Štvanice

Štvanice https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/115677/bmid_stvanice-EQb-115677.png 5 702 93

Alfa a Omega série

KNIHA NAVÍC OBSAHUJE NOVELU ALFA A OMEGA, KTERÁ NAKONEC DALA NÁZEV I CELÉ SÉRII Knihou Štvanice z nové série Alfa a Omega Patricia Briggs opět potěší milovníky vlkodlaků. A také všechny fanoušky předchozí mimořádně úspěšné řady knih s Mercy Thompsonovou v hlavní roli. Charles, hlavní hrdina Alfy a Omegy, je bratr Samuela, který je jedním z hlavních hrdinů série Mercy Thompsonová a taky syn Brana, alfy všech alfů. Anna netušila, že vlkodlaci existují, dokud jedné noci nepřežila krutý útok… a nestala se jedním z nich. Po třech letech na poslední příčce hierarchie smečky se naučila klopit hlavu a nikdy, nikdy nevěřit dominantním vlkům. Pak ale do jejího života vstoupil Charles Cornick, zabiják a syn vůdce všech vlkodlaků v Severní Americe. Charles tvrdí, že Anna je nejen jeho družka, nýbrž i vzácná a ceněná omega. A právě Annina vnitřní síla a konejšivá přítomnost se ukáží být neocenitelné, když se spolu s Charlesem vydá na lov vlkodlačího odpadlíka – tvora pod kontrolou magie tak temné, že by mohl ohrozit celou smečky.... celý text

Literatura světová Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

Cry Wolf , 2008

Marry123
26.09.2018 4 z 5

Dobrá oddechová kniha... Čas od času jsem se místama ztrácela, ale spíš jsem si jen na ten styl psaní potřebovala zvyknou... Každopádně na další díly se rozhodně chytám a doufám, že mě nezklamou... :)

Evka3814
14.07.2018 4 z 5

Pěkně napsané,nenudila jsem se a napínák až do konce

jitka7
20.03.2018 4 z 5

Povedené. Děj mě naprosto vtáhl, nemohla jsem se odtrhnout od čtení. I když některé věci mi přišli až moc jednoduché a rychlé, ale to je věc názoru. Několikrát mě i kniha překvapila, což je super, protože nešlo o táhlý a předvídatelný děj. Doporučuji

Shanib
17.02.2018 3 z 5

Knížku hodnotím vzhledem ke knižní sérii Mercedes Thompson, u které jsem každý díl přečetla za polovinu času, než který jsem potřebovala na tento. Postavy jsou skvělé, také prostředí mi bylo sympatické, ale děj byl zvláštně natáhlý jako žvýkačka a dal by se zkrátit na polovinu. Mezi Charlesem a Annou se to vyvinulo mrknutím oka a jejich vztah tak na mě působil příliš násilně. Nicméně si určitě přečtu další díly. Věřím, že budou lepší.

JanaBel
15.07.2017 5 z 5

"pozor...tyto knihy jsou návykové" mělo by stát tučným písmem na každé od této autorky....humorné,napínavé, prostě super...těžko se od nich odtrhává, dokud je nemáte dočtené

Calla2002
29.05.2017 5 z 5

Áchchch...vlkodlaci.Tahle série...je dokonalá! miluji knihy s vlkodlaky ale tato série se neomrzí já ji četla asi 3x a jsem z ní pořád strašně unesená.Vůbec nic tam nechybí je tam humor, láska, napětí, zápletka, atd... Nebudu se k tomu moc vyjadřovat protože by jsem asi vyčerpala limit písmen který tam asi ani není :-D můžu se spokojením napsat že tato kniha je jedna z NEJLEPŠÍCH a mě se líbila ještě víc
ROZHODNĚ DOPORUČUJI PŘEČÍST SI CELOU SÉRII !!

moira2912
18.05.2017 4 z 5

12.7.2012 - 4,5*
Zapomněla jsem, jak dobře Briggs píše. x))

AnuQa
09.05.2017 5 z 5

Hezké celkem bavilo i nebavilo místama

MinaHawke
27.03.2017 4 z 5

Mám moc ráda vlkodlaky, takže jsem si nemohla nechat ujít :)

Fizulka71
27.03.2017 4 z 5

Zdálo se mi, že u posledního dílu s Mercy jakoby autorka ztrácela dech, přece jen deset knížek v sérii je slušná dávka. Ale chtělo to jen nabrat mírně jiný směr a už to zase jede! Jsem moc ráda za Charlesův příběh, on nakonec není tak děsivý, jak ho Mercy ve své řadě pořád popisuje. I když mazlík na gauč to taky rozhodně není... No a Asil? Snad ani netřeba jakkoliv komentovat.

