Aristokratka na koni

Aristokratka na koni
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308389/bmid_aristokratka-na-koni-4S9-308389.jpg 4 2762 2762

Aristokratka série

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Projekt nazvaný Aristokratka před smrtí se zdá být skvělým řešením. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt Aristokratka před smrtí je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu.... celý text

Ticiana
08.11.2019 4 z 5

Tahle se mi líbila. Docela jsem se i nasmala. A konečně tam byl i trochu vic Max. Tak a jde se na poslední dil.

manelka
08.11.2019 4 z 5

Tento díl už tak vtipný nebyl, ale dala jsem ji na 2x :)

Pablo7
03.11.2019 3 z 5

Poslechnuto jako audio hned po druhém dílu. Přeci jen se kniha dost opakuje a tak mě to bavilo míň. Nicméně koncem kniha se to trochu rozjelo. Nenáročná oddychové čtení.

Němka138
30.10.2019 5 z 5

Tetička Nora je skvělá !

kacaaba
29.10.2019 5 z 5

Tak je to pořád stejný. Vtip pokračování neztratilo a moc se mi to líbí.

petrzel
26.10.2019 4 z 5

Přečetla jsem za jeden večer, protože jsem nemohla večer spát, ale už mi to nepřišlo tak vtipné jak první knížky, ale dobrá oddechovka to byla .

kofola33
14.10.2019 5 z 5

Treti dil se mi zdal lepsi nez druhy, pobavila me teticka Nora, jsem zvedava jestli se objevi ve filmu. Opet prijemne cteni, ktere pobavi a sem tam se jeden i zasmeje. Pro me velice prijemna zmena zanru, nejradeji ctu thrillery. Uz at je venku ten film!

KlaraJahoda
13.10.2019 4 z 5

Tento díl již byl o poznání lepší než Aristokratka ve varu, kde se mi koutky úst ani nezachvěly. Miluji ten sarkastický způsob vyprávění a u tohto dílu jsem několikrát propadla hlasitému smíchu, nehledě na okolí. I rozsah knihy je již větší než druhý díl, avšak bohužel na Poslední aristokratku stále nemá. Potvrzuje se mi ale, že Bočkovy knihy se nesmí číst jedna za druhou, jinak nezanechají správný dojem. Každopádně tento díl jsem si užila a po nutném oddechu se těším na vlnu zločinu.

bekule
08.10.2019 2 z 5

Třetí díl už je slabota, myslím že stačilo skončit u jedničky.

Nikolda
07.10.2019 5 z 5

Po trochu slabším druhém díle jsem se zase od srdce zasmála.

kercah
02.10.2019 4 z 5

Třetí díl aristokratické rodiny, už byl více předvídatelný než v ostatních knihách. Rozhodně mě potěšila nová postava tetičky Nory, která se z ničeho nic objeví na zámku. Za mě se autor této postavě věnoval málo, spíše okrajově a tak doufám, že jako všechny humorné postavy to tetička Nora rozjede v další knize :).

Bar16
29.09.2019 4 z 5

Další díl se veze na vlně dvou předchozích - čtivá, milá oddechovka s vtipnými momenty. Doporučuji :-)

Dela111
18.09.2019 5 z 5

I třetí setkání se svéráznou rodinou Kostků mě bavilo, i když frekvence záchvatů smíchu oproti minulým dílům byla u mě o něco nižší.
Milada stále nevzdává boj o návštěvníky a ve snaze vydělat co nejvíce peněz rozjíždí projekt "Aristokratka před smrtí" a pořizuje Marii rakev. Když to tak úplně neklapne, vrhne se na nový projekt "Jak vytěžit návštěvníka", kde jsou poplatky za všechno možné a chybí snad už jen poplatek za dýchání ;-).
Líbila se mi postavička nové příbuzné tetičky Nory. Je to úžasná osůbka s obrovským potenciálem k využití.
Nechám plný počet hvězdiček, i když tentokrát by hodnocení bylo tak 90 %.

Marci18
16.09.2019 4 z 5

Předchozí díly o mladé aristokratce jsem přečetla velmi rychle, ale u této jsem se trošku sekla. Možná je to i tím, že mě kniha už tolik nebavila, jako předchozí dva díly. U třetího dílu jsem se již tak nenasmála, jako u prvního a u druhého. Ale i tak stále doporučují pro oddechové čtení, nebo na dovolenou.

Aleen
11.09.2019 4 z 5

Předchozí knihy o mladé aristokratce jsem četla, tuto jsem poslouchala na CD. Bylo to krátké... :-) Pobavila jsem se, i když jsem se nepopadala za břicho. Fakt jsem ráda, ze jsem nedala na názory o upadající zábavě Bočkových knih. Za mně slušná spokojenost.

tessa.mik
09.09.2019 5 z 5

Nevím jestli to je tím, že jsem si po prvních dvou dílech dala pauzu ve čtení, nebo je třetí díl prostě nejlepší :D Celý díl jsem přečetla během jednoho dne, smála jsem nahlas - nejvíce mě pobavila tetička Nora :D.

tonysojka

29.08.2019 5 z 5

Já ji fakt žeru.

EvaApple
28.08.2019 4 z 5

Je to už trošku natahování prvních dvou dílů, ale pořád příjemně čitelné a vtipné

Margherita_N
26.08.2019 5 z 5

Pokračování prvního a druhýho dílu, Marie už dostala i nějakou osobnost, vzteká se, nadává a myslí na aristokrata Maxe. Pořád super vtipný!