Nepřítel mého nepřítele

Nepřítel mého nepřítele https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145157/bmid_bavettovi-nepritel-meho-nepritele-RTZ-145157.jpg 4 1122 226

Bavettovi série

Dluhy se musí platit. To ví i bývalá policistka Joan, která má závazek vůči samotnému králi drogového podsvětí. Ten se nyní hlásí o splacení dluhu a jako pojistku unese Joaninu malou dceru Amy. Zvládne Joan zabít Roberta Bavettu, jednoho z vůdců italské mafie, a dostat svou dceru zpět? Co když existuje ještě jiný způsob, jak Amy zachránit?... celý text

rosemari
14.01.2015 5 z 5

Druha cast nebola zla,ale malicko ta prvs bola lepsia

Haldasha
31.12.2014 4 z 5

Bezva :) Opet jsem se nemohla otrhnout :)

Ankavi
23.12.2014 4 z 5

Opět - dobrá oddechovka, romantické počteníčko. Námět skýtá ohromný potenciál, který podle mě bohužel nebyl 100% využit, závěr slabší. I tak pro chvíle relaxu velmi pěkná kniha, ale nic hlubokého v ní nehledejte :-)

Lenka.Vílka
05.12.2014 4 z 5

Z knihy jsem mela trochu obavy, protoze v ni je hlavni postava chlap, ktere jsem z prvniho dilu nesnasela! Robert mi lezl na nervy a proste mi vadil, takze po par stranach me napadlo: ja chci taky znat tu druhou stranku a v cem bude ten hacek...a oblibila jsem si ho ;) jenom me mrzelo, ze i druhy dil se proto me rozdelil na tri casti a ty jsme opet musela hodnotit zvlast, protoze mezi nimi byl propastny rozdil...takze...namer samotny se mi zdal dobry, o tom zadna.. prvni cast (nez Jo rekla kdo je a odjela) byla dobra hlavne ze zacatku (mohla byt delsi a to "zblizovani s chlapkem, ktereho mama zabit" mohlo byt rozepsanejsi a delsi, jinak bych hodnotila vys- takhle tri)...druha cast s nazvem "Italie bez Bobbyho" byla dokonala, protoze mi Parkerovi opravdu chybeli a je dobre, ze tam meli tolik prostoru, protoze z tiho "spidovskyho" pyzamka jsem byla vyvarena stejne jako v prvnim dile (takze pet)...treti cast je logicky (ze? I pro toho, kdo necetl) " Italie se strejdou Bobbym", ktera byla tak roztomila, az to nebylo hezky a ja se nemohu rozhodnout, jestli to bylo dobre nebo ne, protoze jsem mela strach, aby kniha nespadla do brecky zvane "romanticky cajdak" a ze to ve vysledku k tomu nemelo daleko (ale to uz je jenom vec nazoru), ale poslednich sto stranek bylo tak srdecne dojemnych, ze me skoro skolila cukrovka, proto za tri...ale jako celek byla kniha uspokojujici...jenom mi chybel nejaky moment, kdy jsem so rekla: to snad ne! Jako u prvniho dilu, kdy jsem proste zirala, ze je Michael mrtvi a proklinala autorku...jenze tady nic podobneho, co by me nejak vzalo a rekla si, ze tohle je duvod, proc si treba knihu v budoucnu precist znovu...ale myslim, ze vsechny nedostatny dokonale vyvazily ty dve posledni vety Roberta...to bylo dokonale....jenom souhlas, jmeno Jo je v ceskych podminkach proste blbe...pokud bylo jeji jmeno sprosted vety, tak to cert ven, ale na zacatku je to neprakticky...obcas jsem si vetu musela precist znovu, abyh si ujasnila, jestli to je souhlas nebo osloveni, to byl ale pouze drobny detailik (maly a nevyznamny), protoze to se mi s timhle jmenem stava v kazde knize, kde je pouzite ;)

