Nebezpečná láska

Nebezpečná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106611/nebezpecna-laska-106611.jpg 4 1468 1468

Bavettovi série

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?... celý text

Aymira
24.03.2016 5 z 5

Příjemná oddychovka, pokud máte zrovna chuť na nějaké to čtení pro holky.

midlajs
18.03.2016 3 z 5

Ze zacatku to bylo dost zajimave. Opravdu. Byla jsem tada, ze se mi libi neco od ceskych autoru. Ale po ctvrtce knihy to zacalo - nuda. Par pasazi zajimavych, jinak nuda. A ta hlavni hrdinka mi strasne lezla na nervy. A ten jeji z ni byl az moc paf... Neprijde mi, ze se z takove obyc holky mafiani padnou na zadek. A neverim, ze by Mikee mohl mit s vyberem volnou ruku... Ale to uz je jinej smer mysleni.

jajinka.78
07.03.2016

Opravdu krásná kniha...

ivousekk
26.02.2016 5 z 5

Skvely pribeh, ktery budete hltat od prvni stranky az po tu posledni.

MartasMartas
22.02.2016

jedním slovem ,,´ŽASNÁÁÁÁ,,

Ewik
14.02.2016 5 z 5

Naprosto fantastická knížka. Jen nechápu, jak to, že se mi do rukou dostala až teď. Paige se mi líbila. Starostlivá, milá holka, která své pacienty má skutečně ráda.

Robertův "bubákovský" styl mi přišel moc legrační. Jeho Jekyllovské proměny přicházely náhle, stejně jako moje vnímání. Někdy jsem se smála, jindy jsem si říkala, jaký to není trouba. Avšak dojímala mě jeho starost a láska k nemocnému bráchovi. Trošku mě to donutilo přemýšlet, kolik sourozenců by se v tomto stavu o sebe chtělo starat. Ale Robbie si mě získal. I přes to jeho neustálé hudrání jsem byla do něj blázen. :-) Celou knihu jsem mu fandila. Skoro jsem brečela smíchy, když se ráno s kocovinou vzbudil v Mikově bytě a řval, že mu někdo přeřezal tkaničky. To jsou starosti takhle po ránu. :-)

Mikee byl sladkej, ale taky pěkně majetnickej. Na druhou stranu, kdo by nechtěl, aby o něj jeho drahá polovička s takovou starostí pečovala a rozmazlovala ho. I když za ten husarský kousek co předvedl, si zasloužil víc než jen krvácející nos. (Dobře ty, Paige!)

A co se týče Theressy a Jonnyho? Ty jsem si zamilovala snad úplně nejvíc. Johnny mě fakt bavil. Skoro celou knihu jsem se musela něčemu tlemit a velmi často i hlasitě smát. Fakt jsem to oběma bráškům nějakou dobu všechno žrala i s navijákem.

Tahle knížka je fakt báječná. Je to poklad a jsem moc ráda, že jsem ji četla. Můžu jedině doporučit!!! Donutila mě smát se i brečet. Moc se těším na další díl.

Jaruce
06.02.2016 5 z 5

Úžasná kniha, moc hezky se četla s lehkostí a zájem ke konci jsem brečela jako želva a říkala si, že to takhle nemůže dopadnout a konec opravdu překvapil. K téhle knížce jsem se dostala náhodou a vůbec ted nelituji mám z ní hezký pocit. Mám v úmyslu přečíst vse od autorky

Aracely
05.02.2016 5 z 5

Moc , moc , moc krásná kniha !
Dlouho mi ležela v knihovně jen tak ladem a po přečtení prvního dílu si říkám Proč ?! Mám půjčené všechny 3 díly a nějak se mi do nich nechtělo , což byla Velká chyba ! Od Petrusové už jsem četla S hlavou v oblacích a Pekáč buchet a líbilo se mi to , akorát to byly takové ,, jednohubky " i když sladké. A tahle trilogie , to je úplně jiný šálek kávy. Z prvního dílu jsem doslova ,, unešená. "

Recenze v záložkách :-)

petvet
04.02.2016 5 z 5

Úžasná kniha, která chytne za srdce. Líbilo se mi téma (nápad knihy, sympatické hlavní postavy a jejich životy..).Knihu jsem měla přečtenou za jediný den. Všem doporučuji, hodnotím 5* :)

nellynelca
03.02.2016 5 z 5

Dokonalost , dala bych jí miliony hvězdiček. Zamilovala jsem se do týhle knížky =) Určitě jsem to nečetla naposledy. Už ted mi ta knížka strašně chybí . Těším se na další dva díly až mi příští týden přijdou a jsem na ně strašně zvědavá. Tato kniha mě naprosto dostala (ten šok tam já myslela, že se zbláznim) Paige my byla už od začátku sympatická a Mikee byl úplně úžasný =D

hexe
26.01.2016 5 z 5

Velmi povedeny roman, nechybi napeti, humor i trochu te kriminality z podsveti. Cetla jsem celou radu a opravdu moc povedene. Velmi hezky napsane, libi se mi stil psani, cte se to snadno a tak vas to pohlti ze musite docist do konce. Doporucuji.

