9. listopad

9. listopad https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486450/bmid_9-listopad-91N-486450.jpeg 4 1505 383

Od autorky bestsellerů Pravda, nebo lež, Bez naděje, Odvrácená tvář lásky a dalších. Den před odjezdem z L. A. se Fallon seznamuje se začínajícím spisovatelem Benem. Jejich neovladatelná přitažlivost vede k tomu, že Fallonin poslední den ve městě stráví společně. Pro Bena je Fallonin život přesně tou inspirací, kterou pro své psaní hledal. Rozhodnou se proto zůstat v kontaktu. Vedou sice oddělené životy a prožívají vlastní vztahy, každý rok v ten samý den se však setkávají. Po nějakou dobu to funguje, až si jednoho dne Fallon není jistá, jestlí jí Ben říká pravdu, nebo si jen realitu vymýšlí, aby dosáhl své dokonalé zápletky. Zažijí jedinečnou love story, nebo oba skončí se zlomeným srdcem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

November Nine , 2015

Silvisek
19.01.2024 5 z 5

Jako musim rict, ze neuveritelne krasna kniha. Dost silny pribeh u ktereho jsem skoro porad mela slzy v ocich. Skoda ze jeste neni treba nejake pokracovani opravdu super pribeh!!

jitkapeldova
18.01.2024 5 z 5

Jedna z nejlepších od Colleen !
Už v 1/3 sem věděla, že to bude skvělé a že je to 5ti hvězdičková knížka.. výborný příběh.
Plná překvapení.. vždy, když sem si říkala, že už asi vím, jak to bude.. přišel zvrat a bylo to úplně jinak :)

Romischka
18.01.2024 3 z 5

(SPOILER) Po prvních asi šedesáti stranách jsem si říkala, co kdo na té knize vidí, vždyť je to úplná hrůza! Absolutně mi od začátku nesedělo Benovo oplzlé a vlezlé chování, kterým chce v podstatě jen dostat hlavní hrdinku do postele. Poté, co jsem zjistila, o co v knize jde, jsem si knihu užila už vice, začala jsem chápat, co na tom lidi baví. Avšak i přesto mi přijde vztah obou hrdinů přitažený za vlasy. Za těch pět dní, které se vlastně znali, nelze vybudovat takový vztah, jaký spolu měli. Navíc ještě, když mu dokázala tak rychle hned odpustit... Čekala jsem i jiný konec, ne takový happyend. Ale musím vyzdvihnout neotřelé téma.

BellaBernasconi
07.01.2024 4 z 5

Podle mě mnohem lepší než Námi to končí. Zajímavý nápad, dlouho nad tím budu ještě přemýšlet.

Alienn
04.01.2024 4 z 5

Nenechávám si ujít žádnou z knih této mojí oblíbené autorky. A opět to není jen obyčejná a bezduchá love story. Zajímavé postavy, které jsou všechno jen ne černobílé. Mrzí mě jen to, že nezvládnu číst její knihy v originále, což prý je ještě lepší zážitek.

teepe
03.01.2024

Jediná kniha od Collen, kterou jsem nedočetla a nikdy už nedočtu, protože jsem jí někde zvládla ztratit...Colleen zbožňuju a jakože já jsem romantická duše... ale hned první den hořet horoucí láskou... to je i na mě prostě moc... prostě to nešlo...

Bad-wolf
02.01.2024 5 z 5

Má druhá přečtená kniha od Colleen Hoover a musím přiznat, že jsem z této knihy nadšená. Neměla jsem žádné očekávání, ale tenhle styl psaní mi neuvěřitelně sedl. Hlavní postavy mi byly velmi sympatické a jejich rozhovory jsem si velmi užívala. Zápletka se zdála zprvu nezajímavá a předvídatelná, ale to jsem se pěkně mýlila. Byla jsem několikrát překvapená a kniha se mi (obzvlášť ke konci) velmi těžce odkládala. Určitě to nebyla má poslední autorčina kniha.

123.Iveetka
10.12.2023 5 z 5

S Colleen jdu vždy na jistotu a ani teď jsem nebyla zklamaná. Téma mě velmi lákalo, byla jsem zvědavá, jak dokáží lidi udržet kontakt, když se potkávají jen jednou za rok. Je to hodně silný příběh s opravdu nečekanou zápletkou, emočně neustále nahoru a dolů, objevovaly se další a další skutečnosti a já nemohla přestat číst. Až jsem byla trochu smutná, že už je konec. :-)

Lvíček835
01.12.2023 5 z 5

Já už prostě nemůžu tahle autorka je prostě dokonalá zase mě její kniha dostala jsem zvědavá na poslední co budu číst ale bude to zase skvělý tím jsem si jistá.Dokonalý dokonalý,hrozně se mi tahle autorka líbí jako mám na misly její knihy samozřejmě moc je miluju

Ellkao
25.11.2023 3 z 5

Dlouho mi trvalo než jsem se začetla, naštěstí se to postupně rozjíždělo. Musím říct, že takový zvrat jsem nečekala, přesto jsem docela zklamaná, ale to je spíše můj problém protože jsem očekávala něco komplikovanějšího.

