Nebezpečná láska

Nebezpečná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106611/nebezpecna-laska-106611.jpg 4 1468 1468

Bavettovi série

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?... celý text

BlackFun
02.04.2015 5 z 5

Po delší době dávám 5 hvězdiček. Příběh byl vyprávěn s lehkostí a vtipem, moc jsem se bavila a knížku jsem dočetla za den :) Občas každá z nás potřebuje vypnout a přečíst si takový krásný a milý ,,blábol" a odreagovat se od všední reality! Mě se to povedlo dokonale a jsem za to autorce moc vděčná!

Katera
30.03.2015 5 z 5

Jedničku jsem četla jako poslední z této trilogie. Asi jsem se u ní nejvíc nasmála, ale líbila se mi celá série a docela by mě potěšilo pokračování třeba o Kevinovi. Dlouho jsem si nebyla jistá jestli to Michael na všechny nehraje. Bohužel jsem se připravila o napětí z konce příběhu, neboť jsem z dalšího dílu už věděla jak to s ústředními postavami dopadne. Možná to není žádné veledílo, ale dobře se četlo. A proto i když málo kterou knihu čtu vícekrát, myslím že k této sérii se s chutí vrátím.

Edona
24.03.2015 4 z 5

Jsem lehce v rozpacích.. Nevím co napsat! Dle recenzí a doporučení je to jedna z těch nejlepších knih. Proč na mě ale tento metr neplatil? Kniha je přece čtivá, svižná, místy možná až průhledná.. Ale ze všeho nejvíc jsem zklamaná. Nevím, co jsem čekala, ale rozhodně to nebylo to, co jsem dostala. Mafie jako taková v této knize je k smíchu, pro mě už nic nepředčí Maria Puza a jeho Kmotra. Samozřejmě i stejné jméno jedné z hlavních postav Michael - Michael Bavetta a Michael Corleone - to snad ne.
Mikeyho si nešlo jinak, než-li oblíbit, i přesto, že konec byl více než předvídatelný. Za něj a Spidermana dávám čtyři hvězdičky.

Katschka
02.03.2015 3 z 5

Jsem lehce v rozpacích. Na to, jaké kladné hodnocení tu vidím jsem čekala trošku těžší kalibr. Kniha je bezesporu čtivá, za jedno odpoledne se dá zvládnout hravě, ale...
Téma zajímavé, dialogy dobré, místy vtipné, nápad taky neobvyklý. Ve velké většině případů mi moc nesedí když se česká autorka pustí do příběhu z jiné země, než je ta rodná, tady mě to ale vůbec nerušilo.
První polovina dobrá, ale ta druhá... Jak vystřižená z červené knihovny a konec to korunuje, nemůžu si pomoct. Nevím, nevím, jestli se pustím do dalších dílů.

Petiz
18.02.2015 4 z 5

Velmi ctiva kniha. Bavila me prvni polovina a ve druhe polovine jsem pochopila, proc se v nasi knihovne nachazi v romanech pro zeny. Ocenuji, ze jsem do posledni chvile netusila jak to dopadne a knizka me drzela v napeti, ikdyz byl konec mozna trochu pritazeny za vlasy.

marasaj
08.02.2015 5 z 5

Tak tohle byla skvělá jízda.. Nemohla jsem se odtrhnout a když už jsem musela, těšila jsem se až zase budu mít chvilku na čtení :) Katka píše prostě skvěle!

Hasali
04.02.2015 5 z 5

Krásné.... zpočátku zajímavý námět dítěte v dospělém těle, pak červená knihovna a pak.... no kdyby to dopadlo jinak, než jsem si během čtení usmyslela, zlobila bych se!! ale nedopadlo .. bylo to přesně tak, jak to mělo být. Teda sice nic převratného, žádné překvapení, ale krásně napsané, čtivé od začátku do konce

Alienn
03.02.2015 4 z 5

Líbí se mi styl psaní autorky, ale čtyři hvězdičky dávám jen za první polovinu knihy - muž v těle dítěte. Pak už z mého pohledu měla kniha sestupnou tendenci a byla z toho přiliš velká slaďárna.

studentice
31.01.2015 3 z 5

Podle zdějšího hodnocení jsem očekávala od knížky trochu více. První polovina knihy se četla skvěle, sice jsem si při čtení často říkala, že už jsem tohle někde četla, ale bavilo mě to. Druhá část mi přišla překombinovaná a jako vystřižená z červené knihovny. Není to asi můj šálek čaje.

mysterry
24.01.2015 5 z 5

Příběh na jedničku, atmosfera také za jedna, prostě dokonalá souhra napětí, spádu a čtivosti. Hned se vrhnu do dalších dílů.

