Cirkus prokletých

Cirkus prokletých https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93549/cirkus-prokletych-93549.jpg 4 529 42

V USA je lykantropie i vampyrismus legální a město St. Louis je srdcem snah za rozšíření práv nelidí. Anita Blakeová – státem uznaná popravčí upírů – uvízne uprostřed bitevního pole, na němž se mají střetnout prastaří nemrtví o vládu nad městem. Kdo ji získá na svou stranu? Koho bude nucena zradit – tedy za předpokladu, že odstranění vlezlého upíra lze vůbec zradou nazvat. 2. vydání. ... celý text

Literatura světová Horory Fantasy
Vydáno: , Epocha (ČR)

Circus of the Damned , 1995

evik.sv
07.11.2016 5 z 5

Wau to byla jízda ...:) Zatím nejlepší díl...

Fizulka71
01.08.2016 4 z 5

Zase super, Richard je úža a Jean-Claude řádná vtěrka :-) ale k pomilování jsou oba. Děj má opět spád, autorka mě nezklamala, udivuje mě, jak si dovede pohrat s detaily.

Pasadenka
01.05.2016 4 z 5

Na Anitu čím dál víc tlačí pán Města. Ve městě se objevují nový upíři, jejich stáří se dá počítat ve stovkách let. Anita poznává zatím málo známé monstra a objevuje krutou pravdu o vlkodlacích. Získává další znamení a boj o její život se vyostřuje. Ságový děj dojde na konci k prvnímu milníku a k ukončení jedné kapitoly, příběh v sobě skýtá mnoho bojů a postav, které nedostanou takový prostor, jak by si zasloužili.

-LuckyKnihovna-
16.03.2016 4 z 5

Třetí díl této série se mi líbil snad úplně nejvíce. Bylo tam napětí a akce (to je vždy v kažkém díle), ale tady mi to přišlo daleko lepší. Občas jsem hlavní hrdinku opravdu obdivovala, jak to vše zvládá a i přes to jí nechyběl smysl pro humor.
Ale také je pravda, že i s tímto dílem zatím uzavírám sérii a dávám si tzv. PAUZU. Přijde mi, že poslední dobou mám chuť úplně na jiné knihy. I tak se mi moc líbil a doporučuji. :))

Devil-Ivet
13.03.2016 4 z 5

Poprvé se zde objevují vlkodlaci, což je skvělé zpestření. Seznámení s Richardem bylo vtipné a rozvíjející se milostný trojúhelník je na obzoru. Kniha je poutavá, napínavá, krvavá, bojechtivá. Prostě Anita, jak se patří.

*Pájuše*
30.07.2015 3 z 5

Tenhle díl mě bavil a nebavil. Nemám ráda, když je v knize vyobrazen milostný trojúhelník. Připomíná mi to YA knihy a ty se mi ne vždy líbí. :-/ Na druhou stranu je tu víc akce a bojů, než v předešlých dílech. Přidalo mi to celistvé, ne nahodile, některé věci lehce předvídatelné. Spoustu věcí jsem už zapomněla, ale slečnu Melanii jsem si pamatovala, dokonce i boj v jeskyni... :-) Úžasné!

jitka7
28.03.2015 4 z 5

Richardova postava je úžasná, úžasná :)) Díl je samozřejmě opět super. Jeana-Clauda také nemůžu opomenout :))

hatuli

18.10.2013 5 z 5

Díl ve kterém se objevuje postava Richarda. Hmmmm

xxiixxi
15.10.2013 5 z 5

Závěrečná bitva byla zajímavá, ačkoliv to Anita vyřešila možná až moc rychle. Pan Oliver a jeho lamie mě překvapili. Anita stále odolává Jean-Claudovi, ale vlkodlakovi se tolik nebrání, těším se, jak se tyto zápletky rozjedou v dalších dílech.

Ivan F
29.08.2013 2 z 5

Tretie pokračovanie príbehov o Anite Blakeovej stráca na dychu a je ťažko čitateľné. V románe začínajú prevládať opisy Jean-Claudeových košiel a neustále sa omiela jeho a Anitin vzťah. Deja je v knihe pramálo, a ak je, tak je natiahnutý a nudný. Pre mňa osobne sklamanie a sériu ďalej nečítam.

lanusinka
24.10.2012 5 z 5

Jeden z mých oblíbených dílů, miluju Alejandra a hlavně pana Olivera. Navíc se víc rozebíhá linka s kožoměnci, která je podle mě lepší než ta upíří...

Charley
30.07.2012 5 z 5

Třetí díl se mi líbil mnohem víc než díl druhý, bylo tam víc akčního čtení. Ale zatím jsem spokojená s každým dílem tak uvidím jak to půjde dál :)

Eneo
16.07.2012 5 z 5

Cirkus prokletých měl větší švih než Rozesmátá mrtvola, plynulostí příběhu a zvraty, stejně tak jako kouzelnými detaily, mě přímo nadchnul.,

Dandulka
27.05.2012 5 z 5

Fakt prima čtení, nebylo to zdlouhavé jako Obsidiánový motýl. Mělo to švih, nenudila jsem se.

Sosková
01.01.2012 5 z 5

U Anity si vždy odpočinu:) Jen čekám, jak to všechno dopadne... akorát mě štvou se změnou obalu knihy:(

Adelica-Opica
12.11.2011 5 z 5

To druhý vydání je teda hnus Vám povím! Líbily se mi na těch knihách ty obrazky... ale co je toto proboha?

Lea
04.10.2011 5 z 5

Díl od dílu lepší. Už se těším na Kavárnu šílenců :)

Brambu
12.06.2011 5 z 5

Jestli mě dvojka hodně bavila, tak s trojky jsem přímo nadšená. Anita se mi pomalu ale jistě dostala pod kůži. Tento díl je nejen plný krvavých akcí, zápasů a milostných scén, ale nenechá Vás do posledního okamžiku vydechnou. Naprostá paráda, jen tak dál. Moc se těším na další pokračování.