Nepřítel mého nepřítele

Nepřítel mého nepřítele https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145157/bmid_bavettovi-nepritel-meho-nepritele-RTZ-145157.jpg 4 1122 226

Bavettovi série

Dluhy se musí platit. To ví i bývalá policistka Joan, která má závazek vůči samotnému králi drogového podsvětí. Ten se nyní hlásí o splacení dluhu a jako pojistku unese Joaninu malou dceru Amy. Zvládne Joan zabít Roberta Bavettu, jednoho z vůdců italské mafie, a dostat svou dceru zpět? Co když existuje ještě jiný způsob, jak Amy zachránit?... celý text

kacaaba
12.08.2014 5 z 5

Moc se mi to líbilo. Tak jako v jedničce, žádné natahování a hrocení vztahu. Zasmála jsem se, prostě super. Jen je mi líto táty...

Adele02
12.08.2014 5 z 5

Jak já si kdy mohla myslet, že to je slabší než jednička? Já chci svého Johnnyho!

odinka
07.08.2014 5 z 5

Úžasná kniha, miluji Roberta ,Johny, Mike no prostě všechny.

Nelly
04.08.2014 4 z 5

Další dobře napsaný příběh o Bavettových. Jen jsem zvyklá číst trochu napínavější knihy - tady žádné nečekané zvraty nehledejte - je to jen oddychové čtení, ale toho je také potřeba.

Beni
25.07.2014 5 z 5

Ach jooooo, chci další knihy od této spisovatelky!!! Píše naprosto skvěle :-)

Denčaa
22.07.2014 5 z 5

Další napínavý příběh od Petrusové mě naprosto dostal. Kniha opět obsahovala vše co je potřeba- lásku, napětí, postavy, které si hned oblíbíte a konec jak má být. Také vtipu tam nebylo málo, což příběh dokonale obohatilo. Jsem ráda, že se tam vrátily postavy z předešlého dílu a další přibyly. Hlavně Amy jsem si oblíbila. Kdo četli první díl, určitě si nenechte ujít i tento!

katkafe
09.07.2014 5 z 5

Kniha byla bezvadná jak 1.díl - Nebezpečná láska, příběh měl děj i spád, moc se mi líbil a doporučuji!

Lena52
25.06.2014 5 z 5

Teda, já mám tyhle knihy vážně ráda. Je to psané velmi lidovým jazykem a kapitoly vyprávěné hlavními hrdiny tomu dodávají šmrnc.
Jo byla to trochu změna proti prvnímu dílu, který dosti překvapil, ale hrozně se mi líbí autorčin smysl pro humor. A můžu říct, že bych taky neřekla, že to napsala Češka, je to paráda. Kdo má rád napětí, humor a romantiku, rozhodně doporučuju :-):-)

Barbastelle
23.06.2014 2 z 5

Jak byla Nebezpečná láska ještě poměrně zajímavá, tak tohle už byla blbost na entou. Nezachraňovala to situační komika vychazející ze zajímavého příběhu, přibylo kýče, překvapení žádné, zbyla jen poměrně dobrá čtivost, za tu ty dvě hvězdičky.
Mám poslední dobou chuť na romantické příběhy, ale musím si v nich vždycky najít něco navíc. To mi tu chybělo. Z toho důvodu považuji Kateřinu Petrusovou za značně přeceňovanou autorku.

Alča I.
08.06.2014

Konec byl sladký, ale jinak děj napínavý, dějově spádové. Obě knihy doporučuji

Veronika.C
29.05.2014 5 z 5

Kniha je úžasná, stejně jako první díl. Moc se mi líbíly rozhovory Roberta a Jonnyho, u toho jsem se vždycky nasmála a nejvíc mě potěšilo, že se zde objevily postavy z jedničky Michael a Paige. Prostě super a určitě se k oběma knihám ráda vrátím

Mr.Pajek
20.05.2014 3 z 5

Souhlas s asterixka..trochu moc přesládlej konec. Z mafiána dobrákem..Jinak celkem fajn knížka..

asterixka
19.05.2014 3 z 5

První zhruba polovina knihy celkem dobrá, v napínavých momentech jsem byla napnutá, ale pak už začal jen ukapávat med a dějově nic moc, navíc jsem hlavním protagonistům tu lásku prostě nevěřila..... Plus dávám vtipným dialogům. Červená knihovna, kterou opravdu nemusím.

barborelka
17.05.2014 5 z 5

Katka je vážně dobrá ;-), myslíte si, že víte jakým směrem se příběh bude ubírat a ono ejhle hned vám Katka vezme vítr z plachet a vše je jinak :-) Přesně tohle se mi stalo, když Robert jel na dovolenou, tak jsem si říkala no tak to bude stejné jako Michaelem no škoda, že to není originálnější…..Nakonec to Robert vymyslel fakt dobře.

Nebylo to tedy tak skvělé jak předešlý příběh, ale i tak jsem moc ráda, že jsem si ho přečetla a určitě se k němu ráda vrátím ;-). Amyiny hlášky si budu fakt pamatovat :-) jak smlouva bud miminko nebo štěňátko :-D….
Doufám, že v dalším díle bude i nadále vystupovat Thereza a Johnny bez těch by to nebylo ono....

munka
15.05.2014 5 z 5

Po úspechu Nebezpečnej lásky som siahla aj po tejto knihe. Pekné pokračovanie, prečítané za dva dni.

slezakmartajh
02.05.2014 4 z 5

Také se přidávám moc pěkné pokračování ,čistě Americký konec ale moc pěkný a opět nelituju změny žánru.

lela25
30.04.2014 5 z 5

Super pokračování.Opět jsem se skvěle bavila.Kniha hned přečtená.

Kammci
30.04.2014 5 z 5

Sklvělé pokračování.. Až je mi líto že už to mám přečtené :-) Bavettovi jsou nej :D

MisuleB
29.04.2014 5 z 5

Skvělé pokračování 1. dílu, i když jednička se mi líbila o chlup víc. Skvělé. :´)

blueberrypink
21.04.2014 5 z 5

Opět skvělá kniha této autorky, kterou jsem přečetla za pár hodin a dalo mi dost práci se od ní odtrhnout alespoň na oběd. Úžasný příběh plný napínavých chvilek, nebezpečí a erotiky!

pro ženy

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)

Kniha Nepřítel mého nepřítele je v

Přečtených1 586x