Muka ekniha

Muka obálka knihy
Mé hodnocení:

Ve druhém dílu série Andělé pokračuje dramatický příběh, v němž se mladičká Luce snaží odhalit pravdu a přerušit věčný koloběh lásky, předčasné smrti a znovuzrození. Daniel, její odvěká láska a padlý anděl, dojedná příměří, aby ji chránil před Vyhnanci, kteří jí chtějí ublížit.

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212688/muka-212688.jpg 3.81104

Andělé / Padlí anjeli 2.

Literatura světová, Romány, Dívčí romány
Vydáno (ekniha)

Torment, 2010

Kniha Muka

Steiniglovka
08.12.2020

Já mám prostě i v sedmadvaceti letech tyhle série občas ráda :) druhý díl se trochu táhl, ale vůbec mi to nevadilo :) btw kdyby někdo prodával čtvrtý díl, napište mi do zprávy prosím ❤️

Alnima
06.11.2020

Oddechové čtení, které asi neurazí, nenadchne. Třetí díl se mi líbil z této série nejvíce.

Čtecímaniak
26.10.2020

3,5* !!!!MŮŽE OBSAHOVAT SPOILER!!!!

U prvního dílu jsem přečetla asi nějakých 50stran, protože mě to silně nebavilo. Koukla jsem tedy na film (který řadím mezi moje top filmy) a strašně se mi líbil. Jelikož končil tak nějak otevřeně, šáhla jsem po druhém díle knižní série.
Nevím, jestli to přišlo jenom mně, ale strašně pomalu se to četlo. Na mě se to strašně táhlo, ale i tak to byla zábava.
Co si budem.. Kdo nemiluje Daniela? Já se hlásím do fan klubu! Miluju ho. Vždy jsem se těšila na každou scénu s ním. (Bylo jich málo a to mě hodně mrzí)
Nechápu logické myšlení Lucindy. Tak chce toho Daniela? V některých momentech jí nechápu. Daniel kvůli ní skáče jako (s prominutím) blbec a ona neví, jestli ho miluje.
Jednou se vykousne s jiným, potom si to vyčítá a najednou strašně Daniela miluje. Co to je? Nechápu.
Konec byl uspěchaný a dal se víc rozvinout.
Celkově to bylo docela fajn počteníčko.

brzda.
20.08.2020

Druhý díl byl o něco lepší než první, ale pořád mi přišel průměrný a hrozně zdlouhavý.

CiaKawlone
25.07.2020

Tento díl se mi líbil stejně jako předešlý. A ten konec byl prostě hustej. Opět mám trošku problém s er-formou. Ale příběh prostě super.

Unicron06
14.06.2020

Můj druhý nejoblíbenější díl z celé série. Skvělá

Jana.ch
05.05.2020

Lepší než 1 . díl

KnihomolkaKatka
27.01.2020

Byla to jízda. Na konci úplné psycho. Podle mého názoru, kdyby se natočil film i podle této knížky jako tomu bylo s Pádem, hraničilo by to díky určitým postavám až s hororem. Líbí se mi, že postavy spolupracují, aby se utkaly proti společnému nepříteli. Příběh neztratil čtivost a napětí. Vždy jsem se těšila, až se tam znovu objeví Daniel - to je prostě TOP postava. Série je neuvěřitelně návyková, a tak jsem ráda, že mám před sebou ještě další dva díly + povídky. Vrhám se na třetí díl.