Blonďatá stíhačka

Blonďatá stíhačka https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37129/bmid_blondata-stihacka-5qd-37129.jpg 3 399 82

Víte, že i hodné holky mají rády sex? Že chlapů, kteří by stáli za hřích, je jako much, ale jen stěží lze najít takového, kvůli kterému má smysl se vdát ? A že když už ho najdete, stoprocentně bude v ložnici hlasitě chrápat, a usínat mnohem dříve než Vy? Přečtením knihy Blonďatá stíhačka výrazně snížíte riziko přehmatu při výběru životního partnera! Všichni nevhodní muži totiž prošli právě jejím životem …... celý text

Vivetkav
27.02.2024 3 z 5

Odychovka, u které ale občas mrazí, jak se dokáží někteří opičáci k ženám chovat.. smutné.. bohužel v mnoha případech realita..

veronika8887
03.11.2023 4 z 5

Oddychové čtení. Naivní ženská postava. Ale dá se to pochopit , protože autorka se do svých knih vypisovala.

DominaCZ
13.08.2023 odpad!

Blondýna sice jsem ale přijde mi že do těch knih prosakuje svou tužbu aby měl každej okolo tak pos.anej život jako ona.
Proto jsou hrdinky blbý a proto se od tupých chlapů ne a ne odloupnout, přesně jako ona sama.
Její "tvorba" mě fakt nebere.

Venneto
02.05.2023 2 z 5

Jednoduché a rychlé čtení, které na mne ale nepůsobilo úplně dobře a po dočtení jsem měla spíše depresivní náladu. Místy mi v souvislosti problematických vztahů připomínala knihu Tři plus jedna od Danky Šárkové. Příjemným zpestřením při čtení byly vtipy, které uvozovaly každou kapitolu.

Bell@
05.12.2022 4 z 5

Příjemná oddechová knížka. Hrdinka sice velice primitivní a marně hledající životní lásku, ale přirovnání autorky jsou prostě skvělé a zaručeně Vás pobaví!

MiraRunaway
20.10.2022 2 z 5

Oddychová kniha s nesympatickou, nevyzrálou a emočně nestabilní hlavní hrdinkou, která jde ze vztahu do vztahu a přirovnává muže k různým druhům opic. Nápad s přirovnáním a vlastně ani děj mě moc neoslovil. Čekala jsem něco úplně jiného. Ani vybrané vtipy, které zahajují každou kapitolu, mi nepřišly vtipné. Přehmat...bohužel.

Ivka82
16.04.2022 4 z 5

Oddechovka, pro mě osobně s poněkud tragikomickým nádechem...

kachnat
23.02.2022 5 z 5

Přečteno rychlostí blesku, vtipná a oddechová kniha.

Ren95
16.02.2022 2 z 5

Ufff, trošku přemáhání a trápení, než jsem se prokousala do konce. Oddechová kniha, od které se opravdu nedá nic očekávat.

Baja333
28.09.2021 4 z 5

Přečteno za odpoledne. Oddechová kniha u které není potřeba přemýšlet....

Gejitka
01.07.2021 1 z 5

Tuto knihu jsem si vybrala ke čtení pouze proto, abych si rozšířila obzory a zjistila, jak píše (resp. psala :-(( ) Simona Monyová. Kniha mě velmi zklamala. Příběh je o ničem, zápletky moc prvoplánové. Konec divný. Jediné co bylo v knize osvěžující, byly vtipy o blondýnkách na začátku každé kapitolky. Takže za mě pouze jedna hvězdička.

cukrovka
11.05.2021 2 z 5

Kniha patří ke slabším od této autorky. Nesympatická, hloupá a naivní hlavní postava. Jednoduchá oddechovka na kterou rychle zapomenete.

namoki
20.01.2021 1 z 5

Knizka me moc nezaujala ani jsem ji nedocetla. Asi nejsem cilova skupina :-)

rebciatko
07.01.2021 2 z 5

príbeh o smutnej blondíne so zaujímavými myšlienkovými pochodmi.. a o tom, že každý vzťah nás posúva vpred, hlavne ten neúspešný.. dôležité je nevzdávať sa, objaviť svoju hodnotu a vykročiť vpred..

Kerberos
26.06.2020 3 z 5

Místy humorný příběh proložený vtipy o blondýnách.

Aleh
23.06.2020 3 z 5

Blonďatá stíhačka to nemá ani nemůže mít jednoduché. Který z mužů by chtěl stíhačku? A kolik vtipů se věnuje právě blondýnám? Ale i ty blonďaté stíhačky by se chtěly vdát. Ale jak se zdá, tak životem blonďaté stíhačky prochází sice hodně mužů, ale žádný z nich není vhodným partnerem pro život... Povídání o vztazích psané s nadhledem a humorem.

viweb
02.04.2020 5 z 5

Super kniha...

Surikata369
16.01.2020 2 z 5

Pro mě zatím nejslabší kniha p. Monyové. Místy sice někdy úsměvná, opět se čte dobře, ten zahrnutej opičí svět mě tam taky docela bavil, ale je tak asi vše.

Zlatinka.Emilly
08.01.2020 2 z 5

V pořadí třetí kniha od Monyové a zklamala mě. Ty dvě předtím se mi moc líbily, zvláště Tchyně a uzený, takový reálný příběh to je. Ale co se dá čekat od blondýny? Nejlepší na té knize byly vtipy, které předcházely každé kapitole. A samotný příběh? Byly tam i nechutné scény, takže už ne ne ne. Když nad tím tak uvažuji, tak se na dívce prohřešili její rodiče, od toho se vše začalo odvíjet.

daza.dt
06.11.2019 3 z 5

Moje druhá zkušenost s touto autorkou a opět nic moc - přehlídka příšerných typů mužů, které je možné potkat. Hrdinku jsem chvílemi litovala - ale většinou jsem si říkala, to snad není možné. Knížečka je přečtená během chvíle je uzoučká.

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011
2011  76%Srdceboly
2003  82%Tchyně a uzený...
2006  76%Sebemilenec
2005  81%Krotitelka snů