Muka

Muka https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212688/mid_muka-212688.jpg 4 1220 147

Andělé / Padlí anjeli série

Ve druhém dílu série Andělé pokračuje dramatický příběh, v němž se mladičká Luce snaží odhalit pravdu a přerušit věčný koloběh lásky, předčasné smrti a znovuzrození. Daniel, její odvěká láska a padlý anděl, dojedná příměří, aby ji chránil před Vyhnanci, kteří jí chtějí ublížit.

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Torment , 2010

angelbooks
07.03.2014 4 z 5

Dlouho jsem se do čtení této knihy neměla... a to byla chyba. Sice je to trošičičičičičku slabší díl ( cca tak o 0,5 % ) než ten předchozí, ale i tak je to pěkný díl :). Sice mi tam občas chyběly části kdy jsou Luce a Daniel spolu ale to mi zase vynahrazovaly chvíle typu jako Luce and Miles xDDD.
Nejlepší bylo když jsem četla tu nejlepší pasáž :DDD když Miles políbil Luce :))))))))). Tím mě spisovatelka trochu překvapila... protože jsem doufala že to tam dá :)))))))
Ze začátku jsem si říkala jeslit Miles náhodou není zlý ( něco jako špeh pro Vyhnance ), ale naštestí nebyl :))).
Kniha se mi četla krásně až byla škoda že jsem na ni neměla více času... A ze začátku mě ( bohužel musím uznat ) trochu nudila. Ale to bylo přibližně asi jen 35-55 stránek což pro mě není moc a ted si říkám že mě to nudilo z dobrýho důvodu.... pak mě to tak vtáhlo do děje že jsem reagovala jen na to že: musím otočit stránku a vnímat ten děj. Jinak bylo všechno okolo mě Tabu :DD.

claryssa
28.02.2014 5 z 5

Super, jako 1..:'333 Konec v mým podání: ,,Nechoď tam, nechoď tam! Nevstupuj do toho hlasatele! Né, prosím né! Ku-váááááá!"xDDDD

Markett
25.02.2014 5 z 5

Krásné oddechové čtení. Myslím, že tenhle díl je mnohem lepší než první. Bylo to velmi napínavé a nové postavy na mně udělaly celkem dobrý dojem, i když staré postavy jsou pořád ty nej. Samozřejmě, že kniha má otevřený konec a už se nehorázně těším na 3. díl.

Natt S
08.01.2014 3 z 5

Druhý díl byl o něco lepší než ten první, ale stále to nestačilo na 4 hvězdičky. Z celé knihy bylo asi nejzajímavější ty chvíle kdy Luce otevírala Hlasatele a dozvídala se další a další věci ze svých minulých životů. Konec knížky mě nadchnul jelikož se těším až bude Luce cestovat do minulosti! (:

Lama.Lama
20.11.2013 1 z 5

Ano, byla to MUKA to dočíst.

spencer
19.11.2013 odpad!

1. díl byl úžasný ale tenhle jsem ani nedočetla dokonce četl se strašně špatně a jsem si jistá že do 3. určitě nejdu

PriMula
28.10.2013 odpad!

Do třetího dílu už prostě nejdu! :D První díl mě nebavil, ale dočetla jsem ho. Ale u tohoto dílu to už vážně nešlo! Luce je úplně pitomá a pořád si jen stěžuje. Ukňouraná knížka od začátku až do konce a první kniha, kterou jsem opravdu dočíst nemohla!

Knihomolka Rů
28.09.2013 3 z 5

Kniha mě bavila, ale nemůžu říct že by mě něčím nějak moc překvapila nebo strhla. Miles mi vadil, abych pravdu řekla a Luce se někdy chovala fakt (podle mě) hnusně a nejradši bych jí vrazila :D Na druhou stranu ve mě ta kniha vzbuzovala nějaké emoce, což je zřejmě dobře. Pro mě je to ale stejně pořád prostě průměr.

deedulka
15.09.2013 4 z 5

Nová škola, noví spolužáci... trochu na stejný princip jako první díl, ale více napínavý. Luce konečně začíná odhalovat a prohlubovat svoje schopnosti a učí se pracovat se stíny. Děj si polepšil v akčnosti i tajemné atmosféře. Závěr knihy byl skvělý a vyvážil tu trochu nudy a nadbytečného popisování okolí a pocitů v příběhu.

Ruxandra
23.08.2013 3 z 5

Láska Daniela a Luce mi připadá nějak pořád méně a méně uvěřitelná. Autorka se vás snaží přesvědčit, že se milují, pořád se to v knize opakuje, ale nikde to moc není vidět. Danielovo chování a jednání je po většinu času na facku. Nic Luce neříká a pak se jen diví, že se na něj zlobí a nechápe ho. Luce už sice nepůsobí tolik schizofreně, ale tentokrát jako naivní a hloupá husa a většinu času mě její chování dost rozčilovalo. A osobně bych si radši vybrala Milese, u Daniela mám pocit, že je jen Luce příběhem vnucováno ho milovat, protože tomu tak prostě bylo vždycky a hotovo. Proč vlastně tyto knihy čtu? Kvůli vedlejším postavám, které jsem si zamilovala, to jediné mě u knih drží.

Sima:)
10.08.2013 5 z 5

Super :D
Uz se tesim na další dil...

Drakie8
21.07.2013 4 z 5

Citlivé, chvilkami melodramatické, krásny opis čisté a úpřímne lásky. Škoda, že v reálném živote toto už víceméně neexistuje. Celkově poutavé čtení !! :)

Lusik88
20.07.2013 1 z 5

Tento díl mne neskutečně nudil, je nejslabší z celé série

Adele02
07.07.2013 4 z 5

Přišlo mi, že Luce je jaksi moc natvrdlá a Daniel až příliš zamlklý. Na jeho místě bych to Luce všechno vyžvanila. Pád byl rozhodně lepší.

Jančislava
16.04.2013 2 z 5

První se mi vcelku líbil, ale tento mě zklamal. Luce se chovala, jako malá holka - když mi neřekne, proč to nemám dělat, tak to dělat budu, ať si umře kdo chce. Nevím, zda se mi chce číst dál..

MagdalenaHalow
12.04.2013 3 z 5

V tomhle dílu mi byla Luce hodně nesympatická. Věděla, že ji Daniel miluje, ale jakoby jí to nestačilo. Nemohla pochopit, že když s ní Daniel není, je to proto, že se ji snaží ochránit. Ty hádky, které Luce vyvolávala, byly opravdu zbytečné. Děj navíc vůbec neubíhal, kniha byla nudná. Podle mě nejslabší díl celé série.

JajaAP
07.04.2013 4 z 5

Po přečtení druhého dílu, musím říct, že ani ten mě nezklamal. Příběh se mi líbí. Co se týče hlavních hrdinů, tak jejich vztah žádná pohádka, spíš návrat do reálného života, jen mě trošku sklamal konec, ale uvidím, třeba to třetí díl napraví.

DariDerek
04.04.2013 5 z 5

Neřekla bych, ale tohle je silná série.... :-)

lucindapad
17.03.2013 4 z 5

na me trochu az moc dramat

Lira
06.03.2013 4 z 5

Kniha také byla pěkná, ale tady se ukazovala dost často špatná část Daniela a Luce mi tu připadá jako slaboch.