2000 najpoužívanejších anglických slov + MP3

2000 najpoužívanejších anglických slov + MP3 https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82347/bmid_2000-najpouzivanejsich-anglickych-s-ntV-82347.jpg 4 2 2

Príručka je určená pre tých, ktorí sa učia po anglicky. Či už ide o začiatočníkov alebo i stredne pokročilých. Umožní vám zopakovať si najfrekventovanejších 2000 slov. Ak ich ovládate, môžete po anglicky už veľmi efektívne komunikovať. Anglické slovíčka sú v knihe zoradené abecedne. Za každým z nich je uvedený slovenský preklad a veta. Uvedomíte si tak väzbu v kontexte, ako býva daný výraz najčastejšie používaný. Na CD nájdete päť posluchových lekcií vo formáte AUDIO. Sú určené na precvičovanie výslovnosti a pomôžu vám tiež zafixovať si slovo v hovorenej podobe tak, aby ste mu dokázali okamžite porozumieť.... celý text

Ran
21.04.2019 3 z 5

Tato publikace je dobrým a užitečným přehledem. Příkladové věty pro každé slovo byly celkem dobré.

Azizi
05.07.2011 5 z 5

Taký slovník 2000 anglických slov. Len by som trocha polemizovala nad tým, či naozaj najfrekventovanejších. Ja používam mnoho iných anglických slov častejšie a tie tu zas uvedené nie sú. Ale inak je to veľmi dobrý nápad.