Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka

Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386927/bmid_aristokratka-a-vlna-zlocinnosti-na--NxO-386927.jpg 4 1999 480

Aristokratka série

Po tragické smrti princezny Diany se ruší repríza rozverné historické revue s Helenkou Vondráčkovou a Heinrichem Himmlerem a na Kostce je vyhlášen smutek. V zámecké kapli vzniká pietní místo s kondolenční knihou a z oken visí černé prapory. Aristokratka Marie využívá příležitosti a odjíždí na hájovnu za Maxem. Není ovšem jasné, jestli nejedná v pominutí smyslů. Na zámek dorazí několik osob, které rozpoutají vlnu zločinnosti. Podaří se Marii celou tu zašmodrchanou situaci rozplést? Tento titul je již čtvrtým ze série mimořádně úspěšných humoristických románů o „poslední aristokratce“.... celý text

Lusik88
17.12.2020 3 z 5

Davam 3,5 hvezdy, predevsim za ten skvely zaver!!! Takhle jsem se uz dlouho nezasmala! A to jsem si do pulky knizky rikala, ze tak dve hvezdy maximalne. Diky za ten novy zavan sveziho vzduchu v zivote Aristokratky

knihomolka27
04.12.2020 5 z 5

Ze všech dílů určitě nejslabší, ale nemůžu říct, že bych se nesmála. Celá kniha utíká jako na běžícím pásu...jen je škoda, že se věnovala v podstatě jen jedné opravdu malé zápletce a trochu zapomínala na postavy. Jinak mám, ale autorův humor moc ráda a jeho další knížku si přečtu.

Všem kdo si chtějí přečíst rychlou, humornou oddechovku vřele doporučuji.

Ava365
02.12.2020 2 z 5

Tato téměř "kultovní" záležitost mi byla doporučena, ale bohužel - zklamání. Omšelé vtípky bez nápadu.

VeruMalfoy
26.11.2020 5 z 5

Po předchozích dvou slabších dílech se autor zas dostal do formy a opravdu jsem se nasmála. Dokonce si troufám tvrdit, že tento díl je ze všech nejlepší a nejvtipnější.

betička
20.11.2020 4 z 5

Oddechové čtení z kterého plyne, že s Lexaurinem se to nemá přehánět :-) a už vůbec ne jej kombinovat s ořechovkou ;-)

Kuci12
19.11.2020 4 z 5

Nečteno, ale slyšeno a šlo o vůbec mojí první audioknihu a rozhodně tedy ne poslední. Veronika Khek Kubařová byla skvělá a její pojetí Sonyho a Angeliky nemělo chybu. Poslouchala jsem při práci a několikrát vážně vyprskla nahlas. Takže doporučuji a určitě se těším na další načtenou knihu od Verči.

Leňouza
16.11.2020 5 z 5

Za mě jeden z nejlepších dílů. Trochu jsem se toho bála po tom hodnocení tady, ale doslova jsem řechtala nahlas :-D

Bubo19
14.11.2020 3 z 5

Nutně jsem potřebovala oddechovku a tou tato kniha opravdu byla. Musím říct, že první polovina knihy mě zrovna moc nebrala, ale v závěru jsem se i zasmála, takže kniha účel splnila.

VojtěchL.
02.11.2020 3 z 5

V porovnání s předchozími díly lze tento označit za slabší kus...

Sejna1955
26.10.2020 4 z 5

Pobavil jsem se, zvlášť v druhé půlce knihy, když spisovatel popisuje přípravu a způsob zcizení obrazu.

zuzi.d
23.10.2020 4 z 5

Trochu useknutý konec, ale v průběhu jsem se opravdu hodně nasmála. Nejvíc snad nad záplavou velmi barvitých přirovnání. Jako terapii humorem rozhodně doporučuji.

jaroiva
21.10.2020 3 z 5

Nejslabší z dosavadních dílů. Spíš už nastavovaná kaše. Ale párkrát jsem se i zasmála nahlas a to se počítá.

Deena_
07.10.2020 5 z 5

Ano je to furt stejné, ale je to taková oddechovka, že se u toho stejně člověk zasměje. Ten opakující se humor mi nevadil a ráda si přečtu i další díl.

PabloFuentes
13.09.2020 3 z 5

Je to pořád vtipné. Párkrát jsem se dokonce zasmál nahlas, za což děkuji hlavně gotické Denisce, ale tak nějak je to už počtvrté skoro to samé. Oceňuji, že autor teď pojal celý pohled na příběh z pohledu zločinců, nicméně radši bych si od autora přečetl třeba druhý díl Deníku kastelána. Nechcete ho pane Bočku napsat? Ne? Ok, snaha byla. Za mě lepší trojka.

DuchDoby
12.09.2020 4 z 5

Výborný styl humoru a absurdní situace. To je to co dělá tuto knihu tak lehce čtivou.

vodovodnice
02.09.2020 5 z 5

Tak jsem dočetla poslední aristokratku a jsem z ní na vrcholu blaha... Jen mám jeden malinkatý problém: nemůžu se dočkat pokračování!!!!
Šmankote, proč to vychází až v říjnu, kdo to má vydržet s nervama?!!!! :-D
Jinak čtvrtý díl je opět "super" a zločinci jsou totálně "psycho" :-)
Ta babka s narkolepsií co mentálně zůstala padesát let zpátky :-D je skvělá nebo ten večírek s Himmlerem, Vondráčkovou a lady Dianou, to prostě člověk nevymyslí, něco tokového se fakt musí stát. :-D
Takových knížek by mělo být víc.

dadako
27.08.2020 5 z 5

Aristokratku mám rád. U ní si vždy odpočinu, odreaguju se a příjdu na jiné myšlenky. Několikrát jsem se neubránil smíchu ani ve veřejné dopravě.

lucifess
23.08.2020 4 z 5

Pořád fajn čtení, ale ze všech dílů za mě nejhorší. Vůbec to není o hraběcí rodině, což mě bavilo nejvíc. Jde o pro mě nesouvisející 2 dějové příběhy, které jsou mimo. Letos by měl vyjít další pátý díl, tak doufám, že si série pro mě napraví reputaci.

Šárka_D
21.08.2020 3 z 5

Lze k tomu napsat jen, že počtvrté už to neoslní.

brzda.
20.08.2020 3 z 5

Tohle byl asi nejslabší díl série, ale pořád si to udrželo svoje kvality.

pro ženy zámecké prostředí

Evžen Boček