Nebezpečná láska

Nebezpečná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143262/bmid_nebezpecna-laska-Eep-143262.jpg 4 1468 364

Bavettovi série

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?... celý text

barborelka
15.05.2014 5 z 5

Naprosto, naprosto, naprosto perfektní knížka :-) Jak já miluju piráty, mafiány, zlodějíčky atd...ale to snad každá ženská :-)
Velmi zajímavý byl nápad s mužem uzavřeným do dětského světa. A to "probuzení" bylo peckové :-D.....
Paige i Michaela jsem si oblíbila, příběh se krásně četl, byť byl lehce předvídatelný,ale to mu na kráse vůbec neubralo ba naopak. Přečteno za 2 dny a hned jsem si běžela do knihovny pro 2.díl :-D
Kdybych mohla dám klidně 10*

adajka
12.05.2014 5 z 5

Bezvadné počtení. Děj byl trochu naivně romantický, ale docela jsem se i nasmála.

Alča I.
04.05.2014

Moc pěkné, už se těším na další knihu od této spisovatelky

MonisPop
04.05.2014 5 z 5

Kniha se mi líbila a podivilo mě, že česká autorka píše knihu, jež se odehrává v NY. Námět byl velmi zajímavý akorát se mi zdálo, že na to, jak je kniha na začátku psána poměrně podrobně, konec už takové podrobnosti nenabízí. Závěr jsem očekávala, ale to mi radost nezkazilo a nějaké ty slzy se také ukázaly.

katkafe
01.05.2014 5 z 5

Vouu,Kateřina Petrusová se stala další mou oblíbenou spisovatelkou, kniha se četla jedním dechem, určitě tuhle knihu zařadím do své knihovny. :)Všem doporučuji!

Kammci
30.04.2014 5 z 5

První kniha u které jsem i slzu pustila :-) Fakt skvělé čtení!

MisuleB
27.04.2014 5 z 5

No wow! Tak tenhle díl je asi nejlepší ze všech. Opravdu mě překvapil. Rozhodně si stojí za to přečíst. Knihu přečtete jedním dechem a nedokážete se od ní odtrhnout. Prostě bomba. :´)

Nelly
24.04.2014 4 z 5

Po velmi dlouhé době moje první knížka od mladé české autorky (čtu většinou osvědčené zahraniční autory). Knihu jsem četla na základě různých kladných doporučení - a nelituji. Líbil se mi jazyk, stavba a celkem i příběh. Kniha je velmi čtivá, první půlka knihy, jak již uvedeno níže, je zajímavější. Nicméně pátou hvězdičku ubírá pro mne fakt neuvěřitelnosti některých situací (specifický druh postižení M., chování mafie apod.). Ale jinak určitě stojí kniha za přečtení!

lela25
24.04.2014 5 z 5

Souhlasím úžasná kniha.Přečteno jedním dechcem.Určitě bych si jí přečetla znova.

blueberrypink
17.04.2014 5 z 5

Výborná kniha, něco takového jsem od české autorky nečekala, bez urážky. Napínavý příběh, od kterého jsem se nedokázala odtrhnout ani na jídlo, jedna z nejoblíbenějších knih vůbec, všem doporučuji!

malen
16.04.2014 5 z 5

Nejdřív jsem nevěděla, co mám čekat a byla mi podivná ta cizí jména od české autorky. Ale příběh měl takový spád, že mi to hned přestalov vadit. Nakonec se z toho vyklubal román pro ženy, ale suprovej. A protože jsem se v poslední době u knížek nudila a tuhle jsem přečetla za dva dny, musím jenom doporučit...

Denčaa
12.04.2014 5 z 5

Kniha mě naprosto dostala! Rozjed byl docela rychlý a každou další stránku jsem hltala a musela jsem číst dál a dál. Ke konci se děj trochu vlekl, ale to vůbec neubírá na kvalitě. Humor byl nabrosto báječný, což je další velké plus. Příběh byl úžasný, nejdřív jsem se nemohla srovnat s tím ,,velkým dítětem", ale pak mi to přišlo fantastické. Sice se to dalo všechno trochu předvídat, ale člověk se měl na co těšit. Sem s dalším dílem!

