Božský bastard

Božský bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170926/bmid_bozsky-bastard-170926.jpg 4 2978 598

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Jota

Beautiful Bastard , 2013

kate333
30.03.2014 5 z 5

Zábavná, erotická knížka. Přečteno jedním dechem :). Doporučuji!

fidáš
18.03.2014 5 z 5

Výborná kniha, četla jsem jedním dechem a dost se u ní nasmála. Chloe je prostě jedinečná. Rozhodně by neměla chybět v knihovně.

vaili
17.03.2014 5 z 5

Prostě dobrá .. velmi dobrá erotická kniha. Nic víc to není, tak tam nic víc nehledejte :)

machrus
11.03.2014 4 z 5

Prý se kniha bude točit jako celovečerák.Mám to z věrohodného zdroje.Píšou to v katalogu NEOLUXOR živě.Píšou,že už je napsaný scénář.
To teď bude v kině samé porno,když si vezmu, že točí i těch Padesát odstínů....

Nika89
10.03.2014 5 z 5

Knihu jsem precetla jednim dechem. V tomto zanru knih bych rekla, ze zatim TOP! Mela jsem precteno za dva dny :)

Erica
08.03.2014 1 z 5

Dočetla jsem jen proto, abych se přesvědčila, že se to opravdu nezlepší. To je ale slátanina! Vždyť ty holky vůbec neumí psát! Jazyková úroveň základní školy. A naprosto neuvěřitelné charaktery.

Lea239
08.03.2014 4 z 5

Jednodušší děj, ale šlo hlavně o tu erotiku a dialogy. Výborné na odreagování, mně se to líbilo :) A dokonce víc než druhý díl :)

Tobika
02.03.2014 4 z 5

Fajn knížka. Oddychovka pro ženský. Jen to vykání Bennetta a Chloe až do poloviny knihy mi dost vadilo. Vulgarismů tam taky bylo dost, ale myslím, že to hodně zkreslil překlad do češtiny. V angličtině by to tak hrubě nevyznělo.

Ankavi
01.03.2014 1 z 5

Nechala jsem se strhnout a dala knize šanci - ovšem za mě propadák, ještě horší než odstíny - bohužel... Ani tzv. mužský pohled v sudých kapitolách nemohl změnit můj pocit, že jde o extrémně jednoduché, provoplánovité čtení, vadily mně vulgarity, příběh - dá li se to tak vůbec nazvat - mě absolutně nezaujal.

Er.es
25.02.2014

Příběh byl lehce čitelný, žádné náročné scény, dialogy nebo odstavce, velké plus za kapitoly psané z mužského pohledu, které mě bavily mnohem více, než ženské (viz. 50 odstínů, Crossfire). Svým žánrem spadá do erotických románů, od kterých prostě žádný dech beroucí příběh nemůžete čekat a do půl roku nebudete vědět o čem to bylo. Je to taková příjemná jednodenní přestávka mezi knihami, u kterých musíte přemýšlet a čtou se pomaleji. Ale doporučuji, i Bennetta Ryana si zamilujete:-)

Carrissa
24.02.2014 2 z 5

Hodnocení píšu až půl roku po přečtení knihy, tehdy jsem se totiž nemohla rozhodnout, jestli se mi líbila nebo ne. Teď k ní mám spíš záporný postoj. Ani podle zdejší anotace si totiž vůbec nevybavuju, o co tam vlastně šlo. On je úchvatný, ona je neodolatelná, mají hodně sexu, ale co tam bylo dál? Pamatuju si jen, že jsem jí přečetla rychle a nijak ve mně nerezonovala. Netvrdím, že je to odpad, a nemám erotické romány načtené tak, abych porovnávala s jinými, ale ta kniha je obyčejný konzum. Přečíst a za dalších 10 minut se s čistou hlavou pustit do knihy další.

tatruszka
18.02.2014 4 z 5

Příběh byl poutavý a docela dobře se četl :-)

Sádina
17.02.2014 5 z 5

Třikrát ANO! Kam se hrabe Padesát odstínů. V jednoduchosti je krása a autorčin styl psaní mi vyloženě sedl :).

Dymond
16.02.2014 3 z 5

Tato kniha je jak reklama na jednoduchost, ale musím uznat, že má něco do sebe... nejlepší je když si člověk potřebuje oddychnout od něčeho těžšího a vrhnout se na něco primitivního....

Shanib
10.02.2014 5 z 5

Kdyz jsem precetla 50 odstinu, dost jsem nad timto druhem literatury zanevrela. Kdyz jsem ale cetla nazory na tuto knihu, nedalo mi to....a dobre jsem udelala! Psat o tom, ze je kniha jednodussi, je zbytecne, nicmene jsem si u ni hezky odpocinula a kdyz jsem ji precetla, bylo mi strane lito, ze uz to skoncilo a myslim si, ze se k ni urcite nekdy zase vratim. Nutno dodat, ze psani takovychto knih urcite neni jednoduche - z dejoveho i jazykovoho hlediska - a Ch. Lauren se toho zhostila velmi dobre.

Mergirus
09.02.2014 3 z 5

Když si to hlavní rdinové rozdali hned po prvních pár stránkách, byla jsem v pokušení knihu odložit. Nakonec jsem vytrvala a naštěstí se děj jakžtakž srovnal. Není to zrovna strhující kniha, patří spíše k průměrným, ale pokud si zvyknete na slova jako "pták", "šoustat", "kurva" a "do prdele", pak se číst dá.

AylinLeto
08.02.2014 5 z 5

Oddechová nenáročná četba a někdy je to prostě potřeba, nemusíte přemýšlet a jen vypnete a relaxujete. Škoda, že kniha není delší, fakt se mi líbila. Btw. celkem ujetá úchylka neustále Chloe trhat spodní prádlo na cucky a ke všemu ještě tak drahé.

josephinn99
08.02.2014 5 z 5

Doporučuji:)

Ashlee7
06.02.2014 4 z 5

Božsky dobrá kniha. (y)

hajdy001
03.02.2014

chystám se knížku přečíst podle toho co čtu zde je dobrá tak jsem zvědavá a snad nezklame :)