TessaJean
20.01.2015 5 z 5

Musím dát všech pět hvězdiček za nádherně napsanou knihu. :) Opravdu jsem se od ní neodtrhla a jak jsem se bála že to bude až moc velká slaďárna tak příběh mě celkově opravdu potěšil. Po čtení všelijakých thrillerů jsem zase vzala do rukou knihu plnou lásky a očekávání!

Sonula25
18.01.2015 5 z 5

Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla. Doporučuji přečíst společně s dalšími díly. :-)

EvaSupovic
09.01.2015 5 z 5

Nejlepší ze série Bavettových a skvělá kniha. Jedna z mých nej nej nej :-)

Lea
09.01.2015 3 z 5

Na českou autorku dost zdařilá práce. Kateřina píše jednoduše, ale přitom poutavě a moc se mi zamlouvaly její dialogy. Co se týče nápadu, musím říct, že mě zaujal, ale bála jsem se, že se dočkám jen další naivní love story. To se splnilo jen z části. Mikee jako dítě byl velice zajímavá postava. Musím říct, že autorce se dařilo vykreslit Michaelův charakter opravdu věrohodně! Místy jsem se přistihla, že si představuju malé dítě a musela si připomínat, že je to vzezřením dospělý chlap. Naštěstí to bylo v knížce často připomínáno. Bohužel po superlativech přichází i druhá stránka věci. A to je konkrétně část po Michaelově "probuzení". Proč bylo všechno najednou tak hrr, když potom následovaly zdlouhavé pasáže o ničem? Další věc se týká postav. Chápu, že není lehké dávat osobnost postavám, které jsou na vedlejší koleji, ale tak nějak na mě žádná nedýchala životem. Byly jako vhodně rozmístěné figurky. Drsnější starší bratr, bezdůvodně zlá matka, a co se vlastně stalo s expřítelem policajtem, když už tam musel dělat takové horké chvilky? No a pak ten konec. Kdo ho nečekal už od chvíle, kdy se Paige zhroutil svět, ten musel přeskakovat stránky. Sakumprásk povedený nápad, čtivé provedení, kde nechybí napětí, láska ani humor, a klišé jak stehno na závěr. Půl hvězdičky navrch za autorčinu upřímnost v choulostivých věcech a fakt, že z Paige neudělala typickou Mary Sue.

rosemari
01.01.2015 5 z 5

No teda vazne ma prekvapila kniha je uzasna a som velmi rada ze je to "nasa" spisovatelka nemam jej co vytknut Paige a jej sarkasticke poznamky tesim sa na 2 diel idem nan este ze je Novy rok

Haldasha
31.12.2014 5 z 5

Perfektni kniha, zacala jsem cist a nemohla se odthnout a bylo mi lito , ze za jeden vecer bylo precteno. Mohla byt cist dal a dal. Urcite doporucuji si precist :)

Stepus22
26.12.2014 5 z 5

Pěkná knížka, originální zápletka. Doporučuji.

Leniiis
16.12.2014 3 z 5

Jak už tu psalo víc lidí..ze začátku super, paráda..nevěděla jsem, kdy přestat číst a od poloviny mi knížka přišla slabší a chvilkama jsem se i nudila. Bohužel. A jestli si přečtu další díly? Možná tomu dám šanci.

wladka.peters
04.12.2014 3 z 5

zboznovala som tuto knihu
skvela hlava hrdinka, rozkosno dospelo-nedospely hrdina -ked si myslel, ze je decko-, trapasy, zazitky
- vsetko to skazilo, ked si Mike spomenul, ze je dospely clovek a zacal si vztah s Page, prislo mi to uchylne, na totalku!!!!

Lenka.Vílka
19.11.2014 4 z 5

Tahle kniha se cetla opravdu sama! Ani jsem si nevsimnula a najednou byl konec...ze ji prectu za jeden vecer, me prekvaoilo...knihu bych rozdelila na tri casti: pred navratem (ta je rozvodne za 5*), zbytek dovolene ve srubu (to je za 4*) a navrat do new yorku (to je za 3*)...ale celkove jsem byla vic nez spokojena :) v tomhle pripade, kdyby mi nikdo nerekl, ze ctu knihu od ceske autorky, nepoznala bych to...rozhodne prectu dalsi dil...