Sysel
05.04.2014 5 z 5

Velice čtivá kniha, která mne pohltila svým dějem hned od začátku až do konce, kdy se sice konec dal docela snadno odhadnout, ale i tak se tato kniha řadí mezi mé úplně nejoblíbenější , které jsem doposud přečetla. Jasných 5 hvězdiček :-)

ChristinT
05.04.2014 5 z 5

Jako prvotní knížka autorky na profesionální úrovni to nebylo vůbec špatné. Měla jsem pocit, že je to kvalitní čtení, ovšem trochu mi tam chyběly opisy, na kterých si dostatečně zakládám a některé scénky mi díky tomu nepřišly až tak dotažené, ale to je jenom takový menší nedostatek. Ovšem čím si mě autorka získala, tak je to Mikeův stav, vlastně díky kterému se mohl seznámit s Paige. Bylo to neuvěřitelně roztomilé a v některých chvílích jsem měla stále úsměv na tváři. U čtení jsem se nenudila. :-)

mysticblueriver
27.03.2014 3 z 5

No to snad ne - můj závěr po dočtení. Celý děj by se dal shrnout do jednoho článku v ženském časopise. Ano, kniha je psána čtivě, má spád, je to oddechová literatura. Ale čekala jsem od toho něco víc. Celá myšlenka knihy je dost jednoduchá až stupidní a tím koncem to fakt završilo. Takže celkem zklamání. Ale za tu čtivost dávám 3 hvězdy.

Ankavi
25.03.2014 5 z 5

Skvělá kniha, která vás pohltí. Je plná romantiky, děj má spád - opravdu se nenudíte. S napětím očekáváte, jak se "situace" vyvine, a konec vás dostane do kolen. Bravo!

Orea
25.03.2014 4 z 5

K Nebezpečné lásce jsem se dostala úplnou náhodou. Současné české autorky nečtu protože...já vlastně ani nevím proč. Nadchla mě obálka a anotace, hrdinkou nebyla žádná deprimovaná Jarmila s nápadníkem Pepou a já tomu naprosto propadla.
Sympatická, velice pěkně napsaná kniha (pro ryze romanticky naladěné duše), kterou jsem určitě nečetla naposled a která mě donutila přehodnotit tu prapodivnou nechuť k českým autorkám - nebo alespoň k jedné =)
S nadšením jdu shánět druhý a třetí díl.

gossipavlina
24.03.2014 3 z 5

Asi žánr romány pro ženy není moje parketa, nebo nevím. Ale takhle příběh přítažený za vlasy jsem dlouho nečetla. První půlka byla docela zajímavá. čtivá, i docela vtipná. Ale ta druhá část, a hlavně ten závěr. Musela jsem kroutit hlavou. Další díly asi číst nebudu.
Tři hvězdy dávám, že ač se mi příběh jako takový moc nelíbil, je to napsané čtivě, má to spád, Opakující se slova jen minimálně.

dubakm
13.03.2014 5 z 5

Hezká, čtivá a ještě od české autorky. Super. Musím se přiklonit k těm, co tady psali, že je první půlka knihy s ,, malým" Mikem bavila více. Pak se rozběhla klasická lovestory, ale musím tady zatleskat autorce, že se nesvezla na popularitě a neseběhla v kvalitě do ,, stínových" úrovní a jenom neprosexovala druhou půlku knihy :-)) Určitě budu dál sledovat tvorbu Katky a plnit knihovnu jejíma knihama.

ciniminisek
12.03.2014 5 z 5

Co si budeme povídat, mafiáni, práce snů s bohatým platem a krásní, statní muži kolem vás. Je to nereálné a taková menší pohádka, ale přesně proto, tyto knihy čteme. Takže to neberu jako negativum, pouze jako veliké plus.

Příběh se mi četl velmi dobře. Stránky ubíhaly a já se hrozila toho, že už budu na konci. Kniha je pěkně zakončená a mě nezbývá nic víc, než Paige a Michaelovi držet palce.

K samotnému závěru začínala být kniha lehce nasládlá a Paige protichůdná. Hluboce zamilovaný mafián - bydlíš u mě a basta - a dívka, která se vším souhlasí a až později ji dochází, že vlastně neví jak se do té situace dostala, ale když se to vezme, že se ji to vlastně líbí.
Co mě velmi mrzí, byla lehce emočně useknutá, smutná pasáž. Nechci prozradit která, protože bohužel já sama, jsem si ji přečetla na zadní straně knihy a tomu dávám velké mínus.