Nebezpečná láska

Nebezpečná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143262/bmid_nebezpecna-laska-Eep-143262.jpg 4 1468 364

Bavettovi série

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?... celý text

Nessa
29.08.2013 5 z 5

Nechci se opakovat po někom, ale tenhle román mě naprosto uchvátil. Docela mě i příjemně překvapil, protože jsem nečekala, že někdo bude schopný napsat něco originálního, co se nebude podobat 50 odstínům a postavám v této knize. Celou knihu jsem přečetla jedním dechem. Nevím co k tomu dodat. Doporučuji k přečtení. Možná Vás tato kniha taky překvapí jako mě. :) Jenom si přeji, aby bylo více takových autorek jako je Kateřina Petrusová. Tahle kniha se totiž opravdu povedla.

usmevavavery
28.08.2013 5 z 5

Musím konstatovat, že tato kniha mě přímo dostala. Konečně nějaký novodobý román, který není pouho-pouhá "kopie" 50 odstínů šedi.

aannyy
27.08.2013 5 z 5

Skvělá kniha :-) naprosto.

Lenny33
16.08.2013 4 z 5

Kniha se dobře četla, i jsem se hodně nasmála - autorka má úžasný smysl pro humor.. Takové oddechové čtení.
Prostě dobře napsaná romantika, kde místo prince na bílém koni přijede mafián v sedanu. :)

Daniel-la
12.08.2013 5 z 5

Super kniha od české autorky. A to mě velice překvapilo. v knize jsou i vtipné pasáže. Doporučuji.

Rose18
09.08.2013 5 z 5

Je to báječná kniha. Vážně. Ten konec mě dostal. Naprosto.

JajaAP
05.08.2013 5 z 5

Úžasná kniha. Michael byl k zulíbání jako dítě a skvělý jako dospělý a celý příběh mě totálně dostal. Paige byla taky neuvěřitelná a Robert mě trošku štval, ale v dobrém slova smyslu. Zato jejich matka byla opravdu mafiánka bez srdce. Moc jsem se bavila, kdykoliv se objevila. Dokonce jsem uvěřila i tomu, že Michael opravdu umřel. Naprosto skvělá kniha u ktéré jsem si odpočinula i se bavila. Ikdyž mě zatím moc nezaujaly knihy od českých autorek tak tahle kniha u mě zabodovala. Rozhodně se k ní někdy vrátím.

Canney
17.07.2013 5 z 5

Já české autory moc nemusím a rozhodně je ani nevyhledávám, ale Kateřina Petrusová se stane mojí malou vyjímkou. Nebezpečná láska je naprosto úžasná kniha! Postavy jsou dobře propracované a vy jim věříte každé jejich slovo. A navíc ještě jsem nečetla žádnou knihu s podobnou zápletkou (myslím Mika).

DarkFireflies
13.07.2013 5 z 5

Stejně jako většina ostatních jsem i já pohlížela na tuto knihu lehce skepticky (novodobým českým autorům se většinou vyhýbám) , ale již po prvních pár stránkách mě to rychle přešlo. Výborně vymyšlený příběh se skvělou zápletkou, postavy si člověk rychle oblíbí a i když přesně nedokážu říct, co mě na knize tak zaujalo, přečetla jsem ji jedním dechem. Až mě mrzí, že jsem se jejímu čtení tak dlouho vyhýbala.
Rozhodně velmi příjemné překvapení. :)

Anne Leyyd
12.07.2013 4 z 5

Když jsem viděla pochvalnou recenzi na tuhle knihu od mé kamarádky na blogu, byla jsem rozhodnutá, že si ji nepřečtu. Nevěřím totiž českým autorům (pokud nepočítám Němcovou, Čapka, Kutinovou…) Nakonec mi to ale nedalo a jsem hrozně ráda, že jsem se přes svoje předsudky dostala.

