Božský bastard

Božský bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170926/bmid_bozsky-bastard-170926.jpg 4 2978 598

Božský bastard série

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Jota

Beautiful Bastard , 2013

padajicidvere
01.09.2013 2 z 5

V podstatě je to porno v knižní vazbě. Příběh je..skoro žádný, "nenápadně" podobný původnímu braku. Ale za to tahle kniha líp napsaná. V podstatě oddechovka.

hrubik
29.08.2013 3 z 5

Tahle kniha je převážně o sexu. Nic moc jiného v ní najdete. Příběh je velmi jednoduchý, místy mi to přišlo hodně hloupé, jindy jsem se zase docela bavila. Mám z toho rozporuplné pocity. Hrozně mě iritovalo, že si první polovinu knihy hlavní hrdinové vykali, ačkoli spolu spali, a že o sobě i takhle přemýšleli, on o ní jako o slečně Millsové, ona o něm jako o panu Ryanovi. Tohle jsem prostě nedávala... Stejně tak finální zápletka byla taková divná, trošku pro mě nepochopitelná. Vulgarismů tam bylo na můj vkus taky příliš. Co se mi líbilo bylo střídání vyprávění z pohledu Chloe a Bennetta. Celkově je to prostě taková sexuální oddechovka, nenadchne, neurazí.

luciefeix
26.08.2013 3 z 5

první půlka mě moc nebavila ale pote se to rozjelo uz slo i o city a myslenky a ne jen o sex a začetla jsem se :) kniha me pobavila hlavne ten konec :)

Spark
24.08.2013 3 z 5

Potřebovala jsem oddechové čtení a tak jsem sáhla po této knize - splnila očekávání, nemusí se u ní přemýšlet, každopádně bych ji rozhodně hodnotila lépe, než padesát odstínů, už z důvodu, že děj nebyl zbytečně uměle prodlužován. Pohled obou se mi líbil a bylo příjemné, že se nic nevyprávělo dvakrát jednou z jeho pohledu a jednou z jejího... Co mi ale vadilo byl překlad, některá slova prostě nebyla vhodně zvolená a některé věty divně seskládané.

josephinn99
20.08.2013 5 z 5

Po přečtení padesáti odstínů 1+2 a Obnažené + Spoutané jsem přešla na Božského bastarda, kniha je pěkně napsaná, a čte se jedním dechem...:)

Iris313
19.08.2013 3 z 5

Dobře se čte, pohled z obou stran, takový běžný příběh ze života včetně erotických scén, konec až moc pohádkový. Ale nic k zamyšlení mi nepřinesla, ale doporučuji

AnnMa
19.08.2013 4 z 5

Líbilo se mi pojetí vypravěčů. To bylo jediné zajímavé na této knize. Četlo se to dobře. Pro mě je to takový relax. Jinak tyto erotické romány jsou pro mě všechny stejné. Pořád ale u mě vítězí Padesát odstínů a nepřekonatelný Christian :)

machrus
16.08.2013 4 z 5

Pěkné čtení,samozřejmě pro toho kdo je na romantiku a spíš ještě víc sexu.Musím přiznat,že byla příjemná změna,že kniha byla psána z pohledu obou hlavních postav.Mohlo to mít ještě trochu větší zápletku.A hlavně by to asi chtělo lepší překlad,ale člověk v dnešní době asi musí počítat,že slovo penis má víc výrazů,ale že bych teda zrovna použila pták.Ale tak uvidíme u další knihy spisovatelky.

Sosyk
15.08.2013 4 z 5

Knížka se mi hodně líbila, má to dokonce i nějaký děj a nejvíc mě asi nadchlo střídání pohledu z jeho i její strany... trošku změna oproti klasikám.

wamplady
15.08.2013 5 z 5

velmi čtivá kniha, zajímavé střídání pohledů jeho a jí:-)

honey321
14.08.2013 4 z 5

Ze začátku jsem se ztrácela v přechodu mezi pohledy obou aktérů, ale po chvilce jsem se už nemohla od trhnout a těším se na další díly. A právě díky pohledům z obou stran se tato kniha odlišuje od té spousty knih s podobným tématem, co se v poslední době objevila na trhu.

Landys
12.08.2013 5 z 5

Ani jednou jsem se nepřestala u knížku nudit!! Moc se mi líbilo, že je knížka psaná z obou pohledů. Můžu všem jedině doporučit. :)

bilu
11.08.2013

hezké čtení měla jsem to přečtené během pár dnů, v erotických románech člověk nesmí hledat nějakou hloubku jako oddychovka super.

Nefer
10.08.2013

Zajímavý čtení, ale osobně u mě vyhrává Padesát odstínů šedi

m-ilinek
09.08.2013 5 z 5

ano taky musím přiznat že je o něco lepší než triologie 50 odstínů ;-) já nikdy knihy nečtu víc jak jednou...vyjímka byl alchymista od paula coelha a nyní tato kniha ;-)

bowlly
08.08.2013 5 z 5

Nádherná knížka u které jsem se opravdu bavila. Těšim se na pokračování série. Klidně bych si jí přečetla znovu a znovu...rozhodně doporučuji!!!

malagelo
08.08.2013 4 z 5

Knihu jsem přečetla za den, pěkně odsýpá. Člověk si musí zvyknout na trochu ostřejší nadávky a brát to tak, že v originále mají asi jiný význam než jak jsou přeloženy do češtiny. Mně kdyby řekl chlap, že jsem kráva, tak bych s ním pěkně vyběhla :-). Možná se měla překladatelka zamyslet a přeložit to trochu volněji, třeba mrcha nezní tak strašně, jako kráva.
Jinak dle mého názoru je tato knížka mnohem erotičtější než Padesát odstínů šedi a trhání kalhotek mě rozhodně neotravovalo tolik, jako nasazování kondomů v Šedi.

Ivuska.09
07.08.2013 4 z 5

Milá letní oddechovka :)

La Fiera
06.08.2013 2 z 5

Pro mne celkem zajímavý námět, který však nebyl už tak dobře rozveden. Přesto se kniha dobře čte (A která tohoto žánru ne, že ano?). A také jsem stále tak docela nepochopila v čem si kruci Chloe to MBA dělá.

Mám nezdolný pocit, že v originále by se mi líbila víc. Holt "dick" zní o něco jinak než "pták" a stejně tak "fuck you" a "opíchám tě",... Ty další vulgarismy snad ani nestojí za řeč.

h.romca
04.08.2013 4 z 5

mě se to hodně líbilo.. jak už zde bylo zmíněno tím, že to bylo napsáno z dvou pohledů, to bylo o to víc zajímavé..