Jak dokázat lásku

Jak dokázat lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197147/bmid_jak-dokazat-lasku-197147.jpg 4 101 21

Boy series série

Autorka komiksů Jane Harrisová se doslova tetelí radostí, když se dozví, že má poprvé v životě jet do Evropy. Cílem cesty je malé italské městečko, kde chtějí uzavřít sňatek její kamarádi, s nimiž jede jako družička. Čtvrtým do party je družba ženicha, Cal Langdon. Ten ale Jane rozhodně nepadne do oka; jejich nevraživost je vzájemná, takže se oba vysloveně děsí společně stráveného týdne – a nic na tom nemění, že mají bydlet v překrásné italské vile v nádherné oblasti Marche. Ovšem když se přípravy na svatbu zadrhnou a zdá se, že se celý plán zhroutí, ukáže se, že to mohou napravit jedině Jane s Calem. Musejí proto odhodit vzájemné výhrady, pokud chtějí, aby se kamarádům nakonec podařilo vplout do manželského přístavu. Do čeho vplují oni sami, tím se nechte překvapit…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , BB art

Every boy’s got one , 2005

ErčaV.
14.02.2021 4 z 5

Kniha se dobře četla. Je to pěkná oddechovka.

Ála41
23.07.2020 2 z 5

Tak nevím, četla jsem skutečně stejnou knihu, jako ostatní v komentářích? Mě prostě vůbec nepřišla skvělá, ani dobrá. Spíš poradna blbost. Musím přiznat, že přečíst šla velice rychle. Děj na 300 stránek by šel zhustit klidně na 10 a starosti 30lete Američanky bych fakt,, chtela mít,,. Konec byl jasný od počátku a dost laciný. Mě se knížka nelíbila.

jana79
24.02.2019 5 z 5

Oblibena autorka,super oddechovka do vlaku.

Ulrika
25.11.2018 2 z 5

Ačkoliv mám pro Meg Cabot slabost, bohužel děj knihy popisovaný v diáři samotnou hrdinkou mě neoslovil..

Andrea963
11.11.2018 3 z 5

Kniha byla celkem fajn,ale nesedl mi styl psaní deníku, kdy jsem se vše dozvěděla až pak. Přišlo mi, že jsem byla ochuzena o všechno jiskření.

Siu83
03.02.2018 5 z 5

Vtipná, oddechová knížka, přečtená za chvíli.

alzbeta4340
30.03.2017 5 z 5

Příjemná a hlavně veselá oddechovka. Co mě úplně dostalo, byly dopisy, které psaly hlavním hrdinům jejich matky. Jednak byl konflikt v nich na žánrovku docela originální, a pak také byly výtečně napsané - jako ze života. Vřele doporučuji pro chvíle, kdy nemáte chuť číst nic náročného.

hana.hanigerova
03.05.2016 4 z 5

Další kniha od Meg Cabotové, která mě nadchla. Je už pravidlem, že mě tato autorka nikdy nezklame. Kniha je psaná v e-mailech, deníkových zápiscích jídelních lístcích, apod. Takže to není klasické vyprávění hlavního hrdiny, nebo nezávislého vypravěče. Popisy a pohled do myšlenek a emocí hrdinů zde chybí, respektive dozvídáme se ho pouze z jejich vlastních slov.
Kniha je jednoduchá na přečtení, jedná se o takovou jednohubku na jeden večer. Příběh není složitý, konec se dá očekávat, přesto mě tato autorka baví a po jejích knihách s nadšením sahám ve chvílích, kdy je toho na mě moc.

petra4080
09.03.2016 2 z 5

Jednoduchá, čtivá, hezky napsaná kniha. Předchozí díly mě však bavily o něco víc. Moc mi nesedí forma deníku, kdy se člověk všechno dozvídá až "poté".

mkarl27
16.01.2016 3 z 5

Knížka se mi moc líbila a krásně se četla. :) Ikdyž si na tenhle "žánr" knížek moc nepotrpím, tahle byla fakt super, a můžu jí doporučit. :)

rajen
22.06.2015 1 z 5

Tak tato kniha mi vůbec nesedla. Styl psaní mě nijak nechytil (forma sms a emailů). Přišlo mi to plné klišé a takové nucené. Přece nebudu zrovna něco datlovat do mobilu, když mám šanci něco opravdu prožívat, zvláště na tom konci. To mě dost iritovalo.