vonMalik
18.11.2023 5 z 5

Ó. Můj. Bože..... Moje první kniha od Coleen Hoover a určitě ne poslední. To bylo tak nádherný. Brečela jsem, doufala jsem, smála jsem se... A rozhodně jsem jí nečetla naposledy.

martiline
13.11.2023 5 z 5

Z počátku jsem se nemohla úplně začíst. Cítila jsem tak těžkou romantiku, kterou už tolik nevyhledávám jako dřív. Ale pak mne celý příběh úplně pohltil. Není tam jedna zbytečná věta, vše je tak plynule popsáno a byla jsem pořád zvědavá ne na konec příběhu, ale na celý jeho průběh. Moc se mi to líbilo. Uvědomila jsem si ale, že ačkoliv jindy dokážu vyprávět sled dějů z jiných knih, tak tady to nejde. Každý můj popis děje tohoto příběhu by vyšel plytce. Protože to musíte prostě číst. A proto 9. listopad doporučuji k přečtení.
Nádherný příběh.

knizky.na.dlani
11.11.2023 5 z 5

Mě osobně se knížky od CoHo buď líbí nebo mě vůbec nenadchnou. Kniha 9. listopad se bude určitě řadit mezi mé nejoblíbenější knihy, které jsem kdy přečetla, protože byla naprosto skvělá a nemohla jsem se od ní odtrhnout.
Kniha je psána ze dvou pohledů- Fallon a Bena, dvou hlavních hrdinů, které společně spojuje jeden den v roce. 9. listopad.
Námět příběhu mi přijde originální a podobnou knížku jsem asi ještě nečetla. Tolik zvratů, bolesti a naděje...(Bez slz se čtení neobejde.)
Pokud jste knížku ještě nečetli, tak si ji určitě přečtěte. Stojí za to.

Kája041
11.11.2023 5 z 5

Tohle bylo skvělý četlo se to tak dobře,že jsem u toho vydržela,až do dvou do rána,protože jsem prostě musela vědět,jak to teda celý bylo a usnula jsem,až ve tři,protože jsem nad tím musela přemýšlet.Zajímalo by mě,kde na tyto nápady autorka chodí zatím jsem od ní četla 3 knihy a všechny mi vyrazili dech.Ten kolotoč emocí,který jsem při čtení této knihy prožívala prostě stál za obětování spánku. :-)

Nika.
10.11.2023 5 z 5

Nemám slov! Miluji knihy Colleen čím dál tím více...! :)) Od počátku poutavý děj, knížka se četla krásně. Ale to, co Colleen předvedla na konci, jak dokázala vymyslet "zápletku - tak přesně to mi vzalo dech.
Za mě absolutně výborná kniha.
Ps. Jediné, co mě mrzí je, že jsem knihu nestihla dočíst včera - tedy symbolicky 9.listopadu 2023, ale až o den později :)).

Zuzka_Zuu
09.11.2023 5 z 5

*Před touto knihou si přečti knihu Odvrácená tvář lásky* - Já to udělala nevědomky a mile mi to zpříjemnilo den :)
A teď už ke knize: Bez slz se to čtení neobešlo. Děj byl zajímavě podaný, líbilo se mi to, protože je psaná netradičně. Romantická zápletka na začátku mi přišla taková slabší, ale na konci, kde se vše objasní a přijde "ou" monent mě opět dostal do kolen, tak jak to jen umí Colleen. Další skvělá kniha, jejíž vibe jsem si nechala právě na devátý listopad abych dej prožila s hlavními postavami

Kniholapka
15.10.2023 5 z 5

Opět emocionální smršť, kterou od téhle autorky dobře známe. Jeden den v roce, jedno datum, které v sobě skrývá otázky i odpovědi....Být vámi vydržím se čtením do konce a až poté se rozhodněte, kdo je tu oběť ..

hlavajda93
13.10.2023 5 z 5

Další silná kniha od Collen. Celou dobu to vypadalo, že má pohnutý osud jen Fallon a Ben ji zachraňuje, ale nakonec se ukázalo, že i ona zachraňuje jeho...Líbilo se mi, že byl v knize odkaz na Tate a Milese z Odvrácené tváře lásky.

Terezk-a
12.10.2023 4 z 5

S Colleen nemůžete šlápnout vedle a každá její další kniha je toho důkazem.
Kdo by to byl jen tušil jak velkolepý příběh se dá vymyslet pod úvodem ''dva mladí lidé se budou potkávat jen jeden den v roce''.
Já jsem si před čtením knihy říkala: a o čem to jako bude?
A po přečtení?
Smekám...

PremekZizin
08.10.2023 4 z 5

Romantický milostný příběh, za kterým je ukryto velké tajemství.
Kniha mě zaujala rozdělením na jednotlivé 9. listopady. Zdálo se mi to jako zajímavý nápad a proto jsem si knihu vybral do výzvy. Následné střídání vyprávění z pohledu obou hlavních hrdinů nemělo chybu.
Příběh jsem si hodně užil, až mě překvapilo jak moc.