Nebezpečná láska

Nebezpečná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143262/bmid_nebezpecna-laska-Eep-143262.jpg 4 1468 364

Bavettovi série

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?... celý text

MonisPop
22.08.2014 5 z 5

Tohle jsem od české autorky nečekala a těším se až si budu moci přečíst i další její knihy.

martina0750
18.08.2014

Dobrý večer, chci se zeptat, nemáte tuto knihu někdo v elektronické podobě? Děkuju

DenisaP
18.08.2014

Jediná knížka u který jsem se 300 stránek smíchy válela po podlaze a dalších 50 brečela jak želva. Vážně skvělá knížka kterou jsem přečetla jedním dechem :)

rosse007
13.08.2014 5 z 5

Tuhle knihu jsem začala číst na doporučení mé sestry a musím uznat že nezklamala! Zajímavý a čtivý příběh ze ktérého jsem si dokonce přivlastnila několik hlášek :D

Klára16
13.08.2014 5 z 5

Doporučuji!!

černá puma
12.08.2014

Vesměs čtu knihy zahraničních autorů,musím ale podotknout,že Kateřina Petrusová mne překvapila.Od začátku do konce jsem se nenudila.Napětí,humor,láska zajímavé rozuzlení má to šťávu.Četla jsem zakázanou přitažlivost...taky se čte výborně

kacaaba
11.08.2014 5 z 5

Moc se mi to líbilo. Pěkně se to četlo, zasmála jsem se, poplakala si, nechybělo napětí a romantika. Překvapilo mě, že je to od české autorky, nevěděla jsem co čekat a moc mě to potěšilo. Můžu jen doporučit.

Liv
11.08.2014 5 z 5

Zhltala jsem to jedním dechem, ale ten konec byl prostě moc rychlý :D

odinka
07.08.2014 5 z 5

Super knížka, všichni chlapi jsou v ní k sežraní. Jen mi chvílí lezla Paige na nervy jak nevěděla co chce, a paní Bavettová tak to je super fúrie.

pethula
06.08.2014

moc mě bavilo :-)

Michaluška
31.07.2014 5 z 5

Pááááni.... no tohle bylo teda úžasný!!!!Fakt luxusní příběh.Hned jdu na druhý díl série :P

Beni
25.07.2014 5 z 5

Skvělá, úžasná, perfektní knížka :-) Nemohla jsem přestat číst, dokud jsem ji nedoklepla :-) Všem, kdo mají rádi v knize napětí a romantiku zásadně doporučuji :-)

a co si budeme povídat... tu Bavettovic matičku bych .......... grrrrrrrrrrrrrrrrr...... :-D

LeNye
11.07.2014 5 z 5

Mě to prostě bavilo. Děj byl sice předvídatelný, ale na druhou stranu bych řekla, že je to příběh poměrně odlišný od všech současných románů, a tak mi to přišlo jako příjemná změna. Líbí se mi styl psaní autorky, je to takové svižné a přestože byly vlastně dny Paige jeden za druhým stejné, pořád se něco dělo a já jsem se těšila, až zase rádno Paige vyrazí k Bavettovým. Vyzdvihla bych také humornou stránku. A Michaelovi a Paige jsem prostě nemohla nefandit (mafie, nemafie).
Překvapilo mě, že česká autorka zasadila děj románu do prostředí NY a obdařila hlavní hrdiny anglickými jmény (což asi souvisí i s tematikou mafie). Ale nevnímám to jako minus, naopak to knize možná pomohlo.
Něco mi v příběhu samozřejmě nesedlo, ale jinak bych ho hodnotila jako poměrně nadprůměrný svého druhu. Není pochyb o tom, že Petrusová umí psát, umí použít kontrastů a všechno zvládne proplést pořádnou dávkou humoru.

Barbastelle
23.06.2014 3 z 5

Inu, tohle ještě nebylo tak špatné. Jistě - zápletka je poněkud absurdní, ale na druhou stranu docela vtipná, vychází z ní pěkné situace, takže humor knize nechybí. Čte se to navíc pěkně, což je důvod, proč jsem knihu poměrně rychle a neotráveně přečetla.
Slabším místem je originalita příběhu - nedá se říct, že by mě v knize něco výrazněji překvapilo, vše bylo dost předvídatelné a kýčovité. Na konci jsem se chytala za hlavu, že takový konec snad opravdu ne.

marataheja
13.06.2014 3 z 5

Pěkné, opravdu pohádka u které si člověk odpočine... Jen mě ve druhé polovině knihy iritovalo opakující se "nesnáším tě" :-)

kulajda
08.06.2014

Relax, pohádka, člověk u toho nesmí moc přemýšlet. Dobře napsané, první polovinu knihy bych shrnula na polovinu))) ale musím uznat, že o víkendu jsem si nad knihou odpočinula.

Michnicka
26.05.2014 5 z 5

Tato kniha je naprosto dokonalá a u mě je na žebříčku mezi top. Nechybí v ní naprosto nic. Nedokázala jsem jí odložit. Pokud chcete zažít reálné napětí, lásku, strach, dokonce i humorné scény s vtipnými dialogy TAK TO VŠE tady je. Nic není přehnané a konec mě velmi potěšil.

Veronika.C
26.05.2014 5 z 5

Úžasná kniha. Přečteno jedním dechem, dobře jsem se u toho pobavila :)

Tobika
22.05.2014 3 z 5

Kniha velmi čtivá, ale dost jednoduchá. Možná je to trochu zkresleno tím, že jsem před ní četla náročnější knížku. Jako oddechovka je dobrá, ale podle ostatních hodnocení jsem čekala víc.

munka
15.05.2014 5 z 5

Perfektná kniha, úplne má dostala. Neľutujem, že som sa ju rozhodla prečítať.