Biologie pro gymnázia

Aktualizované 8.vydání. Souhrnné ucelené vydání středoškol. učebnic: Biologie prokaryot, vyšších a nižších rostlin, hub, Biologie živočichů, Biologie člověka a úvod do obecné biologie, až Vybrané kapitoly z obecné biologie", a Praktická cvičení z biologie. Praktická část umožňuje studentům ověřit si úroveň získaných znalostí i procvičení učiva. K porozumění textu přispívají názorné barevné ilustrace a černobíle perokresby. Obsahem učebnice odpovídá osnovám čtyřletého gymnázia a vyšším ročníkům víceletých gymnázií. Kniha je oblíbenou pomůckou i pro studenty, kteří se připravují k přijímacím zkouškám na vysokých školách, na nichž je biologie profilujícím předmětem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/46_/46238/biologie-pro-gymnazia-46238.jpg 4.461
Literatura naučná, Učebnice a slovníky
Vydáno:, Nakladatelství Olomouc

Kniha Biologie pro gymnázia

veamertl
10.09.2018

Přehledná, obsáhlá, leč dovedla bych si představit zprostředkovat téma zábavnější/ poutavější formou. Chápu, že u učebnice je to takřka nadlidský výkon, ale měli jsme kdysi jednu takovou na literaturu. Vykašlali se na roky a podobné důležitosti a já si dodnes pamatuji všechno od Sumeru přes Beowulfa až po Poea:)

Peleus
20.04.2018

Jedna z těch oblíbených učebnic, u nichž je vám občas líto, že jste je v záchvatu obchodního nadšení po skončení studia prodali.

Na druhou stranu jde o pozůstatek doby, která se již nevrátí, tudíž si ponechme hezkou vzpomínku a pojďme dál! Čeká nás množství jiných dobrých knih.

knedlik
13.09.2016

Jedna z mých nejoblíbenějších středoškolských učebnic, kterou jsem se zařekla nikdy neprodat. :-)) Výborně členěná, s dostatkem potřebných ilustrací, prostě sympatická kniha.

tess.for
29.01.2016

Velmi zdařile zpracovaná učebnice pro střední školy, postačí i k mnohým přijímačkám na VŠ.

Xena011
16.01.2016

Kvalitně, přehledně a srozumitelně zpracovaná kniha.

LiLinka
05.10.2014

Podle mě velice dobře zpracovaná kniha, velice přehledná. Doporučuji. :)

JolanaC
18.09.2014

Super kniha, přehledná, hodně obrázků. Poskytne všeobecný přehled.

Marčullkas
30.01.2014

VÝBORNÁ KNÍŽKA a příprava na příjimačky na VŠ. všeobecný přehled z biologie.

Eneo
10.01.2014

Super učebnice, přehledná, plno obrázků, nemohla jsem si na ni stěžovat.