Nebezpečná láska

Nebezpečná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143262/bmid_nebezpecna-laska-Eep-143262.jpg 4 1467 364

Bavettovi série

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?... celý text

lola 1999
12.03.2014

nádherná knížka, i když ne pro každýho, někdy jsem Mikeeho fakt litovala

Yvosek
09.03.2014 5 z 5

Tahle knizka me uplne nadchla :-) ne jednou mi ukapla slza :-) a ten konec byl moc pekny :-)!!

Brainy
06.03.2014 5 z 5

Upřímně, české současné autory příliš nečtu, ale zde jsem udělala na doporučení výjimku a rozhodně nelituji. Originální a vtipný příběh, u kterého se rozhodně nenudíte. Během dvou dnů jse přečetla oba dva díly (třetí vyšel včera, ten jsem ještě nestihla). Tato autorka se rozhodně zařadila mezi moje oblíbené autory. Pokud si chcete přečíst knihu s originální a nevšední zápletkou, u které se zároveň pobavíte, tak si určitě přečtěte tuto knihu.

eleryn
05.03.2014 5 z 5

Opravdu úžasná knížka. A ten konec byl skvěle vymyšlený, i když přiznávám, že jsem předem tušila, že to tak nějak dopadne ;)

drbohlav
04.03.2014 5 z 5

takhle kniha si právem zaslouží tak vysoká hodnocení. bylo těžké se s ní rozloučit

Samira
03.03.2014 5 z 5

Úžasná knížka, byla jsem nadšená. Líbilo se mi, jak se kniha postupně měnila a nepřestávala překvapovat. Postavy i děj perfektní, určitě se k ní ještě vrátím a moc se těším na další díl. Jen jedna výtka prakticky žádný vnější popis postav, tedy hlavně Paige, to my na knihách vadí obecně. Doporučuji, je jiná, než ostatní žánrové knihy, v dobrém slova smyslu, překvapí a nadchne!

ivusse
23.02.2014 3 z 5

Trochu víc červená knihovna, pravda. Konec jsem tak nějak vytušila. Žádný složitý příběh. Souhlasím s ostatními, že je to prostě oddychovka ;-)

scharko
17.02.2014 5 z 5

Moc hezká pohádka,dobře se to čte a nemusí se u toho přemýšlet.Za mě jednoznačně palec nahoru

lenka01
16.02.2014 5 z 5

opravdu oddychovka pro milovnice červené knihovny

Jamate2
13.02.2014 5 z 5

Úžasná červená knihovna a napětí, v knihovně jsem jí prostě musela mít

locin
30.01.2014 5 z 5

Tato spisovatelka je moje krevní skupina. Příběh mě chytil a nepustil. Naprosto povený děj ať je jakkoli neskutečný. :) Rozhodně si ji ještě přečtu.

slezakmartajh
26.01.2014 5 z 5

Nelituju času věnované této knížce,krásný čtení.

Adele02
25.01.2014 4 z 5

Nezklamalo! :) Už dlouho jsem si takhle nepobrečela (a navíc taky trochu zbytečně...)

RockMartina
11.01.2014 4 z 5

Kniha jako taková se mi líbila, ale pár připomínek bych měla. Trochu mě mrzelo, že autorka použila americké prostředí, kdyby to bylo z ČR, asi by mě to bavilo ještě o něco víc (mafie tu máme taky dost). Také mi vadilo, že jsem pořád čekala nějakou akci nebo zvrat nebo něco a ono nic nepřišlo. A ten závěr...no...takhle to v reálném světě nikdy nedopadne, takže pokud autorka chtěla napsat přeslazený snový závěr, tak se ji to povedlo:)

Blauny
04.01.2014 4 z 5

První část knihy mě hodně bavila. Michaelovo uzavření se do dětského světa mi přišlo jako skvělý nápad a jeho chování jako dítěte bylo skvěle napsané. Někdy jsem i zapomínala, že je to dospělý chlap. U další části, kdy už byli zpět v Newyorku, jsem trochu dostala strach, že jsem se ocitla v jiné knize (ty co jsou tak tlusté, ale děje mají tak na dvacet stran). Ovšem závěr to opět vylepšil. Nakonec musím konstatovat, že se mi kniha líbila a doufám, že Kateřina Petrusová bude pokračovat stejně dobře.

debe
01.01.2014 3 z 5

Já jsem tedy čekala něco víc. Zas ta obyčejná slečna a ten úžasný boháč ovládající "svět"... Všechno bylo tak nějak předvídatelné, ale jako oddechovka na víkend vcelku ušla.

Sosyk
29.12.2013 5 z 5

Přesně tenhle druh knihy jsem teď potřebovala. Teda až na pár kapitol, kdy jsem přes uslzené oči pomalu nemohla číst dál... ale nějak jsem podvědomě věděla, že to není tak, jak se zdá ;) ...určitě se k téhle knížce budu ještě vracet!

Barča 008
17.12.2013 5 z 5

Když nemám co číst a zvažuju, co přečíst znovu, tahle knížka se pokaždé ocitne v nejužším výběru. Je to prostě super knížka, nevím, co říct víc. :)

Efka.J
13.12.2013 5 z 5

Skvělá kniha... Opravdu jsem se tak dlouho nezasmála :D Hltala jsem ji a zalykala smíchem snad na každé stránce a ke konci i bulela :D určitě se k ní zase vrátím :)

LiLLu
05.12.2013 5 z 5

Výbroně jsem se bavila, je to moc hezky napsané, čtivé, žádné zbytečné popisky co si bere na sebe, co si vaří k snídaní atd...(jak to někde bývá velmi v oblibě:-D )
Kobra a Sránečka mě totálně položily smíchy:-D
I jsem si dost poplakala. Jedině co bych malinko vytkla- velmi strohý popis jak vypadá ona....
Jinak parádní story! Autorku si dávám ke svým oblíbeným českým spisovatelkám...