ValKing
17.11.2014 2 z 5

Nemůžu si pomoct, ale mě to nehorázně zklamalo. Na to, jaký kniha měla potenciál, mi to přišlo uspěchané, odbyté, stejně jako u prvního dílu konec, jen tady to přišlo mnohem, mnohem dříve. Mě by asi nadchlo mnohem více, kdyby se doba, kdy "Jane" plánuje vraždu, prodloužila, asi tak na tři čtvrtě knihy, kdyby se s Robertem postupně sblížila a nakonec by ta "zrada" byla mnohem větší a lepší drama. Takhle se z toho pro mě bohužel stal jen podprůměrný slaďáček, který není ničím zajímavý a výjimečný. Bavily mě jen psí a další scénky ve Florencii... Další díl už snad ani nebudu číst.

kikies
01.11.2014 4 z 5

Další vydařený kousek. Postava Joan se mi vážně líbila, byla to taková svěží změna, člověk jí ten happy end fakt přál.

FreshPatty
29.10.2014 5 z 5

Ona je prostě parádní! Nejlepší česká autorka pro mne. :) Kniha je úžasná, určitě doporučuji!

buschka
12.10.2014 4 z 5

Dobrá víkendová oddechovka. Třetí díl si určitě taky přečtu. Jen mě malinko zklamal konec.

zimka.r
11.10.2014 5 z 5

Opět rychlé super čtení! Fakt super! Bavím se a už čtu další díl :) Jediné co mi vadilo bylo jméno Jo! :)

PomněnkaPrvní
09.10.2014

Příjemné a oddechové čtení, místy hodně vtipné. Je to romance pro ženy, ale okořeněná mužským vyprávěním, kde se nešetří vulgarismy a přátelským rytím. Kniha je psaná poutavě, moc mě bavila.

DariDerek
28.09.2014 5 z 5

Naprostý luxus, z téhle série jsem nadšená :)

Michnicka
25.09.2014 5 z 5

Moc se mi to líbilo, hlášky jsou naprosto dokonalé a nahlas u knížky se jen tak nesměji. Začátek byl napínavý ale jedna část (návštěva) mi přišla moc natažená a nic zvláštního se při ní nedělo. Jdu na třetí díl.

DarkFireflies
19.09.2014 4 z 5

Toto byla již moje druhá kniha od téma autorky, a rozhodně mě nezklamala. Někdy je dobré si vypláchnout hlavu u knihy, jako je tato, člověk nad ní nemusí příliš přemýšlet, děj je plynulý a celkem nenáročný (tedy, až na ten začátek), postavy sympatické.
Rozhodně jedna z těch (nej)lepších novodobých českých autorek. :)

Red-haired
15.09.2014 3 z 5

Už jsme se přesvědčili o tom, že Petrusová psát umí, ale za sebe musím říct, že je pro mě tento díl z celé série nejslabší. Tím nechci nikoho odradit, určitě stojí za přečtení, a je nutností ho přelouskat, abyste se dostali k Zakázané přitažlivosti :).

kacaaba
13.09.2014 5 z 5

Také jsem četla již po druhé a znovu se bavila. Fakt doporučuji.

mysticblueriver
11.09.2014 3 z 5

Člověk to musí brát s rezervou, často ty dialogy (zvláště dvou chlapů) a myšlenky se vymykají realitě, ale to asi jako i celý ten děj ... Ale jako lehké čtení, právě od odpoutání se od všedních starostí proč ne ...

Prateri
06.09.2014 4 z 5

Druhý díl není horší než první, možná je i lepší.

lena.o.knihach
22.08.2014 4 z 5

Kateřina Petrusová opět nezklamala! Knihu jsem přečetla jedním dechem (stejně jako první díl) a už teď se moc těším na poslední díl. :)

Michaluška
16.08.2014 5 z 5

Keteřina Petrusová opravdu umí :) Čtivý a krásný příběh, který pohltí.Už se těším na další díl.

rosse007
13.08.2014 4 z 5

Opět jsem se nezklamala, výborná kniha u které jsem si jako mamina i trochu poplakala :D

pro ženy

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)

Kniha Nepřítel mého nepřítele je v

Přečtených1 586x