Beznádejná

Beznádejná https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182776/bmid_beznadejna-182776.jpg 4 2662 2662

Beznádejná série

1. díl

Bez naděje série

1. díl

Sky začne chodiť do školy až krátko pred osemnástymi narodeninami, dovtedy ju doma vyučovala adoptívna matka Karen. Nikdy proti tomu neprotestovala - ak jej v živote niečo chýbalo, tak len televízia a internet. Chce však študovať na vysokej škole, je teda načase prísť medzi vrstovníkov. Spolužiaci ju však prijímajú nepriateľsky. Okrem jedného čudáka, geja a mormóna. A okrem pekného chlapca Holdera, ktorý sa jej akosi pričasto pletie do života. Holder je beznádejný prípad a Sky vie, že by sa s ním nemala stretávať. Ale ako, keď spolu chodia do školy a on sa o ňu zaujíma až priveľmi? Čoskoro zisťuje, že Holder vôbec nie je taký, ako sa obávala, citové puto medzi nimi nezadržateľne mocnie, ale v intímnych chvíľach Sky podlieha panike... Jedného dňa u Holdera náhodou natrafí na starú fotografiu, z ktorej pochopí, že sa s ním a s jeho sestrou poznali už ako deti. Práve Holder bol svedkom toho, ako Hope, dievčatko od susedov, neznáma žena uniesla zo záhrady ich domu. Kto je vlastne Sky a čo má spoločné s nešťastím malej Hope? Dávno zabudnuté či vytesnené spomienky sa vracajú a Sky zúfalo dáva dohromady skladačku svojho života od zvláštneho správania adoptívnej matky až po desivé rodinné tajomstvo z detstva. Našťastie je tu Holder a šanca na návrat do normálneho života plného lásky a vášne.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Hopeless , 2013

MiliKry
24.06.2017 5 z 5

Další kniha od této spisovatelky, která mě moc bavila.

Nita17
23.06.2017 5 z 5

Páni!!! Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Skvěle mi sedl styl psaní, mělo to spád a ten příběh!
Samozřejmě jako u všech knih tohoto typu jasné - ona a on, překážky, láska, ale tady se objevila hodně vážná témata a autorka jsi s nimi skvěle poradila a rozvedla, tady se neubránite tomu prožívat je bez emocí s postavami. Přidává se síla a odvaha v životě. A kolik ********** , ráda se k této knize budu vracet.

Evaho73
14.06.2017 5 z 5

Nemám slov !!! Smutný dojímavý príbeh, ktorý človeka prinúti rozmýšlať o rôznych skutočnostiach, napr. ako máme my ľudia tendenciu človeka "zaškatuľkovať" iba podľa toho ako vyzerá alebo sa chová bez toho, aby sme romýšľali PREČO. Ďalej o tom ako podobnú životnú traumu riešili tri aktérky príbehu každá iným spôsobom...každá sa s ňou vyrovnála alebo snažila vyrovnať inak. Takisto ma to osobne nútilo premýšľať o tom, či vôbec existuje taká veľká láska, ktorá dokáže prekonať aj také závažné problémy......asi áno, len škoda, že je to už vzácnosť. Ešte raz krásny príbeh, ktorý by som ohodnotila aj 10*.

TaJiná
09.06.2017 5 z 5

Jako většina vás tady, i já jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Obrovský zvrat, ale občas i trošku nelogické a nemožné věci. První půlka byla lepší :)

Shinstria
27.05.2017 5 z 5

Páni. To. Byla. Jízda. Upřímně jsem od té knihy zase až tak nic moc nečekala.. Když byli na tom bleším trhu, tak jsem si říkala... co se sakra může odvíjet dál? Vždyť většina knížek teď končí happy endem... říkala jsem si, že teď to bude už jen jak se budou rozcházet a zase scházet... A pak nejednou - BÁC! A já čuměla. A nebyla jsem schopná se od té knihy odtrhnout. Ta kniha mě vzala. Prostě bomba. Doporučuji.

ardeas
25.05.2017 4 z 5

Uff, tak toto bol trocha ťažký kaliber. Zo začiatku som bola trocha otrávená breptaním, no potom to poľavilo. Aká bola kniha do polovice vlažná, tak tá druhá bola s každým ďalším odstavcom a kapitolou ako keď vám búcha dakto kladivom po hlave, čo mi prišlo trocha nevyvážené až do takej miery, že ma z toho bolela hlava. V celku kniha bola veľmi dobrá, ale za vlažné čítanie ju teda fakt nemôžem označiť.

Bydzule
21.05.2017 5 z 5

Moc pěkně napsána kniha nemohla jsem se od ní odtrhnout.Nejsem rychlá čtenářka ale tuto knihu jsem přečetla za čtyři dny.Takže doporučuji.Příběh je romantický i napínavý.Prostě mě to nadchlo.

akšuram37
19.05.2017 5 z 5

Dlouho jsem knížku odkládala, ale přečetla jsem jí celkem brzo :)
Skvělý příběh, zápletka taky parádní. Jednoduše řečeno – láska na první pohled :-)

A ten konec? Myslela jsem si, že to tak bude a měla jsem pravdu.