Nikol18
01.02.2015 5 z 5

Není nad oddychovou knihu, u které si člověk odpočine a zároveň pobaví a dozví se něco více o autorce a jejím smýšlením o budoucím životě dvou lidí, kteří se rozhodli pro svatbu.

Honey0105
13.09.2014 4 z 5

Předchozí díly Boy series mne nijak zásadně neočarovaly, ale působily jako dobrá oddechovka. Proto jsem také sáhla i po tomhle díle a byla jsem připravená zase na několik set stránek plných e-mailů. Byla jsem překvapená, když jsem zjistila, že kniha je převážně plná zápisků z deníčku Jane a Cala. A abych to uvedla na pravou míru, tak jsem byla příjemně překvapená.
Z prvních stránek jsem byla nesvá z Cala Langdona, ale během četby jsem si ho oblíbila. Jsem si ale dost jistá, že i kdyby na mě udělal dojem jakýkoliv, do čtení Tekutých písků bych se asi nikdy nepustila. U Jane jsem byla trochu vykolejená tím, že píše komiksy, přišlo mi to zvláštní, ale na konci knížky jsem si říkala, že to tetování na kotníku musí být skvělé. Obě postavy si mě během čtení získaly a nakonec to bylo opravdu zábavné.
Pěkné a u konce oceňuji zajímavý doslov autorky.

Bee
14.07.2014 4 z 5

Stejně jako předchozí díly, je i tenhle seskládán z různých e-mailovýc konverzací, účtenek a dalších úrývků, což mě baví. Je to příjemná změna. Co se děje týče, nešla bych do toho s velkým očekáváním, pro mě je to taková oddechovka od všech příšer a dystopií, co čtu prakticky pořád. Meg Cabot je úžasná autorka, a to hlavně v tom, že z naprostého klišé dokáže udělat čtivou knihu, která prostě baví. Ani teď tomu nebylo jinak a myslím, že z jejích knih asi nikdy nevyrostu.

Marthas
13.05.2014 4 z 5

Knihu jsem měla přečtenou za jeden den. Nevím proč, ale z těch tří dílů se mi líbila nejvíce!:) Pravděpodobně proto, že jsem si musela teprve zvyknout na formu románu a to v mailech, které se ale tentokrát střídali se zápisky z deníků obou hlavních hrdinů, a to možná bude ten důvod, jelikož holé maily mi v předchozích dílech nepřišly příliš záživné!!

bookcase
27.02.2014 5 z 5

Přesně podle mého gusta. Oddechovka ve formě mailů - takové čtení mám ráda. Meg píše skvěle.

PiperW
18.10.2013 4 z 5

Kniha bezvadná...Od Meg jsem četla mimo Mediatora snad všechno a je to skvělá autorka a tady se to jen potvrdilo. Na dívčí romány je machr :) Neco jako Sofie Kingsella. Chvílemi mi příběh připomínal Bridget Jones, hlavně na konci tedy a konec je taky má nejoblíbenější část knihy.
Doporučuju :)

liletka_a
11.10.2013 5 z 5

Tak tato kniha pro mě byla neskutečnou zábavou, hlavní postavy jsem si zamilovala díky jejich neustálému pošťuchování, vtipkování, jejich roztržkám hned od začátku co nastoupili do letadla, neměla jsem ani šanci se u této knihy nudit, sranda od začátku do konce a navíc konec završený krásným romantickým happyendem. :)) Doporučuji. :)

*Táňa*
25.08.2013 5 z 5

Kniha se četla hrozně dobře a skvěle jsem u ní zaměstnala mysl a nemusela přemýšlet na něčím jiným. Od Meg jsem toho moc nepřečetla, ale tahle kniha mi zase potvrdila, že dělám velikou chybu! :)

luciefeix
31.07.2013 4 z 5

Typická romance od Meg .Mám ji tak moc ráda :) lehké příjemné čtení u kterého se člověk zasměje a má krasné ilustrace

Itálie romantika svatba

Meg Cabot
americká, 1967
2004  87%Krajina plná stínů
2012  74%Mezi láskou a smrtí
2001  76%Princezniny deníky
2004  87%Andělé smrti
2011  66%Nenasytná

Kniha Jak dokázat lásku je v