Kniha byla napsaná velmi čtivým a milým způsobem. Nenašla jsem jedinou kapitolu, v níž bych se nudila. Zápletka příběhu byla velmi originální (především začátek), pak už se tak nějak dalo předpokládat, jak bude děj probíhat dál, ale to nic nezměnilo na tom, že jsem si čtení opravdu užívala. Vtipné, svižné, romantické, s kapkou napětí.

Pár kapitol před konec jsem si říkala, jestli si jako nedělá s tou nehodou autorka legraci. Ale po chvilce přemýšlení mě napadlo, že by to mohlo dopadnout přesně tak, jak to nakonec dopadlo, takže jsem ani na dálku K. Petrusovou nekamenovala. A i přesto, že jsem ten konec čekala, tak jsem se pak celou dobu usmívala jak osel, protože se mi to prostě moc líbilo :-)

Nemůžu se dočkat, až se vrhnu na druhou knihu a doufám, že bude stejně skvělá jako tahle nebo ještě lepší :-) Bylo mi na konci trochu líto Roberta, ale na druhou stranu, je možné, že se chlapec taky dočká :-)

Ivaver
09.07.2013 5 z 5

Dokonala oddychovka od ktere se nebylo mozne odtrhnout.

stanza
07.07.2013 5 z 5

Hltala jsem stránečku po stránečce,,,, parádně čtivá kniha.

anibeni
06.07.2013 5 z 5

Parádně napsaná knížka, která mi vůbec nedovolila se od ní odtrhnout... navíc knížka české autorky - BRAVO..!!!

andream
01.07.2013 5 z 5

Úžasně čtivá knížka, strhující děj, prostě čte s ejdním dechem, určitě stojí za přečtení -))

pocketka
25.06.2013 5 z 5

úžasná, úžasná kniha. definitivně se zařadila mezi mé stálice, které si určitě přečtu víckrát. super příběh, vtipně a poutavě napsaný. také to je asi jediná kniha ze žánru love story, u které jsem si pořádně pobrečela. doporučuji.

nemeckovatereza
19.06.2013 3 z 5

No teda nic extra, čekala jsem víc po tom co jsem si tady přečetla komentáře. Uprostřed už to bylo zdlouhavé a pak to nabralo divný spád a pak konec.....druhý díl si nepřečtu

evasamankova
17.06.2013 5 z 5

Kniha rozhodně předčila moje očekávání. Nevědět, neuhodla bych, že toto napsala česká spisovatelka. Klobouk dolů, že i v našich končinách může vzniknout taková "světová" milá kniha. Někdy mám pocit, že pokud tady vyjde dobrá domácí kniha, jedná vždy buď o nevěře nebo o hrůzách války. Proto je pro mě Nebezpečná láska velkým překvapením. Příjemné a milé čtení se sympatickými postavami. Humor, láska, smutek... V nejbližší době si musím pořídit i volné pokračování. A doufám, že autorka bude psát dál.

Jane87
16.06.2013 5 z 5

Jednoznačně zatím nejlepší kniha co jsem v tomto roce četla. Neuvěřitelně strhující děj, ani stránku jsem se nenudila. :) Těším se, až si koupím pokračování a upřímně doufám, že kniha bude stejně tak dobrá.

v.e.v.er.ka
11.06.2013 5 z 5

Wow.... nejlepší kniha jakou jsem doposud četla.... tak po 5 letech možná i víc jsem u knížky dokonce brečela.... Za mě super... žádná slaďárna která by se však z názvu dala čekat...!!! Děkuji za to že se mi tahle kniha dostala do ruky!!!

suze
01.06.2013 5 z 5

Tato knížka je důkazem toho, že česká knížka neznamená špatná knížka... Mám totiž pocit, že hodně lidí dneska po dané knížce nesáhnou už jen proto, že je napsána českým autorem.... Já jsem si také myslela, že půjde spíše o průměrnou knihu, ale byla jsem mile překvapena. Knížka byla hodně zajímavá a měla spád.... Určitě doporučuji.