Nebezpečná láska

Nebezpečná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106611/nebezpecna-laska-106611.jpg 4 1469 364

Bavettovi série

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?... celý text

Ivule_M
25.12.2017 5 z 5

Úžasná kniha, kterou nejde odložit :-)

85prcek
17.12.2017 5 z 5

Zasmála jsem se, pobrečela si, vážně skvělá knížka. Až mě mrzí že je konec. Úžasně napsané

Flyn
29.11.2017 3 z 5

Vyborne, takze koukam ze bych se mela zamerit i na ceske autory...je mi stydno ze jsem jim moc neduverovala. Tak ted smele do druheho dilu! ;)

princeznaaura
17.11.2017 5 z 5

Mysl 6tiletého v těle 30tiletého - dost dobrý námět.

veverka23
06.11.2017 5 z 5

Krásná kniha, příjemně čtivá..

jani.ruzicko
02.11.2017 5 z 5

Knížka mě velmi mile překvapila ! =) Rozhodně to mělo nápad! Velmi pěkně se příběh četl, fakt jsem se nemohla odtrhnout, protože jsem potřebovala vědět, jak všechno dopadne. Asi jsem ten konec pak už předvídala, to ale neznamená, že mě to nesežehlo. Rozhodně mohu doporučit!!! =)

x.capricorne
26.10.2017 5 z 5

hodně čtivě napsáno, přečetla jsem takřka jedním dechem. Když porovnám s Hlavou v pejru a Pekáčem buchet, tak zatím jednoznačně nejlepší!

morpyth
04.10.2017 5 z 5

K téhle knize sklouza má ruka v podstatě z nouze. České spisovatele nevyhledávám a když se ukázalo že se to odehrává v NY... Je, kolena se mi podlamovala strachem co z toho vypadne, ale ukázalo se hnedka na první stránce, že je to napsáno velice čtivě. A když se tam objevil Mike, tak bylo jasno. Knížka najednou byla moc tenká a celý příběh moc rychle utekl. Větší část je vtipná, svěží a opravdu se u ní upřímně pobavíte. Postavy vám nebudou dělat žádné velké problémy. Jsou sympatické a chovají se přirozeně. S potěšením zjistíte, že ani Paige není žádná srágora a dokáže bojovat.
Pouze konec mi přišel takový okoukaný, ohraný a po tom perfektním začátku poněkud slabý. Ale dobře, dejme tomu. Nějak to autorka zakončit musela a myslím, že se jí to i povedlo.
Jako oddechovka je to super počtení. Takže můžu jen a jen doporučit. Za mě 4 a půl * (což nejde, takže opět zaokrouhluji nahoru).

ardeas
03.10.2017 4 z 5

Teda... to je ale príbeh :) Musím uznať, že fakt milo prekvapila, vysokú mienku si ponechala až do návratu do NY. Tam to potom spadlo do bežného priemeru, finále neprekvapilo - bolo to poriadne klišé, no beriem to ako nutné zlo :)
Nedá mi nepoznamenať, že tam neboli žiadne podrobné popisy sexu a som rada, lebo by kniha mala o 200 strán viac a dej by stál zbytočne na mieste.

Som zvedavá na ďalšie diely a dúfam, že budú mať iný koniec.

Joyce24
30.09.2017 3 z 5

Není to špatná kniha, ale čekala jsem od ní víc. První polovina knížky byla lepší, druhá už zaváněla červenou knihovnou.

Ila117
20.09.2017 5 z 5

Skvělá kniha, díky ní se cítim opět v Itálii s pressem v rukou...:-)

cukrovka
14.09.2017 5 z 5

Velmi čtivá knížka, zajímavý příběh, sympatické hlavní postavy. A ten závěr úplně super, slzy jsem nestačila utírat.

nani_nka
25.08.2017 4 z 5

Musím sa priznať, že veľmi nevyhľadávam knihy od slovenských a českých autorov, ale keď som narazila na túto knihu a prečítala si toľko pozitívnych komentárov, rozhodla som sa ju prečítať. Síce stále si neviem tak v reáli predstaviť situáciu, že by som sa zaľúbila do muža, ktorého keď som spoznala, bol duševne vyspelý ako 10 ročný chlapec. Ale v tejto knihe to nejako proste funguje :) Ak hľadáte oddychovú romantickú knižku s trochou napätia určite po Nebezpečnej láske siahnite. Ja si prečítam určite aj pokračovania.

Tétéčko
23.08.2017 5 z 5

Tak to už byla druhá kniha (po Bleděmodře pruhovaným), kterou napsala česká autorka a která se odehrává v New Yorku. Tady navíc mafiánské téma, poúrazové chování, trocha lásky a humoru. Obě knihy se mi líbily, přestože jsou každá úplně jiná.

Klárka83
06.08.2017 3 z 5

Knížku jsem si přečetla na základě recenzí. Nikterak ohromená z ní ale nejsem. Některé pasáže byly zdlouhavé a postrádaly spád. Od poloviny knihy jsem přeskakovala stránky.

cinapo
18.07.2017

Chtěla bych požádat komentující, aby prosím, označovali ve svých komentářích spoilery! Bylo by to vážně prima.

mandari
08.07.2017 5 z 5

Oddechová romantika, ale s krásným a velmi zajímavým příběhem plným nečekaných zvratů. Moc se mi kniha líbila a rozhodně ji doporučuji k přečtení.

Aríka
06.07.2017 5 z 5

Musím říct, že knihy od novodobých českých autorů moc nečtu, respektive j emoc nemusím. Nicméně, tato knížka je opravdu něco. Je psána v ich- formě, což je pro mě velké plus, je to román s detektivními prvky a postava, do které se hlavní hrdinka zamiluje je chlap, který se po něhodě mentálně vrátil do dětských let, a navíc pochází z rodiny mafiánů. Hlavní hrdinka samozřejmě přijde sama na to, že pracuje pro mafiány. No, co k tomu víc dodat, doporučuji a ještě jednou doporučuji.

ajla5
02.07.2017 4 z 5

Moc pěkný příběh. Líbila se mi ta část, kdy byl Mike malý kluk, ale úplně nejvíc popis Paigeina smutku po jeho smrti. Ten mi připadal opravdu reálný.

Janpa
03.05.2017 5 z 5