Doporučuji všem, bez rozdílu věku :)

HOPELESS :)

ni_me_ki
16.05.2017

Když jsem to začala číst připadalo mi to nepřiměřené mému věku tak jsem knihu odložila.Ale nedalo mi to a ke knize jsem se zase vrátila a dobře jsem udělala tak napsanou knížku plnou emocí,lásky,zoufalství a zlomů jsem dlouho nečetla kniha se mi moc líbila a určitě si ji v blízké době znovu přečtu (a já knihy dvakrát nikdy nečtu)

Žurinka
11.05.2017 5 z 5

co říct? napřed jsem myslela že to bude taková romantika pro dívky, ale pak...

IvettKremrová
08.05.2017 5 z 5

Co na tuhle knihu říct? Za mě wow,bomba,super,úžasný! Přečteno jedním dechem během dvou dnů,stránky jsem hltala snad při každý činosti protože jsem se od knihy nemohla odlepit,ale ani ve snu by mě nenapadlo že příběh nabere až takový spád.
Z komentářů tady jsem věděla že to bude i hodně dramatické v některých částech ale nečekala bych že až tak moc. Vývoj událostí mě hodně překvapil a některé části jsem četla třeba i 2x abych je pochopila a vstřebala.Každopádně se mi strašně líbila,byla tam láska,přátelství,nečekané zjištění a hlavně strašně moc emocí.Dlouho na tento příběh budu vzpopímat a rozhodně jsem ho nečetla naposled.Jsem naprosto uchvácena.Knihy této autorky jsou všechny napsané naprosto luxusně a ona je prostě skvělá.Kdyby šlo dát 10*,dám 10. Doporučuji všem tuto i všechny ostatní knížky Collen Hooverové,mají určitý smysl,jsou báječně napsané a hlavně v nich najdeme něco,co zanechá nějaký ten pocit v každém z nás :) :)

Andy0892
11.04.2017 4 z 5

Pořád jsem přemýšlela co za tím vším bude, ale tuhle pravdu jsem rozhodně nečekala.

Dean Holder je kluk, kterého by chtěla mít ve svém životě každá holka (až na ty změny nálad :-) ) No a co, že občas bylo vše až moc růžové - k tomuhle příběhu s temnou duší se to hodilo.

Jenne
06.04.2017 4 z 5

Knihu Bez naděje jsem poprvé četla před 2 roky, od té doby jsem ji četla snad 100x. Je jedno po kolikáté tuto knihu čtu, vždy se rozpláču a vždy jsi v knize najdu něco nového co mně donutí koukat na svět jinýma očima.

EvikU.
05.04.2017 5 z 5

Bylo to neskutečné. Silné. Pořád a pořád nemůžu pochopit, jak se v některých chlapech ukrývá zvíře a může ubližoval svému dítěti. Hlavní hrdinka super, jak se s tím vyrovnávala i super její teta, která ji zachránila a vydávala za svou. Za mě 5 hvězdiček.

veronika9143
21.03.2017 5 z 5

Autorku mám moc ráda a tohle byla překrásná kniha. Vždycky se jí povede dostat do knih tolik emocí. Příběh byl procítěný, bolestný, plný naděje a zároveň zklamání. Moc doporučuji!

Safrika
14.03.2017 4 z 5

Hodně chytlavý příběh, vtipný, dobrý.

harena
12.03.2017 3 z 5

Občas vtip, styl ušel, hodně lásky, až je přecukrováno, čtivá, svižně napsaná a ke konci i trocha akce a napětí. I námět dobrý, ale prvních 200 stran bych zkrátila přinejmenším na polovinu. Ale vzhledem k tomu, že je neděle, odpočívám s mírnou virózou na gauči, bylo to docela vhodné počtení.

essterkaa
22.02.2017 4 z 5

Ze začátku se kniha zdá být pouhým románkem, který se ale v polovině knihy změní ve zjištění, které musíte číst dál a dál, abyste pochopili. I když jsem knihu přečetla téměř jedním dechem, přišlo mi až absurdní, jak bylo všechno propojené.

Dandy1
19.02.2017 5 z 5

Zkoušky osudu sráží člověka na kolena, ale tam má na vybranou, jestli si očistí špínu a půjde dál, a možná se pak ještě vic narovná.
Prostě skvělé čtení.

Kamienkova33
15.02.2017 3 z 5

Od autorky som čítala Odvrácená tvár lásky a tá sa mi teda páčila :-) Tak som sa dala na túto, ale už pri prvých stranách som zistila, že nie som cieľovka. Ako young adult román super, ale pre mňa príliš veľa sladučkej lásky, aj keď chválim námet. V jednom momente som mala pocit, že hlavní hrdinovia napríklad všetko riešili bozkávaním a bolo tam veľa nereálnych situácií...