bastard-170926.jpg 4 2976 598

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Jota

Beautiful Bastard , 2013

lela25
30.07.2013 5 z 5

Kniha se mi líbila.Pěkně se četla.Sice je to pořád dokola,ale i tak mě bavila od začátku až do konce.

Nuttelka
27.07.2013 5 z 5

co dodat... parádní čtení, moc mě to bavilo :-)

malazluta
26.07.2013 4 z 5

Nenáročná četba, průhledný děj a již mnohokrát omílané téma, ale i tak mě tato kniha bavila od začátku až do konce.

Keksík
25.07.2013 4 z 5

Jelikož jsem četla i 50 odstínů šedi a Obnaženou, můžu říct že to je všechno na jedno brdo. Krásný, úžasný boháč a krásná, úžasná dívka. Nejdřív jde o šílenou přitažlivost, chtíč a touhu a o sex. Postupem času to přejde v něco víc. Oproti Odstínům a Obnažené mi toto přišlo více reálnější. Lépe se mi to četlo, skvělý nápad bylo psát to z obou dvou pohledů. Na můj vkus tam bylo moc vulgárních výrazů. Jinak hezké :) Rozhodně si přečtu i další díl.

Lensiiee
22.07.2013 4 z 5

I když je děj absolutně průhledný od začátku do konce, kniha se čte velmi dobře. Souhlasím, že střídání pohledu ze stran obou aktérů je fajn. Jen těch vulgárních výrazů je tam příliš.

Lucka.79
21.07.2013 5 z 5

Kniha mě bavila, náhled na děj z obou stran se mi líbil. Hezké, čtivé ...

trynitrix
21.07.2013 5 z 5

Tak tohle byla paráda od začátku jsem byla natrní jak bude děj probíhat. Líbilo se mi vyprávění obou že se střídaly po kapitolách. A prostě jsem to shltla během dvou dnů snad ani to ne :-D

Ivy
17.07.2013 5 z 5

Kniha mě bavila. Dobrá změna je, že je vyprávěna z dvou pohledů.

bzdenca
15.07.2013 5 z 5

Výborná kniha, měla jsem jí přečtenou za jeden den. Je to trošku o něčem jiném, když je kniha psaná jak pohledem hlavní hrdinky, tak pohledem hlavního hrdiny :)

kdo
13.07.2013 odpad!

Kniha mě zklamala, po půlce jsem už i přeskakovala. Hlavní hrdinka nebyla sice tak nablblá jako z 50 odstínů, ale jinak je knížka v podstatě jen o tom jednom - ve stoje, v leže, ve výtahu, na chodbě.. Humor žádný, drama taky ne, překvapivý závěr už vůbec ne..

JajaAP
13.07.2013 5 z 5

Jsem z knihy doslova nadšená. Neuvěřitelně mě zaujala už od prvních stran a neodložila jsem ji dřív, než jsem jí dočetla. Kniha je velmi čtivě napsaná a střídání vyprávění z obou pohledů hlavních hrdinů bylo zajímavým zpestřením.
l

smaille
12.07.2013 5 z 5

Přečteno na jeden zátah :-) líbilo se mi střídání ve vyprávění z její i jeho strany

Kamilajznik
12.07.2013 5 z 5

Super oddechové čtení.

wvanilka
11.07.2013 4 z 5

četba nenáročná, děj jednoduchý - prostě relax. Za dva večery přečteno a nevím - ani nenadchlo a ani neurazilo. Ale napsaný je to čtivě ;) Hrubé výrazy tam jsou, ale po pár stránkách dost omrzely, protože se neustále opakovaly

syvritos
07.07.2013 4 z 5

Čtení na dva večery, je to jednoduchá literatura, což mi až tak nevadí....jen tahle kniha na mě byla chvílemi obhroublá, často bych tam některé sprosté věty prostě nedala.....ale co mě potěšilo (vzhledem k povahám postav), nebylo tam tolik sladké kašičky okolo.....

Ceeca
06.07.2013

Čtivé jedním dechem, ale občas trapné a přehnané :-)

Nel-ly
02.07.2013 2 z 5

tak půl na půl...
čte se to skvěle, ale já taková kniha se skvěle nečte? hrdinka neni zas tak hloupá, jako bejvá u těchhle knih zvykem (viva Ano z Fifty Shades na tebe a tvojí vnitřní bohyni nikdo nemá), ale... koncept hate-love vztahu mohl bejt zajímavej, kdyby hned na prvních stranách nebylo jasné, že půjde úplně o to samé, co jde vždycky - polepšenej děvkař a zamilovaná nána, plus je to postavené na dětinských dialozích, v kterých je používáno tolik sprostých výrazů, že bych jen stěží uvěřila, že je to kniha o vysoce postaveném manažerovi a studentce MBA (nejsem puritán a taky umim nadávat jak dlaždič, ale ty jejich krávo, debile, mrcho, kreténe mě fakt rychle omrzely)

Marcia
29.06.2013 4 z 5

Slyšela jsem velkou chválu tak jsem se do toho hned pustila. Ze začátku jsem byla zklamaná - další příběh na jedno brdo - neodolatelná touha a nedokážou od sebe odtáhnout ruce. Ale jak příběh pokračoval tím byl lepší. Už to nebyl příběh na jedno brdo, ale příběh dvou lidí, který se do sebe zakoukaly a poznávají něco nového. Takže pusťte se směle do čtení :)