MinaHawke
21.01.2016 5 z 5

K téhle knize jsem se dostala náhodou, ale nelituji toho, že jsem si ji přečetla. Mafiánská rodinka, skvělý téma. Musím říct, že jsem se nasmála, ale slza ukápla a nejen jedna, to když měl Michael "autonehodu", ale naštěstí autorka nezklamala a konec se vyvedl :)

Pedruska01
10.01.2016 5 z 5

Ano, jistě, samé pochvalné komentáře a já se k nim jednoznačně musím přidat. Od autorky jsem měla tu čest číst její 2 knihy a byly skvělé! Proto jsem se těšila i na tuto, i když, přiznám se, měla jsem malinké obavy. Však vše zažehnáno. :)
Přiznám se, že jsem knihu nemohla jen tak pustit z rukou - fakt to nešlo. Četlo se to báječně a bohužel i rychle. Kniha obsahovala vtip, sarkasmus, lásku, nebezpečí atd. Bylo to hrozně fajn. Paige mi sedla, neměla jsem s ní žádný problém a mafiánský bráchové? Paráda. :D
Když autorka popisovala jak malý velký Mike dovádí, neuměla jsem si v té roli představit prostě dospělého muže. Pořádně jsem si to neuvědomovala a viděla jsem jen opravdové děcko.
Věčně jsem se musela culit a smát - fakt pořád. :D Ke konci mě příběh dohnal k slzám. Zkrátka se mnou kniha zacvičila, jak s vyšlapanejma cvičkama.
Ohledně Roberta, pořád jsem si myslela, že nějakým způsobem bude třeba chtít Paige, ale vztah/pouto projevené vůči bratrovi byl ještě obdivuhodnější. A taky, bylo mi ho u jistých fázích děje líto. V pasáži, kdy mě z ničeho nic napadly slzy, jsem vývoji moc nechtěla věřit, tak nějak jsem doufala v habaďůru, ale pak jsem i pochybovala, že bych se spletla? Ale, i když tomu tak nebylo, bylo to milé (ne)překvápko. :)
Příběh se mi moc líbil, autorka umí skvělé psát, což potvrzuje ta energie a humor v jejích knihách. A kdo by se nechtěl vžít do příběhu, kde vás miluje takový muž s takovými "možnostmi"! :) Za mě jisté ano.

studentice
09.01.2016 3 z 5

Podlě mě nejlepší knížka od této autorky, protože na rozdíl od ostatních obsahuje humor a výbornou zápletku.

Kyta
22.12.2015 5 z 5

Jsem nadšená!
Vlastně jsem nevěděla, co přesně mám čekat - možná hodně té mafie a kriminality? Nebo naopak oné "nebezpečné lásky"? Dostalo se mi od všeho trochu a jsem spokojená. Děj mě vtáhl do děje hned na první stránce a já se od knihy nemohla odpoutat. Řekla bych, že docela dobrý start (i konec). Čtivost, nápaditost, originalita, napětí, láska. A autorčin smysl pro humor. Nic mi tam nechybělo a četlo se mi to vážně skvěle. Moc se mi nestává, že bych pro čtení nějaké knihy obětovala několik hodin (/menší většinu) místo spaní; tady mi to však přišlo úplně normální. Rozhodně nelituji času stráveného nad touhle skvělou knihou. Dokonce mi ke konci ukápla nejedna slza. No co dodat. :)
A aby se nezdálo, že tuhle knihu vychválím až do nebes, musím říct, že by se na ní našlo pár negativních maličkostí. Např. ne vždy kniha byla dostatečně čtivá a já ji poté musela na chvíli odložit. Možná teď někoho naštvu, ale - Michael mi občas připomínal Christiana z Fifty Shades.

Ze všech hlavních postav jsem si nejvíc oblíbila Roberta a Johnnyho; proto mě docela potěšilo, když jsem zjistila, že se Robert ukáže i v dalším díle. :) !
...
Autorka nezklamala. Nevím přesně, kdy čtenáři začali mít něco proti českým spisovatelům, ale paní Petrusová ukázala, že i čeští autoři dokážou vytvořit úžasné dílo. Určitě se těším na další díly a vřele DOPORUČUJI!

kalimaskry
22.12.2015 5 z 5

Včera jsem dočetla Nebezpečnou lásku. A řeknu vám, že nikdy sem nezažila, že bych měla všechny emoce u knihy.. Počínaje smíchem, stresem, vztekem a poté se těšila na druhý díl. Úžasná kniha.

Téra
12.12.2015 4 z 5

Skvělá knížka. U první půlky jsem se opravdu hodně nasmála. Akorát ten zvrat na konci jsem autorce teda vůbec neuvěřila a čekala jsem, že to dopadne, tak jak to dopadlo.

Karolína18
12.12.2015 3 z 5

Do doby, než se Mike proměnil, byla knížka vážně super. Neohrané téma mě okouzlilo a často jsem se absurdním scénám i dialogům musela smát. Malý Mikee si mě ihned získal.
Avšak poté to šlo s dějem z kopce. Musela jsem se do čtení číst a odkládala to tak dlouho, dokud jsem nepřečetla skoro všechny své oblíbené knížky a už se neměla na co sama před sebou vymlouvat. Nakonec jsem příběh mafiána a ošetřovatelky dolouskala a velebím veškeré svaté zato, že tato love story nebyla delší. Přitom autorka píše vážně úžasně. Nedokázala si však odpustit jasně čitelné zápletky, při kterým jsem jenom vzdychala utrpením.

kala43
14.10.2015 5 z 5

Supr kniha. Napsaná poutavým a čtitelným způsobem, který mě vtáhl do děje. Prostě super.

Elisa.Day
13.10.2015 5 z 5

Výborná oddechovka, pro mě ideální knížka do porodnice, hezky mi to tam s ní uteklo :-) Moc jsem se bavila a už se těším na další díl série.