Nebezpečná láska

Nebezpečná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143262/bmid_nebezpecna-laska-Eep-143262.jpg 4 1468 364

Bavettovi série

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?... celý text

martula.07
04.12.2013 3 z 5

První dvě třetiny strhující. Pak to bohužel sklouzlo k přeslazenému románku, což mě hodně mrzelo. Konečné vybarvení Paige mi taky moc radosti neudělalo. A konec? Takový kýč.

Terry11
02.12.2013 4 z 5

POZOR celé SPOILER !!!
1) první část knihy: Rozehrává se příběh, seznamujeme se s postavami. líbí se mi, jak autorka líčí povolání Paige
2) Do příběhu vstupuje Michael jako přestárlé dítě. Celý tento úsek je pro mě nový, neotřelý, vypadá to, že má spisovatelka opravdu zkušenost s takovými případy. Užívám si popisu jejich zvláštního vztahu. Pro mne nejhezčí část knihy.
3) Čekám, že milostná zápletka bude spíše s Robertem, takže jsem mile překvapena.
4) Ach jo, říkám si, a je to tu! Další majetnický a kontrolou posedlý Christian (a Gideon). Chudá dívka, co se nerada obléká, a mogul. Pořád čekám, co přijde. A smrt mě zaskočí jako Paige. No to snad ne! ... Aha, přece jenom přijde na scénu Robert. Jenomže zase je všechno jinak.
5) Už na letišti začínám tušit. Jasně, jak jinak změnit život! Takže happyend. A proč ne? V životě jich zas tolik není.
Každopádně je to milé čtení. Hezká stylistika, ich-forma je autentická, nenápadně humorné dialogy, kluci jsou tak vtipní a sympatičtí. Nic nepůsobí násilně, i ten NY je dobře vykreslen. Jen ta Kobra mi nedá spát. Proč je taková?

Daniela19
22.11.2013 5 z 5

Luxusní. Hltala jsem ji jedním dechem :-)

Dana1
21.11.2013

Opravdu hezká kniha, přečetla jsem ji jedním dechem. Napínavá od začátku do konce.

berunka59
15.11.2013 5 z 5

Výborná kniha, přečetla jsem ji jedním dechem..

Sarah01
11.11.2013 5 z 5

První knížka v poslední době, od které jsem se nemohla odtrhnout, dokud jsem ji nepřečetla. Překvapilo mě, že autorka má naprosto skvělou slovní zásobu, samozřejmě svoje dělá také velice bujná fantazie, ale co jsem naposled četla od českých autorů, byla hrůza...opakování některých větných spojení, až to člověka nudí. Můžu opravdu všem jen doporučit, příběh má spád a přesto, že občas člověka napadne, jestli je to ve skutečnosti možné, nakonec si řekne, proč ne, cesty života jsou křivolaké :-)

mrvikovak
09.11.2013 5 z 5

Nevím sice jestli je to z lékařského hlediska možné, aby se dospělý takhle choval jako 4leté dítě, ale je mi to jedno. Knížka mě bavila a dávám plný počet!!!!!!!!

Moruška
08.11.2013 5 z 5

Úchvatná kniha. V první části jsem brečela smíchy a v té druhé lítostí. No a do Michaela jsem se jednoduše zamilovala :-)

kleria
29.10.2013 5 z 5

Úžasná knížka, teď jsem ji dočetla a já vážně nemám slov.. Něco tak úžasného jsem ještě nečetla. A ten konec, dostal mě nečekala jsem to, pár tipů jsem měla, ale tohle ne. Skoro jsem nedýchala, a k tomu brečela :D. Opravdu mě ten konec dostal. DOPORUČUJU STRAŠNĚ MOC!!!!! :DD

vaili
25.10.2013 5 z 5

Tak tato kniha mě opravdu dostala, nejsou v ní žádné pasáže jako ve většině ostatních, které máte chut přeskočit...dlouhé popisky místa, okolí, minulosti či osob. Prostě od začátku do konce jedním dechem přečtené napínavé i vtipné. Prostě dokonalá kniha.

Dith
18.10.2013 4 z 5

Výborný a neotřelý nápad a navíc od české autorky, proto dávám 4 hvězdy (s odřenýma ušima).
Kniha byla velmi čtivá a u některých pasáží, jsem se musela smát jen při té představě dospělého muže, co se chová jako pětileté děcko...
Akorát konec byl pro mě malinko předvídatelný a moc velký happyend, což asi ke knihám tohoto žánru patří, jen by nemusel být tak hrozně přeslazený...
Takže shrnuto podtrženo - vřele doporučuji:)

hrubik
13.10.2013 5 z 5

Perfektní knížka, u které jsem se nasmála, pobrečela si, napětím ani nedýchala. Doporučuji všem.

Milla
06.10.2013 5 z 5

Úžasná knížka. Hrozně se mi líbila. Dala bych i víc hvězdiček než jen 5. Ke konci mi i slzy ukáply.

Apathe
05.10.2013 4 z 5

Kniha se mi velice líbila. Lehce jsem se od ní začetla a nešlo se mi od ní odtrhnout. Zajímavý děj, těžko předvídatelný. Vřele doporučuji.

asterixka
26.09.2013 4 z 5

Kniha pro mě byla velmi příjemným překvapením, zajímavý námět, v druhé polovině už příliš romantiky na mě :-) Ráda si něco dalšího od této autorky přečtu.

P.ary
23.09.2013 5 z 5

Myslím, že už toho tady bylo dost řečeno... takže se nechci opakovat, ale nemůžu si pomoct... wow, paráda, super, bezva... Klobouk dolu, českým spisovatelům moc nedám, ale jsem opravdu ráda, že jsem si přečetla toto dílo :-)

Zdery
20.09.2013 5 z 5

Co na tuhle knížku říct? Úžasně nápaditý příběh, krásně napsané, vtipné a skvělé na tom je, že je to od české autorky.

Markéta.Uli
19.09.2013 5 z 5

Krásná knížka. Originální příběh... Nic podobného jsem ještě nečetla.

renataab
08.09.2013 5 z 5

Četla jsem jedním dechem. Krásná, romantická, napínavá kniha. Obdivuji českou spisovatelku, která příběh zasadila do amerického prostředí. Už se těším na další knihu od autorky.

bzdenca
02.09.2013 5 z 5

Velice zajímavá kniha, hezky napsaná. Četla jsem jí jedním dechem. Hodně jsem se nasmála a dokonce mi ukáplo i pár slz :)