Lenka40
12.03.2017 4 z 5

Já jsem prostě / ujetá / na knihy o vlkodlacích. Opět krásně napsaná kniha od Patricie. V příběhu nechybí akčnost , láska , přátelství prostě vše co má mít takový příběh .Všem kdo mají rádi knihy s vlkodlaky určitě moooc doporučuji . A já se vrhnu na další díl z této série.

alzbeta4340
12.03.2017 5 z 5

Pomalu končí móda knih o vlkodlacích a upírech, ale když si tohle odmyslíte, je Štvanice prostě velmi čtivý romantický příběh. Dobré oddechové čtení pro milovnice fantasy světů.

paprika75
07.03.2017 5 z 5

Jsem nadšená. K této sérii mně přivedla povídka v knize Mihotavé stíny a jsem za to moc ráda. 5*

Grupis
17.01.2017 5 z 5

Kniha je boží hlavní hrdinka taky ... skvělý nápad na knihu doporučuji přečíst :D

evik.sv
11.01.2017 5 z 5

Jsem naprosto nadšená!!!Charles je fascinující.Anna je ten tip hrdinky , které mám ráda křehká a zároveň silná.Moc mě zaujala myšlenka omegy.Konečně jsem se něco dozvěděla i o Asilovi.Nakonec zlá čarodějnice prostě super...Všem doporučuji

--Eri--
06.01.2017 5 z 5

Celá kniha se mi velmi líbila, protože autorka propracovala postavy a zápletky. Hlavně novela Alfa a Omega byla fantastická. Hezké bylo, když autorka přiblížila dění v Branově smeče.
Anna působí sladce a nevině, ale uvnitř je kurážná dívka.
U Charlese se mi líbilo jak zachránil a jak se staral o Annu.

nikol1324
26.11.2016 5 z 5

Ach....tak tohle byla pecka!! Popravdě jsemse trochu bála začít číst tuhle sérii, protože jsem před tím četla Mercy. Bála jsem se hlavně toho, že když už mám oblíbenou Mercy, tak se tolik nevžiju do příběhu úplně jiných postav. Ale to jsem se pořádně zpletla!!!!!! Hned mě tento příběh zaujal a nemohla jsem se od něj odtrhnout!!!! :o :D
Navíc se tam objevilo něco úplně nového!!! Je tam totiž ukázaná síla pouta!!!! Nádhera!!!
Nejen, že v téhle knize je ukázána, jak dominantnost některých vlků, ale i nádherné ochranitelské pudy Charleseproti Anně (LUV IT)!!! Rozhodně si to přečti!!!!!!! :P

PS: Někdy jsem měla sklony k tomu chtít, aby se Anně něco stalo....né kvúli tamu, že bych jí neměla ráda (úplně jí zbožňuju!), ale hlavně jsem toužila po tom, aby se ukázaly ty ochranitelské pudy a obrovské pouto mezi Alfou a Omegou! :3333 Luv ya Charles!!!

JupiterFire
21.11.2016 5 z 5

Paráda..líbí se mi jak autorka hravě propojila dvě série aniž by jedna do druhé extra zasahovala. Anna jako Charlesova družka je mi moc sympatická, je tak trochu přesným opakem Charlese :-) Jen tak dál..

LilianaFalcon
28.09.2016 5 z 5

Bomba! :-) Hlavní hrdinové jsou skvělí a propletení s dějem série Mercy Thompsonové tomu celému dává skvělý rozměr :-)

Evule114
10.09.2016 5 z 5

Konečně jsem se na knížku vrhla. Trošku mě na začátku zarazilo že to není psané z pohledu hlavní hrdinky, ale rozhodně to neubralo na tom, jak se knížka dobře čte a navíc to byl bonus, protože jsem mohla číst několik osob a ne jen jednu. Opět návykové jako droga a kniha mi přišla lepší než Ohnivý dotyk. Sérii Alfa a Omega jsem si zamilovala a hurá na další díl..